Skocz do zawartości
Emir

MAG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam zamiar kupić M.A.G na ps3 pod Move. Czy opłaca się kupić tą grę ? I czy ktoś z was grał właśnie w ten sposób jeżeli tak to czy daje to większą frajdę niż na padzie ?

Proszę o odpowiedz.

Z góry dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pod tym kątem ci nie odpowiem ale gra mimo nie najlepszych recenzji jest naprawdę bardzo dobra jak tylko poczujesz klimat,gra się super sam gram już prawie 50 godzin w tą gierkę:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pod tym kątem ci nie odpowiem ale gra mimo nie najlepszych recenzji jest naprawdę bardzo dobra jak tylko poczujesz klimat,gra się super sam gram już prawie 50 godzin w tą gierkę:P

ale mimo, że ma możliwość grania z movem, to jakoś bardzo rzadko trafi się ktoś podpięty do wibratora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSNID : White_Boy__7thst

Frakcja : VALOR (Snajper)

HeadSet : Jest

Edytowane przez PET3R

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakiej frakcji grać ? Nie chodzi mi tu o bronie , itp . ; tylko w której frakcji gra najwięcej polaków .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najwiecej ludzi gra w raven i sver w walorze jest malutko polakow zregoly porozrzucanych po jakies dziwnych klanach

w svert jest klan polish power okolo 250 kont tam jest ale z tego gra aktywnie moze z 50 osob

w raven jest polski klan grom gdzie jest okolo 80 kont i nikt tam nie gra aktywnie ... teraz zbieramy ekipe w raven zeby zrobic mega porzadny klan gdzie bedzie grala ogarnieta ekipa nastawiona na wygrywanie

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najwiecej ludzi gra w raven i sver w walorze jest malutko polakow zregoly porozrzucanych po jakies dziwnych klanach

w svert jest klan polish power okolo 250 kont tam jest ale z tego gra aktywnie moze z 50 osob

w raven jest polski klan grom gdzie jest okolo 80 kont i nikt tam nie gra aktywnie ... teraz zbieramy ekipe w raven zeby zrobic mega porzadny klan gdzie bedzie grala ogarnieta ekipa nastawiona na wygrywanie

pozdrawiam

To jak coś to ja się piszę do waszego klanu , choć Dopiero kupuje MAG'a ,ale gram w FPs'y ok 3 lata na konsolach i wiem że tej grze chodzi o gre zespołową , no i oczywiście mam headset.

Edytowane przez kuba2622

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o zaproszenie do klanu "Polish Power" frakcji SVER.

Gram w MAG od premiery. Mam przegrane 80 godzin, skończyłem już RAVEN teraz mam w Sver'ku 60 lvl. Ratio k/d 1.60

Jeśli ktokolwiek z dowódców jest na forum niech wyśle mi zapro. Jestem zainteresowany dojściem do Was i wygraniem paru spotkań.

PSN id: mentor96

Headset: jest

wiek: 20

Edytowane przez M3ntoR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN ID : zurAvius

Frakcja RAVEN

Początkujący, nabiłem parę level'i w demie,aktualnie czekam na zakończenie tych cyrków by móc wsadzić oryginał MAGa do skrzyni i pykać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSNID : sg9170a

Frakcja : Raven

HeadSet : mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSNID : szczupak87

Frakcja : Raven

HeadSet : posiadam

Chętnie pogram w drużynie. Pisać na PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×