Skocz do zawartości
kill

[Online] - Need For Speed: Shift

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego nie przy każdym wyścigu wpada odznaka za "idealny start" mimo tego, że nalicza mi za niego jakieś 45 punktów czyli wykonany poprawnie?

I czy wybranie trudności AI ma wpływ na otrzymywanie odznak w trakcie gry? Jak będziemy grać na łatwym będą nam wpadać odznaki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie przy każdym wyścigu wpada odznaka za "idealny start" mimo tego, że nalicza mi za niego jakieś 45 punktów czyli wykonany poprawnie?

I czy wybranie trudności AI ma wpływ na otrzymywanie odznak w trakcie gry? Jak będziemy grać na łatwym będą nam wpadać odznaki?

Zalicza, tylko nie wyświetla. Wyświetli ją gdy zdobędziesz Pomniejszą Odznakę Idealny Start, czyli 50 albo 100 albo 150 idealnych startów itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy przy jednym trofku. Musze wygrać jeszcze jakieś 150 wyścigòw online i platynka wpadnie. Tak więc poszukuje kogoś do wspólnej gry bo samemu nie idzie mi najlepiej a graczy też już jest niewielu.

Moje psn id: Luqtroy dopiszcie że chodzi o shifta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktore trofeum jest za 150 wyscigow :P?

do usuniecia,sorki

Edytowane przez Andreios

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktore trofeum jest za 150 wyscigow :P?

Nie trofeum. Baretki jakieś tam są czy coś. I zostało mi jedno platynowe za zwycięstwa w multiplayer. No i jeszcze 150 musze wygrać. Wtedy wpadnie ta ostatnia baretka i zarazem ostatnie trofeum do platynki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

 

Jesli to zly watek prosze o przeniesienie do odpowiedniego. 

 

Jesli ktos jeszcze jezdzi w NFS Shift i ma ochote pobawic sie online prosze o PW celem ustawienia sie na jakies wyscigi. 

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×