Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm... zima długa! Będziesz miał co robić...

A na serio, to może cza napisać do "Przyjaciółki"?!... tam rozwiązują różne dziwne i niespotykane problemy! Najczęściej pojawiający się problem to przedwczesny wytrysk i skasowane save'y!

Warto pomyśleć nad takim rozwiązaniem, jeśli nie robi się backupów!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widzę, że nie pożałowałeś Hades26 nowemu koledze porad

a co do tematu, to rzeczywiście przed update'ami warto robić backupy, bo nie wiadomo co "przyświruje" czarnulka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm... zima długa! Będziesz miał co robić...

A na serio, to może cza napisać do "Przyjaciółki"?!... tam rozwiązują różne dziwne i niespotykane problemy! Najczęściej pojawiający się problem to przedwczesny wytrysk i skasowane save'y!

Warto pomyśleć nad takim rozwiązaniem, jeśli nie robi się backupów!

Hades ty tu nie kozacz ^^ bo mi tewz komedia sie stala z GTA IV po updacie... wyskakuje komunikat ze te savy nie sa moje... no nic juz mam 30 % w 5 godz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hades ty tu nie kozacz ^^ bo mi tewz komedia sie stala z GTA IV po updacie... wyskakuje komunikat ze te savy nie sa moje... no nic juz mam 30 % w 5 godz...

Kozak, to hmm taki chłopek z siekierką i cepem?

Makalele... czy jak Ci tam Nie kozaczę, doradzam koledze nowemu, co by wiedział na przyszłość jakie są rozwiązania... a Ty, jakbyś czytał temat o trofeach z GTA4, to byś wiedział, że nie ma opcji grania na starych saveach po updacie gry!...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda tak że jednym po wgraniu patcha z trofeami do GTA:IV save nie działają a innym działają i pisze jednak że aby móc zdobywać trofea należy rozpocząć nową grę, ja należę do tych drugich co save działał ale i tak wywaliłem wszystkie dla trophy i od nowa grałem ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienie. Wiec pozostaje mi poprzechodzić wszystkie tytuły na nowo i robić backupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kozak, to hmm taki chłopek z siekierką i cepem?

Makalele... czy jak Ci tam Nie kozaczę, doradzam koledze nowemu, co by wiedział na przyszłość jakie są rozwiązania... a Ty, jakbyś czytał temat o trofeach z GTA4, to byś wiedział, że nie ma opcji grania na starych saveach po updacie gry!...

nie traktuj tego kozaka tak osobisce to no z przyjaciolka dobra rada byla nie ma co a ze trophy na starym savie nie otrzymam to to akurat wiedzialem tylko mnie to zastanawialo czemu inni moga grac na starych saveach a innym wyskakuje ze save nie jest moj... ot i cala historyja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Taka moja dygresja

W menu konsoli znajduje się narzędzie do wykonywania kopi danych konsoli na nośniki zewnętrzne.

Czy ktoś testował taką możliwość...

1. wykonać backup danych konsoli ( system + np demo np. KZ2 )

2. próba wgrania tego backupu do innej fizycznie konsoli

w ramach uruchomienia w/w narzędzia w kolejnym oknie pisze że taka możliwość jest tyle tylko że uprzedzają że niektóre programy mogą nie działać prawidłowo podejrzewam że programy pełne za kasę nie będą działać ale dema nie widzę tu przeciw wskazań.

jestem w takiej sytuacji że nie mam możliwości podłączenia konsoli do netu i zassania jakichkolwiek dem ze strony sony za to mój koleś ma i mógł by taki backup wykonać a ja ewentualnie bym sobie go wgrał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie jest takie proste :biggrin: Jeżeli on zrobi backup, to skopiuje mu też ustawienia systemu (nazwa konta, hasła itp.) a ty żebyś mógł miec takie demko to musisz u siebie sformatowac dysk (co wiąże się z utratą save'ów itp.) i dopiero możesz wgrywac jego backup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie da się skopiować dema na pena??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie da się skopiować dema na pena??

Nie ma takiej możliwości nawet jak nie zainstaluje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Rok temu zakupiłem trójeczkę w wersji 40 Gb...Wymieniłem po jakimś czasie dysk na 320 i śmigałem na nim cały czas...3 dni temu konsola doznała efektu czerwonej pulsującej diody i niestety ...kompletna ŚMIERĆ systemu:(..Więc dogadałem się z Sony ,że wyślę im uszkodzony egzemplarz łącznie z dyskiem firmowym 40 Gb. Dzisiaj dostałem nowy system z 40 gb tak jak zakupiłem na początku..No i właśnie tu rodzi się pytanie: Jak mam teraz wrzucić te wszystkie dane z 320 na 40???. Po włożeniu 320 konsola wyświetla komunikat o formacie ale jak to zrobię stracę wszystko:(((.Czy mogę coś zrobić???? Dzięki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz sformatować. Dostałeś zapewne konsolę odnowioną czyli czyjś egzemplarz naprawiony i z nową obudową a twoja poszła na identyczny proces. Dysku twardego nie można przekładać do innej konsoli, to samo się tyczy backupów (nie wgra się na konsolę inną niż ta, na której został zrobiony). Będziesz musiał ściągać wszystko od nowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Musisz sformatować. Dostałeś zapewne konsolę odnowioną czyli czyjś egzemplarz naprawiony i z nową obudową a twoja poszła na identyczny proces. Dysku twardego nie można przekładać do innej konsoli, to samo się tyczy backupów (nie wgra się na konsolę inną niż ta, na której został zrobiony). Będziesz musiał ściągać wszystko od nowa

O żesz.....to ładny gnój:(((...Kompletnie nic??? Żadnego save'u z gry....bo na tym mi najbardziej zależy!! A co z kontem w Psn?? Czy można jakoś odzyskać chociaż to???..Dzięki za odp.. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O żesz.....to ładny gnój:(((...Kompletnie nic??? Żadnego save'u z gry....bo na tym mi najbardziej zależy!! A co z kontem w Psn?? Czy można jakoś odzyskać chociaż to???..Dzięki za odp.. Pozdrawiam.

Konto PSN, trofea, wszystko będzie tak jak w starej. Tyko save`ów już nie odzyskasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Konto PSN, trofea, wszystko będzie tak jak w starej. Tyko save`ów już nie odzyskasz

Ok...Pogodziłem się z tym już....Dzięki za odpowiedzi , a tak zbaczając z tematu : Nie sądzicie , że dobrym rozwiązaniem

byłaby możliwość trzymania swoich save'ów razem ze swoim kontem psn w jakiejś bazie danych na serwerach sony???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok...Pogodziłem się z tym już....Dzięki za odpowiedzi , a tak zbaczając z tematu : Nie sądzicie , że dobrym rozwiązaniem

byłaby możliwość trzymania swoich save'ów razem ze swoim kontem psn w jakiejś bazie danych na serwerach sony???

byłoby ok, teoretycznie masz możliwość zgrania save'ów na pendrive, tyle, że czasem po wgraniu z powrotem na PS3 gra twierdzi, że to nie twój save, szczególnie w grach z trofeami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
byłoby ok, teoretycznie masz możliwość zgrania save'ów na pendrive, tyle, że czasem po wgraniu z powrotem na PS3 gra twierdzi, że to nie twój save, szczególnie w grach z trofeami.

Save jest przypisany do konta PSN. Tak więc możesz odpalić save na innej konsoli pod warunkiem, że na tym samym koncie psn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi po zgraniu backupa, DMC4 twierdzi, że save sieciowy jest nie mój, a jest zabezpieczony przed kopiowaniem, da sie go tylko na backup wrzucić, a konto to samo itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak w końcu jest. Czeka mnie dokładnie to samo i przeraziło mnie to, co piszecie.

Rozumiem, że wszystko muszę ściągnąć od początku (szit szit), ale jak to nie mam saveów? Jak zgram je na pena, to też źle będzie?

Coś dziwne to, bo przecież po sieci można pościągać savy innych graczy z odblokowanymi rzeczami w 100% itd.

Może DMC4 to jakiś szczególny przypadek?

W ogóle to jakaś porażka jest... od zera mam wszystko ściągać, updaty gier, gry z pss, no do cholery :) Po co ten backup w takim razie... skoro nie można z niego skorzystac, bo nr seryjny konsoli inny. A 80% napraw to wymiana konsoli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głównie ten backup jest do wymiany dysk na większy itp. A niemożność zgrania go na inną konsolę jest tylko zabezpieczeniem przed rozchodzeniem się za darmo gier z PSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko weź odczytaj teraz savy z dysku z konsoli, która nie działa. To jest problem tego tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie wszystkie sacy da sie przenosic. Niektore sa zabezpieczone przed kopiowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×