Skocz do zawartości
arab

Jak trafiliście na forum?

Rekomendowane odpowiedzi

I czemu postanowiliście się zarejestrować? :)

Hym, ja może zacznę... trafiłem tutaj, bo je stworzyłem... tak. To dość istotne chyba :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson

Heh, ja sam nie wiem, ale jak już wbiłem, to mnie urzekło :D arabek taki fajny pysiu misiu ! Kenecio też <3 :D i Allu był, a teraz go wcięło :P ooo i newbie, który mi na dzień dobry bana sprzedał, Jezu ile ja tu przeżyłem HAHA :P a poza tym forum ma świetny klimat, jak byłem zbanowany chciałem się przerzucić na inne.. ale to nie było to ^^ zawsze mnie coś denerwowało :P lubię estetykę na tym forum, nie jest wszystkiego za przeproszeniem napierdzielone, tylko ładnie poukładane, łatwo się po nim poruszać, nie ma zbędnych opcji.. zdecydowanie najlepsze forum na którym mi się zdarzyło zadomowić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Andre_07

Szukałem jakiegoś forum  ps3 i w gogglach znalałem. Postanowiłem się zarejestrować,bo tutaj jest taka fajna atmosfera ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

google a zerejstrowałem się bo tu fajnie jest  =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem, za pośrednictwem google. A rejestracja...przedewszystkim brak dzieci neo, w chwili rejestracji dość spokojne i dojrzałe community. Konkretny admin i modowie (heheh warnowali i banowali aż miło - teraz troszkę odpuścili - czasem mi brakuje tamtego okresu). Konkretne posty bez zbędnego offtopu i bardzo przyjemny wygląd. Sporo informacji i bardzo przyjemny portal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem info na temat PS3 w googlach i wpadłem przypadkowo. Jak się rejestrowałem to postów było nie za dużo, ale za to konkretne i ciekawe.

Największa zaleta forum - brak chamstwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukałem info na temat PS3 w googlach i wpadłem przypadkowo. Jak się rejestrowałem to postów było nie za dużo, ale za to konkretne i ciekawe.

Największa zaleta forum - brak chamstwa.

U mnie identycznie. Zaczęło się od dyskusji na temat preordera w Empiku. Zakładałem, że po premierze konsoli forum zdechnie :)

Myliłem się. Chwała Wam za to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Google is your friend <uklon> i tyle w tym temacie ;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja pojawiłem się kiedy strona i forum zyskały samoświadomość...

forum miało wtedy ok 40 userów...

Ja z swoim niezwykle kumatym mózgiem od razu wyczułem potencjał forum i zagnieździłem się...

od czasu do czasu skrobnę dla was jakiegoś newsa.. a jak mam wenę to nawet felietonik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko 9 osób jest mi w stanie odpowiedzieć na proste pytanie?  <beczy>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnego pieknego dnia postanowilem zakupic sobie konsole firmy Sony. Od razu wykrecilem numer do mojego czlowieka od ps3 - Vistula i zaprosilem go do siebie. On powiedzial mi wszystko co wiedzial o konsoli i pokazal pare stronek po czym powiedzial ze ta jest najlepsza i ma fajne forum. Poczatek mialem ciezki ale chyba juz sie wszystko uspokoilo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kupić sobie Wii...

Ale podły Kenet nakarmił mnie trailerami gierek z PS3 i tak już wsiąkłem  :P

Oczywiście trailerki były z tej stronki tak że oczywistym okazało się pozostanie jej wiernym  <tak>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem problem przy wyborze konsoli ale zawsze PS3 przechylała szalę zwycięstwa na swoją stronę. Wpisałem w www.google.pl "ps3 forum" no i jakoś tak padło, że akurat ten site i te forum miało najwięcej użytkowników (nie licząc PE) i było bardzo profesjonalnie zrobione :) A po paru dniach poszedłem do MM i kupiłem konsolkę bo już mnie nosiło :)

Pzdr. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Znlazłem sie tu przez nakierowanie google bo szukalem cosik na temat PS3 :)Zarejestrowalem sie bo:

1.fajny wygląd!!!

2.barak Neo <uklon>

3.brak chamskich odpowiedzi topicowych

4.konkrety w topicach prawie zero offt...

4.sprawnie chodzi  server forum

5 i wiele innych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O samym serwisie PS3Site dowiedziałem się już jakiś rok temu (?) od marcinapsx3 (znałem go z konsola.pl). Zaglądałem sobie tutaj regularnie po newsy. Postanowiłem się zarejestrować na forum, gdy zapadła moja decyzja o zakupie PS3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem przez googla, a zarejestrowałem się, ponieważ chciałem zostac tu na dłużej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bede oryginalny, jak powiem, ze trafilem TU przez gugle... ;) . Od jakiegos czasu podgladalem sobie co sie dzieje tzw cichaczem. A co sprawilo, ze zdecydowalem sie zarejstrowac? Jak sie idzie do kogos w gosci, to nie siedzi sie raczej w progu i podglada ukradkiem co tam slychac u gospodarzy...

zdrowia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja trafiłem przez www.google.pl gdy czegos szukalem.... zauwazylem jakie fajne dyskusje sie tu tocza i sie zajerestrowalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja tam szukałem dobrego forum fanboyów PS3, nie musiał być jakiś wypas, ale żeby było całkiem niezłe i co znalazłem?! Hehe, forum, gdzie nie ma głupich durnych dziecek, spamu, za to są dorosłe wypowiedzi i piękna szata graficzna ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

standard google. potem czytałem portal i tak po paru dniach zarejestrowałem się. Teraz zamierzam czynnie udzielać sie na forum. ps3site.pl rulezz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Google

2.Co tu dużo pisać forum wybija sie na tle innych zawartoscią ja i forma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega Ziobul, na grupie na której jestem od kilku lat (pl.rec.gry.konsole) podał linka do tego forum. Zerknąłem, poczytałem, zobaczyłęm, że szybko działa, ładnie wygląda i jest całkiem sporo informacji jak na forum o konsoli, która cały czas w Polsce jest zbyt luksusowa, by ją każdy kto chce mógł kupić. No i się zarejestrowąłem. do tej pory w ulubionych miałem inne forum na temat PS3, ale tamto się nie umywa do tej strony, więc tamto wywaliłem, tą dodałem i jest git :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukalem ludkow do poszarpania online :) niestety gdy juz dotarlem na to forum Motorstorm przestal mnie jarac , w rezi z kefirem 2 razy zagralem ,a reszta gier jak narazie dla mnie jest niewarta zakupu (warhawka zakupic jest problem ,ale po to sa problemy by przejsc je z fasonem :D). Czekam na dzien w ktorym dokopie wszystkim w gran turismo i peesa :D Cwiczcie cwiczcie Zbigniew nie spi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×