Skocz do zawartości
Kenet

Playstation 3 Faq!

Rekomendowane odpowiedzi

3 teoretycznie moglbys zamontowac jakis nadajnik gps w srodku obudowy, jednak konsola jest uzywana w domu, gdzie moc sygnalu bylaby znikoma, wiec pewnie nc by to nie dalo

to powiem tak o.

Moim zdaniem Firma Sony powinna takie coś zamontować do konsolki i podać ten numer do papieru tam gdzie jest gwarancja... A potem jak ktoś skradnie tą konsolkę to idzie się do policji z tym numerem i podać to. A policja zajmie się resztą sprawe.

I co wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co my na to? Zastanawiamy się czy masz drzwi w domu.

Może od razu zamontujemy w PS4 GPS a każdą konsolę śledzić będzie satelita szpiegowski, na wypadek gdyby raz w roku komuś skradziono konsolę. :fool:

Nie zaśmiecajcie takimi pierdołami najważniejszego tematu Forum. Błagam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem kolejnym (nowym) posiadaczem PS3.

Z tej racji chciałem przywitać i pozdrowić wszystkich User'ów Forum PS3site.

Teraz pytanie.

Czy ktoś z was korzysta lub korzystał może z opcji Other OS?

Jeśli tak to proszę o informację z jakiej wersji Linuksa - Yellow Dog, Gentoo, Fedora, Debian, Ubuntu, OpenSuse ?

Nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie w FAQ jeśli jednak coś przeoczyłem, przepraszam i proszę o wskazanie odpowiedzi.

Pozdrawiam, Moda też ;-)

PS KILL from BON?

Edytowane przez PaT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys moze ktos kozystal (nawet byl stosowny dzial na forum), ale teraz (od softu 3.cos) nikt juz nie korzysta

ps. jaka masz wersje softu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam to od v. 3.21 (1.04.10) funkcja Other została zablokowana.

Możesz podać link do tematu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, rozumiem.

Wracam więc do prośby do użytkowników którzy pracowali na PS3 - Linuks by podali wersję i ewentualnie swoje doświadczenia z tym związane, obsługa grafiki, dźwięku i kontrolerów wszelkiej maści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, rozumiem.

Wracam więc do prośby do użytkowników którzy pracowali na PS3 - Linuks by podali wersję i ewentualnie swoje doświadczenia z tym związane, obsługa grafiki, dźwięku i kontrolerów wszelkiej maści.

powiem tyle, że się mało opłaca

konsola ma tylko 256MB RAMu co dla Linuxa trochę za mało będzie

jeśli jednak chcesz próbować to powodzenia ; ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chcialbym sie spytac czy jest jakas mozliwosc pobrania darmowego programiku do otwarzania gier z PS2 na PS3.

Hmmm, bo z tego co widze, takowe urzadzenie powinno miec mozliwosc urachamiania gier (zalozmy po Kartach Pamieci PS1/PS2).

Musze potwierdzic, ze z konsoli PS1 gry dzialaja na PS3, ale z grami PS2 mam problem uruchomienia, komunikat w typu nieznana

aplikacja...

Pozdrawiam

Chivalrich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytales w ogole faq?

10. Czy gry na PS One o PS2 działają na PS3?

Lista kompatybilnych tytułów zwiększa się z każdym Updatem Firmware. Gry z PS2 działają jednak tylko na konsolach 60g i 20g.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytales w ogole faq?

10. Czy gry na PS One o PS2 działają na PS3?

Lista kompatybilnych tytułów zwiększa się z każdym Updatem Firmware. Gry z PS2 działają jednak tylko na konsolach 60g i 20g.

A co z tymi 320g?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z tymi 320g?

powiedz ze tylko udajesz?

320 to nie 20 ani 60, wiec po co zadajesz niepotrzebne pytanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jeśli wgram starszy motyw czy będą wszystkie ikonki? bo znalazłem programik ale tam jest napisane ze nie ma wszystkich ikonek. Więc obawiam się ze jak ściągnę motyw to może nie być wszystkiego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jeśli wgram starszy motyw czy będą wszystkie ikonki? bo znalazłem programik ale tam jest napisane ze nie ma wszystkich ikonek. Więc obawiam się ze jak ściągnę motyw to może nie być wszystkiego :)

Wciąż czekam na odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciąż czekam na odpowiedź

a jaki problem wgrac, a potem jak sie nie sprawdzi powrocic do starego? zazwyczaj na csrenach z motywami widać czy sa takie same ikonki czy zupełnie nowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie. Czy wychodziły seryjnie PS3 z dyskiem 500gb ? Bo z tego co widzę jest tego troszkę na allegro tylko się zastanawaim czy to są oryginalnie seryjne dyski czy po prostu w tych sklepach na allegro wsadzają te 500GB dyski ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie. Czy wychodziły seryjnie PS3 z dyskiem 500gb ? Bo z tego co widzę jest tego troszkę na allegro tylko się zastanawaim czy to są oryginalnie seryjne dyski czy po prostu w tych sklepach na allegro wsadzają te 500GB dyski ?

nie było wersji z dyskiem 500 GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli najwyraźniej jest to podmieniane w sklepach tylko czemu w aukcjach piszą że są to PS3 z oryginalnie wbudowanym dyskiem 500gb ? ;/ .. Więc chyba lepiej kupić seryjnego z 320gb prawda ? .

a mam jeszcze parę pytań co do PS3

1. Czy na PS3 Slim można wgrać Linuxa ? Bo raz mówią że da się a raz że się nie da.. ?

2. Czy PS3 czyta filmy divixy, RMVB ?

3. Czy chodzą na niej wszystkie strony internetowe ? np z zawartością Flash, Java ?

4. Czy można oglądać z niej przez neta Filmiki na YouTube ?

5. Czy można podpiąć czytnik kart pamięci SD pod usb ?

6. Jeśli bym miał JailBreak to ile gier można wgrać na taki dysk 320GB ?

Edytowane przez lukasz90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 nie mozna

2 divx tak, rmvb nie

3 przegladarka w ps3 nie jest najwyzszych lotow i czasem cos dziala, a czasem nie

4 tak

5 tak

6 przemilcze to pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli najwyraźniej jest to podmieniane w sklepach tylko czemu w aukcjach piszą że są to PS3 z oryginalnie wbudowanym dyskiem 500gb ?

Jest to dobry sposób na (moim zdaniem) naciągnięcie klientów.

Wielu wydaje się że jeśli będzie miał PS3 z największym HDD to będzie miał najlepszy sprzęt tymczasem w PS3 nie o pojemność HDD chodzi.

Nie jest to wyznacznik "lepszości" modelu.

Niestety ludzie nie wiedzą czego chcą więc kupują bo będą mieli najwięcej a czy to im potrzebne czy nie już się nie zastanawiają.

Takie czasy w handlu "Bierz! bo tanio i dużo!" czy potrzebujesz to już nie ważne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZy mogę grać np: w GTA 4 bez płty w napędzie , czy da się je zainstalować na dysku ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz miec plyte w napedzie

@down. potrafisz czytac ze zrozumieniem?

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie da się jakoś tego obejść crack lub coś takiego (gra oczywiście orginalna) bo chciałem koledze pożyczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko padło juz na tym forum, jednak odpowiedz nie byla zbyt wyczerpujaca wiec zadaje jeszcze raz :)

da rade zmienic PSN_ID ? chcialbym doklepac sobie "PL" i nie mam pojecia gdzie szukac tego, jak ew. podemienic..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×