Skocz do zawartości
ZYGOL

8002a227----zbanowana Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

8002A227---:confused:---------------sony zbanowalo mi kasole ..dzwonilem do nich ale powiedzieli ze to raczej nie odwracalne i ze kosola zotala zbanowana na stale.Troche sobie nabroilem ale tylko dwa dni broilem i mi kasole zbanowali na zawsze.. UWAZAM ZE TO TROCHE PRZEGIECIE POWINIENEM DOSTAC JAKIES OSTRZERZENIE A NIE BANANA NA ZAWSZE JAK BYM WIEDZIAL ZE TAKIE BEDA KASEKWECJE TO BYM BYL GRZECZNY :fool: . i jedenastu kat na swiecie bym nie zakladal (usa japonia uk itp.)nie wymienial bym gier ze stora z kolega z uk (mortal 2 i batel fild)grami sie wymienilismy(mortala 2 u nas nie ma /a ja se mialem przez chwile hihihihi) no i jeszcze probowalem z czyjegos amerykanskiego kata kupic se gry za czyjes dolary --HEHEHEH---NAWET KUPILEM TYLKO NIE MOGLEM JUZ SCIAGNAC NIE ZDARZYLEM BO ZABLOKOWALI (nawet 30$ przyszlo mi na mejla ze se nabilem i kupilem WARHAWKA ale nie moglem juz go pobrac)----- I TYLE KASOLA ZOSTALA ZABLOKOWANA PERMANETNIE NA PSN NA ZAWSZE---------------------NO I CO MA KTOS JAKIS POMYSL :wub: CO DALEJ CO MAM ZROBIC Z MOJA PS3 WYRZUCIC W KIBEL?????????????????????????????? .:nuke:................................................................................. PS. A WSZYSTKO PRZEZ JAKIEGOS KOLESIA (JAMESY2K7)KTORY MECZYL MNIE O GRY NAWET ZEBRAL ZEBYSMY SIE WYMIENILI OBIECAL MI GRY KTORYCH TAK NAPRAWDE NIEMIAL CHCIAL MNIE OSZUKAC ...NO WIEC JA TE GRY SAM PROBOWALEM SE KUPIC Z JEGO KATA PS3 PSN ZA JEGO DOLARY ... NO I TERAZ JESTEM, MOJA KASOLA PS3 JEST ZBANOWANA CO DALEJ????????????????????????????????????????????????????????????????W KIBEL PS3?:scare:

Edytowane przez qgar
Za taka pisownie sam dalbym Ci banana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×