Skocz do zawartości
Gość Buson

WCG 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Buson

Dziś rozpoczynają się zmagania na finałach World Cyber Games 2007, trzymajmy kciuki za naszych reprezentantów w Counter-Strike, przypominam, że są mistrzami świata 2007, trzymajmy kciuki też za Polaków w innych grach ;) dziś od 19:30 do 6 rano PGSpokerstrategy.com gra 5 meczów więc tak jak mówiłem trzymamy kciuki za rodaków !

Komentarze i relacje z meczów na żywo na ww.hsradio.pl

A tutaj ciekawostka, mój pulpit gdy oglądam takie eventy >,< 4gb ramu się czasem przydaje:

dsc05630qq7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wooo 4GB ramu... szpan :), ale FPS Ci ten ram nie daje dużo. Ja na moim lanowym PC (do różnych lan party), gdy dam do okienka CS:Source mam 90 FPS. To i ja poszpanowałem.  :-D~

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson
Wooo 4GB ramu... szpan :), ale FPS Ci ten ram nie daje dużo. Ja na moim lanowym PC (do różnych lan party), gdy dam do okienka CS:Source mam 90 FPS. To i ja poszpanowałem.  :-D~

Sorry, ale przy 5 streamach z różnych krajów w dobrej rozdzielczości  + 15 stronach odpalonych w firefoxie, innych dupereli które mam na pc jak komunikatory wszelakiej maści, i włączonym strangleholdzie nie wymagaj by przy robieniu screena w okienku ( a każdy kto się zna na csie, wie, że w okienku fps'y spadają) 100fpsów =]

Ja też mogę poszpanować >,< FPSY w CS:S nigdy nie spadają mi poniżej 100 =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To super :]. A jakieś wyniki w ligach masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson
To super :]. A jakieś wyniki w ligach masz?

CS:S to dla mnie tylko rozrywka, profesjonalnie od bety =] czyli ok 8 lat gram w CS 1.6, od jakiegoś pół roku zerwałem z graniem w teamach, wcześniej, byłem w kilku znanych, jeździliśmy na lany i je wygrywaliśmy ale to old-school =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CS:S to dla mnie tylko rozrywka, profesjonalnie od bety =] czyli ok 8 lat gram w CS 1.6, od jakiegoś pół roku zerwałem z graniem w teamach, wcześniej, byłem w kilku znanych, jeździliśmy na lany i je wygrywaliśmy ale to old-school =]

Mogę wiedzieć jakie to były teamy? Bo ja siedzę od baardzo dawna w esporcie. 2 miejsce w ESL 1on1 CSS, 1 miejsce w ESL 5on5 mr 12 CSS. A w CS1.6 byliśmy w top 15 przeważnie, ale to było dawno temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson
Mogę wiedzieć jakie to były teamy? Bo ja siedzę od baardzo dawna w esporcie. 2 miejsce w ESL 1on1 CSS, 1 miejsce w ESL 5on5 mr 12 CSS. A w CS1.6 byliśmy w top 15 przeważnie, ale to było dawno temu.

Old school więc pewnie się nie zorientujesz ale co tam =] rozkminia^, Power Pro, Fx (najstarsza dywizja <3), Ster Clan, arena, team-sky, kilka jeszcze tego było, ale teraz ciężko mi znaleźć czas jeszcze na csa profesjonalnego ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ProChaos jaki nick (w css ofc)? W csa gram juz 4 lata, moze cie kojarze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×