Skocz do zawartości
arab

Preorder na Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Zaszedłem dzisiaj z ciekawości do EMPiKu (zresztą nie po raz pierwszy), zapytać o preordery na PS3. Widać moje dreptanie przyniosło efekty (2 razy zawracałem im głowę w tym temacie, w przeciągu ostatnich 7 dni).

Preorder konsoli w EMPiKu kosztuje 50zł (wliczony w cenę konsoli - nic nie tracicie) - i nie jest to zwykły świstek papieru :)

Preorder dostajemy w stylowym pudełeczku, w którym normalnie pakowane są gry na CD/DVD. Pudełko jest opisane jak należy, z dużym zdjęciem konsoli na okładce. W środku znajduje się karta, która po uprzednim wypełnieniu pomoże nam kupić konsolę na raty - bardzo dogodne raty! Zamawiając konsolę w preorderze - upoważnieni zostajemy do skorzystania z preferencyjnych rat - 20×120zł (+0%!) - z czego oczywiście skrupulatnie skorzystam.

Radzę się spieszyć - gdyż z tego co się dowiedziałem, liczba pudełeczek z preorderami jest ograniczona.

/edit/ Dorzucam zdjęcia pudełka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Fajna oferta, szczególnie ta z ratami 0%  8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamowilem sobie PS3 w Centrum Sony u mnie w miescinie.

Na konsolke mam odlozone (zbieram od stycznia 06 :D) takze raty nie beda konieczne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon85pl

fajna sprawa ;) tylko mało nagłośnione :( 

a tak offtopick widział ktoś może reklamę w tvp1,2 Polsat , tvn o PS3  ? bo ja jeszcze nie :(((( a cos czytałem na wp o tym ze juz ponoc jest ... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dragon - nie posiadam telewizora z czego się bardzo cieszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna opcja tylko, że przy wpłacaniu ostatniej raty cena PS3 będzie o wiele niższa - ale taka jest elektronika i w końcu tanieje, a za nowość zawsze trzeba płacić :-) Ja tam na razie muszę czekać :-) Ale mam nadzieję, że za jakiś czas pogramy sobie online na PS3 :-) Zazdroszczę Wam :-) hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Fajna opcja tylko, że przy wpłacaniu ostatniej raty cena PS3 będzie o wiele niższa - ale taka jest elektronika i w końcu tanieje, a za nowość zawsze trzeba płacić :-) Ja tam na razie muszę czekać :-) Ale mam nadzieję, że za jakiś czas pogramy sobie online na PS3 :-) Zazdroszczę Wam :-) hehe

Co tu zazdrościć, trza kupować ;) Do zobaczenia w HOME  8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajna opcja tylko, że przy wpłacaniu ostatniej raty cena PS3 będzie o wiele niższa

Coś za coś - konsola w dniu premiery, albo niższa cena - chciaż nie sądze by w 20 miesięcy cena mocno spadła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon85pl

heh ja wole mieć wybór :P jak w innym sklepie będą dodawać jakaś fajną gre albo dodatkowy pad to ludzie będą sie gryźć w brodę :P

np z xboxem360  w empiku była "viva piniada" a w media jakaś wyścigówka , a w sklepie online np Vobis jest 6 rożnych zestawów premium (ceny od 1500-1700) a jak ktoś zamówi pre order to niema wyboru ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś na dzień premiery nie ma uzbieranej całej kwoty - ze względu na nie przewidziane okoliczności - to też niespecjalnie ma wybór :) Mnie te raty spadły z nieba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon85pl

wsumie tak ;] a co do nieoczekiwanych wydatków hmm

100-200 zł na buty

310 zł za opony do samochodu

100 zł na jakaś bluzę

500-600 zł auć :(((

a w lipcu ubezpieczenie samochodu :(

a ps3 kupie jednak jak będe miał na monitorek (czarna godzinę ;P )

lcd z DVI-D(digital) coś koło 19-22"    1500zl    -  niekoniecznie ... ;) najwyżej konsola będzie w gościnnym pokoju

Ps3 z 20gb ;) okolo 2000 + 400zł na dysk 120-160

+ 2-3 gry na "start" 400-500    czyli jak w tym roku sie wyrobie będzie dobrze ... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, jeżeli dla ciebie ubezpieczenie samochodu to nieoczekiwany wydatek, to przepraszam :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość damon

Arab czy wiesz może czy te raty można spłacić wcześniej? Tzn. np. w 2 czy w 3 ratach po np. 800zł? Bo szczerze mówiąc cos takiego bardziej by mi odpowiadało niż 20 miesięczne spłacanie. Wiesz też może jakie dokumenty wymagają??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak informacyjnie. W Szczecinie na każdy empik jest około 25 sztuk preorderów ... Info od pracownika działu multimedia.

P.S.

Raty są wybawieniem, szczególnie dla tych co kupili właśnie mieszkanie w stanie surowym ..  ::)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damon, jak się dogadasz, tak pewnie będziesz miał. Mnie tam te 20×120zł odpowiada w zupełnosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość damon

Dzięki za info. Tym samym stałem się szczęśliwym posiadaczem preordera ;) Jestem tylko ciekaw czy w dniu premiery będą dostępne wszystkie launchowe tytuły. Pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecie lista tytułów startowych jest znana. Poszukaj troszkę w portalu a znajdziesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość damon

Które tytuły będą to wiem - nie wiem tylko czy będą dostępne w Empiku w dniu premiery. Nigdy nie śledziłem aż tak dokładnie premiery jakiejś konsoli więc nie wiem jak to u nas wygląda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, u mnie skończy się na demach i "Home" (nazwa jest hmm, Arab dobrze wie o co chodzi).

Uzbieram na VF5 i żegnaj świecie na pół roku  ;D

Byle dema były darmowe ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Preorder zakupiony, czeka ale przyłączam się do pytania damon'a. Czy ktoś dowiadywał się na temat innej możliwości realizacji tego preordera ? Interesowałoby mnie np. wpłata 25% wartości bez zaświadczenia o zarobkach i potem dowolne raty. Facet w Empiku niewiele umiał mi powiedzieć.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cóż, u mnie skończy się na demach i "Home" (nazwa jest hmm, Arab dobrze wie o co chodzi).

Powiedzcie wszystkim o co chodzi z tym 'home'?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie możemy - może kiedyś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj idę po swojego preordera. Przy okazji będę w Media Markcie to zapytam czy nie mają lepszej oferty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzisiaj idę po swojego preordera. Przy okazji będę w Media Markcie to zapytam czy nie mają lepszej oferty.

Z tego co wyczytalem w sieci w MM maja zaproponowac nizsza cene, ale nie nizsza niz o 50zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w MM nic nie wiedzą. na dzień dzisiejszy raty powyżej 2000zł są oprocentowane 0,5%, ale być może w chwili sprzedaży będą 0%. Koleś powiedział, że nie będzie na wstępie żadnego bonusa, 2399zł i sama konsola.

W każdym razie mam swój preorder na PS3 z Empiku. Niestety konsolę odbiorę dopiero w poniedziałek po premierze, bo mam zjazd na uczelni. Ech, nie wiem czy się załapię na film.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×