Skocz do zawartości
nitta

3 Pytanka Na Początek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Planuje kupic PS3 ale jestem zupelnie zielony, raz kiedys tam w zyciu gralem w PS ale generalnie nic nie wiem o tym, cale zycie bylem uzytkownikiem kompa. Zastanawialem sie nad Xboxem ale doradzono mi PS3, wiec chyba pojde w tym kierunku.

Odrazu mowie jestem zielony w terminach typu blue ray, format hd i inne takie, nie wiem co to jest, ja utkwilem w epoce pojęc typu euro złacze :D

Więc mam 3 pytanka:

- jakie jest podłaczenie do telewizora ?? Bo na początek będe musial zadowolic sie starym telewizorem zanim kupie sobie cos fajnego, a w moim staruszku sa wejscia typu podwójny czinczer i euro złącze. Da rade bez problemu, bez dokupowania jakis złączek, przełączek i innych takich ??

- zaczniecie pewnie pekac ze smiechu z tego pytania, wy przyzwyczajeni i zakochani w padach od PS, ale ja raz gralem i tego nie cierpie. Ja uwielbiam gry typy call of duty albo medal of honor, nie wyobrazam sobie tam nacelowywania bez myszki. moje pytanie wiec brzmi: czy jest mozliwe jakims cudem, po zakupie jakis maginczych przejsciówek lub złączek, na podłaczenie do PS3 klawiatury i myszki ?????

- jesli odpowiecie tak w powyzszym pytaniu to wydaje mi sie ze i tak lipa, bo np. kupie sobie gre Call of duty 3, bede mial podlalaczone klawiature i myszke, to raczej nie bedzie sie dalo ustawic pod jakim klawiszem jest co na klawiaturze, ze np. skok to bedzie enter, a isc do przodu to strzalka w gore bo pewnie bedzie tylko wybor pomiedzy klawiszami pada, czyz nie ?? Jak to jest

Edytowane przez nitta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Konsola ma wyjścia hdmi i multioutput pod które możesz podłączyć w zasadzie każdy tv.Podłączysz więc do swojego tv bez problemu

2.Istnieje możliwość podłączenia zestawu klawiatura + myszka,są nawet dedykowane akcesoria,wystarczy poszukać sprzęt na odpowiednią kieszeń.

3.W zasadzie to chyba zależy od gry,chociaż kupując oryginalny zestaw sony zapewne będzie można dowolnie konfigurować klawiszologię.. PS. Sprawdź ten sprzęt http://www.splitfish.pl/fragfxv2.asp może bardziej przypadnie Ci do gustu

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha czyli mozna sobie cos takiego dokupic. To jak cos takiego jest to moze i zwykla klawiatura jest. Pozatym grunt zeby byla myszka a w tym sprzecie co podales jest. Ale tak normalnie jak kupuje oryginalny PS3 ze sklepu to tam jest jakis pad juz załączony w pudełku, czy jest sama konsola bez niczego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeważnie jest jeden pad + kabel USB do ładowania.Czasem wychodzą jakieś specjalne edycje gdzie jest więcej gier lub 2 pady ale cena też jest odpowiednio wyższa ;)

Ja kupiłem PS3+Pad+ Gran Turismo 5 Prologue,Ratchet & Clack:Quest For Booty,Ridge Racer 7 za 1650pln w MM ale ten sam zestaw śmiga teraz w Carrefourze za około 1300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest 1 Pad DS3.Czasami są też konsole z 2 padami i kilkoma grami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupujesz nową to jest pad i całe okablowanie. Pad jest częścią zestawu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mieszkam w polsce, ale za tą swoją w przeliczeniu na złotówki dam 1200 zeta, z grą w komplecie Saints Row 2, przy czym to bedzie ta płaska z twardym dyskiem 120 GB, bo z tego co zauwazylem sa dwie: jedna normalnej wielkosci z dyskiem 80 gb, a druga płaska z dyskiem 120 Gb. Zgadza sie ? Dobry deal ?

To co panowie, jak sie gra na PS3 ? Fajna zabawa ? Warte pieniedzy ?

Znalazłem w jednym angielskim sklepie internetowym klawiature do PS3 bezprzewodową, ale bez myszki, jak by ktos widzial klawiature + myszke bezprzewodową to by był gitez majonez :)

Edytowane przez nitta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×