Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam nie lada problem ze zgraniem save'ow na HDD ps3. Uzywam memory card adaptora i sejwy z gier z PS2 zgrywam bez problemu. Problemy sa natomiast wtedy gdy chce zgrac savy z PS1. Konsola po prostu mi tej karty nie odczytuje. W zwiazku z tym chcialbym sie zapytac czy jest jakis program dzieki ktoremu za pomoca adaptora zgram te stany na PC a pozniej na HDD ps3 ? (memory stickiem na przyklad) PROSZE O POMOC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja przyłączam się do pytania!! Co prawda savey z moich kart z PSX wszystkie się zgrały i zgrywają ale interesuje mnie opcja zgrania z Memory Card Adaptora z włożoną kartą saveów na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tanner a starałeś się pozgrywać może save'y z karty od szaraka na kartę PS2, i dopiero wtedy zgrać je na chlebak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tanner a staraÓeÖ si pozgrywaŚ moße save'y z karty od szaraka na kart PS2, i dopiero wtedy zgraŚ je na chlebak?

nie probowalem tego gdyz sprzedalem jakis czas temu PS2. Ale masz racje i sprobuje tak zrobic przez kumpla. Tylko mam nadzieje ze chlebak sie kapnie o co chodzi i mi stworzy wirtualna karte PS1 xD

P.S. Sa jakies sterowniki do adaptora na kompie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktos moze jak za pomoca np. psp wgrac save z ps2 (sciagniete z internetu) na ps3?

Juz 2 godzine proboje na rozne sposoby (rozne katalogi) i ...nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj plik .psv wgrac do takiego katalogu na pendrive

PS3\EXPORT\PSV\tutaj_plik.psv

Później prawdopodobnie taka sama procedura jak z backupowaniem czyli trójkąt i copy

Niestety nie mam teraz jak sprawdzić czy działa. Znalazłem to na forum GT.

Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesciowy sukces... ;p teraz ps3 widzi savy ale...jako corrupted data :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm a skąd wogóle zassałes save do PS2 z netu?... jakaś stronka jest???... mógłbyś podpowiedzieć

A co do tego co Ci wyskoczyło to chyba plik jest zwalony, to jest powód... spróbuj jak możesz inny plik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masa plików na najlepszej stronie z faqami do gier -> gamefaqs.com

Linka pogrubiłem w pierwszym poście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka nie zauwazylem .. ;p ale juz przeczytalem calosc i zaraz zobacze...jak mnie sasiad na pc wpusci ^^ a save mam z ...wlasnie gamefaqs ;] nie mam sily ukonczyc wyscigu choccobo z czasem 0:00 ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Chcę zrobić nowe konto na PS3 i na PSS, chciałbym przenieść sejvy ze swojego starego konta na nowe. Czy ktoś wie czy to jest możliwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nowym koncie wchodzisz w save'y i tam bedzie chyba copy i wybierasz z ktorego konta chcesz skopiowac. Ale odrazu mowię że na nowe konto nie przeniesiesz osiagow z online. Czyli np. jezeli mialem w CoD4 lvl dajmy na to 30 to teraz od zera wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Rozumiem, dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Przymierzając się do instalacji kubuntu na PS3, chciałem zrobić sobie backup systemu, wkładam więc mojego podręcznego pendrive'a, wybieram backup utility, zaznaczam że chcę zrobić go na pendrivie, czekam i nagle wyskakuje mi informacja, że na pen'ie jest za mało wolnego miejsca, bo backup zajmuje 9 GB

To normalne że on tyle waży?

Kurcze głównie zależało mi tylko żeby zapamiętał mi wszystkie ustawienia, konto na PSN i zgrał sejwy, żebym nie musiał bawić się w to ręcznie, a nie robił zgrywkę całego systemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u innych, ale jak kupiłem sobie HDD500GB pod USB do PS3, to... po zrobieniu Backup'a znikło mi z zewnętrznego dysku aż/tylko 21GB

Co tam się spakowało to nie wiem, wydaje mi się, że savey, gry z PSStore i inne duperele...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja

No to nic, wychodzi na to, że czekają mnie jednak prace ręczne

Thx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie rozumiesz pojęcia backup.

Jakie prace ręczne? Zrzuca wszystko jak leci i co jest potrzebne do odzyskania systemu w trakcie choćby wymiany dysku.

Jak zaczniesz sam kopiować to się nie zdziw jak będziesz musiał na nowo konfigurować konta PSN i ściągać wszystkie update do gier...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Backup ręcznie?... to raczej wożenie taczkami gruzu, bo to co chcęsz nazwać ręcznym backupem w PS3 to później bedzie gruz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zdradźcie mi sekret jak zrobić backup systemu na pendrive'a 2 GB ?

Przez prace ręczne rozumiem ustawianie wszystkiego ręcznie - od nowa (włącznie z wgrywaniem ponownie, po kolei wspomnianych wyżej apdejtów via internet)

Jedyne co skopiuję to sejwy, bo nic innego się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(...)apdejtów via internet)

Jedyne co skopiuję to sejwy, bo nic innego się nie da.

Apdejtów się nie ssa od nowa! To co do systemu się zainstalowało (firmware) już zostaje, jedynie upy do gier i patche będziesz na nowo musiał ssać... Ręcznie ustawiać wszystko zajmie Ci kilka min w sumie, a jedynie savey można zgrać i to nie wszystkie też, bo niektóre gry blokują savey przed kopiowaniem (np Tekken 5)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No o tym mówię właśnie

A ustawienia chciałem zgrać, żeby zaoszczędzić sobie chociaż te 5 min ustawiania, hehe

btw.

Dobrze wiedzieć na przyszłość ile taki back zajmuje miejsca. Szczęśliwie nie mam na dysku żadnych trofeów czy innych cennych gadżetów i w sumie mogę go wywalić bez sentymentu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to juz nie pierwsze pytanie tego typu... hle hle.. ten backup jest swietny bo kopiuje absolutnie wszystko (minusem jest to ze jesli masz duzo filmow, muzyki i zdjec to bedzie wazyl duoz wiecej - wiec mozna zapomniec o backupowaniu na pendrajwa ) a dodatkowwo wszystko kompresuje (choc przy mp3, zdjeciach i video jest calkowicie bez sensu). robilem backup i restore wczoraj i zajal mi 20GB.

jesli masz tylko pena to pozostaje ci skopiowanie savow (ale jak zauwazyl H@des niektorych nie da sie kopiowac). nie masz sie co martwic o Trofea - bo savowane sa na serverze PSN, ani o ustawienia konsoli ani o firmware - bo one zapisywane sa w pamieci flash (czyli nie na dysku). czyli po formacie, wszystkie konta uzytkownikow, logowanie do PSN, ustawienia pozostaja bez zmian. bedziesz musial tylko zaciagnac wszystkie dema i gry z pss oraz media.. no i savy chyba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, no to pocieszyłeś mnie Nie wiedziałem, że ustawienia też są zapamiętywane na flashce

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim wejdź w zakładkę Games i z Game Data powywalaj instalki. Ja też robiłem backup praktycznie nowej ps3 i dziwilem się, co za cholera mi tyle giga zajmuje. Okazało się, że w Game Data była instalka GT5 Prologue... 4-5 giga.... o ile dobrze pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wielki problem. Kiedy zainstalowałem najnowszą aktualizację do GTA IV - 1.03 po uruchomieniu gry okazało się że skasował się mi save z tej gry. Nie było by niby w tym nic dziwnego gdyby nie to że wkrótce okazało się że mojego PS3 ubyło sporo danych. I mam tu na myśli wszystkie savy z wszystkich moich gier na PS3. Na całe szczęście savy z gier na PS2 są nietknięte ale to najbardziej na tych z PS3 mi zależy. Wiem, że prawdopodobnie w 90% już tech zapisów nie odzyskam. Ale czy ktoś może mi wyjaśnić co się stało. Czytałem o tej aktualizacji ale nikt nie zgłaszał takiego problemu. Proszę o jak najszybszą odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×