Skocz do zawartości
Perkel

Pad PS3 podłączenie do PC

Rekomendowane odpowiedzi

Czy po tym będe bez problemu pada podłączyć do Ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ma ktoś może sterowniki do ds3 obsługujące wszystkie sześć osi, bo te podane traktują L2 i R2 jako zwykłe przyciski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak zainstalować DS3 na Ubuntu?

trochę szukałem niestety nie znalazłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robie wszystko tak jak w poradniku i mi nie działa. Mam windows 7, pada sixaxisa podlączonego pod usb. Laptop go wykrywa ale nie mogę grać. W splinter cell conviction jest w opcjach zmiana na pada i włączam ale nic nie reaguje. Na padzie ciągle migaja 4 czerwone diody. Ktoś ma pomysł czego to może byc wina że nie działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robie wszystko tak jak w poradniku i mi nie działa. Mam windows 7, pada sixaxisa podlączonego pod usb. Laptop go wykrywa ale nie mogę grać. W splinter cell conviction jest w opcjach zmiana na pada i włączam ale nic nie reaguje. Na padzie ciągle migaja 4 czerwone diody. Ktoś ma pomysł czego to może byc wina że nie działa?

Może to Ci pomoże? Klik :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pad mi działa bo gra mi sie nie uruchamia ale czy któraś ikona od numeracji kontrolera ma się palić bo mi wszystki mrygają jakby nie mogło znaleźć urządzenia, a normalnie rozpakowałem pli i zainstalowałem a później odpaliłem ten drugi plik i nic sie nie stało

czy wy tez tak mieliście?

Nie wiem czy pad mi działa bo gra mi sie nie uruchamia ale czy któraś ikona od numeracji kontrolera ma się palić bo mi wszystki mrygają jakby nie mogło znaleźć urządzenia, a normalnie rozpakowałem pli i zainstalowałem a później odpaliłem ten drugi plik i nic sie nie stało

czy wy tez tak mieliście?

Nie wiem czy pad mi działa bo gra mi sie nie uruchamia ale czy któraś ikona od numeracji kontrolera ma się palić bo mi wszystki mrygają jakby nie mogło znaleźć urządzenia, a normalnie rozpakowałem pli i zainstalowałem a później odpaliłem ten drugi plik i nic sie nie stało

czy wy tez tak mieliście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś próbowałem pograć na pc DS3 , zainstalowałem go tak jak znalazłem w poradnikach na internecie w panel sterowań sprawdzałem klawisze i wykrywa je lecz gdy odpalę Fife to go nie wykrywa.Pożyczyłem dla testu pada do pc od kumpla i działał.

Instalowałem pada tym sposobem http://www.vista.pl/pages/Forum.aspx?g=posts&t=6611

Za pomoc dziekuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam taki problem. Pad za pomoca kabla śmiga aż miło, do czasu. Jak chcę w demie fify 11 ustawić sterowanie, wyskakuje coś takiego (podczas konfigurowania kwadratu):

pierdolonybuond.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Eny ajdias?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się pod pytanie kolegi wyżej... Niech ktos pomoże...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam mały problem dotyczący z padem PS3 ( dualshoc3 , sixaxis ). Nie działają mi analogi i dolna , prawa strzałka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam podobny problem, nie działają mi analogi, używam programu motionjoy i mam ustawienia domyślne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy najtańsze Bluetooth USB 2.0 działaj z padem od Ps3??

a5e7e11a7d64d432med.jpg

Edytowane przez suchy262

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem i to chyba prawda, bo u mnie Dual Shock nie działa. Mianowicie chodzi o współpracę z systemami x64.

Ktoś może potwierdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Hej, mam lapka z Vistą x64, więc problemów z padem było co niemiara, ale ostatecznie zainstalowałem go na kompie. Teraz pojawia sie problem: jak mogę grać w np. Raymana 3 za jego pomocą? Próbowałem kalibrować, ale o końca tego nie rozumiem, więc może tam jest błąd. W ustawieniach gry nigdzie nie mogłem znaleźć opcji gry na padzie. Pomoże ktoś? Z góry thx ;)

Edytowane przez wojtek2295

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś mógłby opisać krok po kroku jak zainstalować sixaxisa od ps3 tak żeby dało się grać nim na PC mam vistę home premium 64 bit. aktualnie posiadam dosyć długi kabel USB ale jakby mi się udało go uruchomić to kupiłbym adapter i tu też pytanie jaki?

Z góry dzięki za odpowiedź:]

Edytowane przez Lycon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne pytanie:

Można ładować pada przez komputer przy wyłączonej konsoli? Bo mrugają wszystkie 4 światełka na padzie, ale nie wiem czy on się ładuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wielu próbach, udało mi się zainstalować MotioninJoy i pada na Winows 7 x64.

Został mi kupiony Assassin's Creed II, zamiast na PS3 to na PC (przemilczę sprawę  dry.gif) i chciałbym pograć na padzie... . Fajnie, udało się - super. Problem jest taki że mi nie czyta  :l2: :r2: jako przycisków i nie mogę z nich korzystać. (A są one istotne w tej grze) i następny problem to prawy analog -  góra-dół na analogu to w grze prawo-lewo i odwrotnie.

Da radę jakoś zmienić te ustawienia? W kontrolerze gier przyciski  :l2: :r2:  są jako osie..., a prawy analog ma odwrócone wartości... jak to zmienić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem pada wyszystko pięknie git, ale w l4d2 nie moge celować na prawo i lewo, wszystko działa góra dół ale prawo lewo nie niewiem czemu. Właśnie sprawdzam na innych grach od valve i okazuje się że w każdej tak jest.

Edytowane przez piciu42

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam waśnie otrzymałem grę PES11 na PC chciałbym zagrać w nią na kontrolerze SONY (wiem ze ten temat już jest lecz jest na wymarciu i z tej racji pisze nowy - w poprzedni mi nie pomógł) chciałbym o otrzymanie odpowiedzi w postaci jak to zrobić i co jest potrzebne aby sprawnie grac :D

Dziękuje z góry i zapraszam do udzielania wszelkich przydatnych informacji.

PS. Zależy mi na tym.:pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ale wlasnie mi nie pomogl ( troche pomieszalem z tym postem hehe sry ), to jak wiecie jak na W7 x64 poprawnie grac w PES11 ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×