Skocz do zawartości
arab

Jak trafiliście na forum?

Rekomendowane odpowiedzi

Poprzez dobre spozycjonowanie strony i chwytliwą nazwę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W google.pl wpisałem PS3 forum i byliście pierwszą wyszukaną stroną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Fuvix

ja chciałem poznać kogoś nowego kto ma ps3 bo u mnie niestety nikt go nie posiadał ;d znaczy teraz już maja ale po zakupie ps3 odwiedziłem jedna stronkę z ps3 po miesiącu mi sie znudziła i przez google znalazłem tą ^^ świetna strona Pozdro Arab'a ^^ i reszty ekipy ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również trafilem na forum poprzez GOOGLE postanowilem, że kupie ps3 (jescze go nie mam ale juz niedlugo^_^) i dlatego postanowilem poszukac informacji na temat ps3 no i trafilem na to świetne forum:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z forum psx extreme ;]

pelno tam newsow z waszej stronki ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem sobie filmiki na youtube a tu nagle gameplay skate ps3 wiec załączam a tu patrze piękna gra ,, skateboarding mnie mało co interesuje''.

Obejżałem i tak się na to PS3 napaliłem że ogladałem następne Gameplaye trailery itp wszystkiego około 70 mi nabiło.

A więc tak się napaliłem gadałem na forach ale takich nie profesionalnych tylko poboczne tamty o ps3 aż w końcu znalazłem to dałem sobie spokuj ponieważ nie przychodziło potwierdzenie rejestracji napisałem do admina szanownego 2 minutki i gadam z wami:D

I kocham to forum i na zawsze tu zostane:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ja przez Google.pl [; szukałem jakiś info o ps3 i jakoś tu w trafiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grandi

A ja o od użytkownika Pips, nie mogłem znaleźc odpowiedzi na temat PS3 i on podał mi stronke, a na forum jak nie trudno się domyślić to wiadomo zkad trafiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cameele

WiTAM

Ja trfilem poprzez ta magiczna wyszukiwarke Google. Adresu nie podam bo bana dostane xDxD

A zarejestrowalem sie przejrzyste i potrzebne wiadomosci brak dzieci NEoOo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcialem forum o ps3 w polsce.

google.

mam.

wybralem ze akurat to, bo jakies ok sie wydaje.

regulamin jest ciekawy.

no i jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zakupie konsoli z pomocą google znalazłem portal. Uzależniłem się od newsów i recenzji. Jako nałogowiec potrzebowałem czegoś mocniejszego i zarejestrowałem się na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie jak wiekszosc uzytkownikow - za pomoca google.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ja za pomoca Google, w zasadzie przed kupieniem PS3 szukałem jakichś wiadomości o konsoli i tak trafiłem najpierw na forum a później na stronkę z newsami...

Jako że posiadam wszystkie konsole SONY byłem i jestem zachłanny na wiedze na ich temat a to forum w pelni daje mi satysfakcjonujące odpowiedzi i informacje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd się tutaj wziąłem? Sam nie wiem skąd. Pomogli Marian i Dj VOLT. Pomogła Bogna i Bogny program, dostałem od Nich coś czego nie oddam...

GOOGLE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel mi pokazał stronę, wchodziłem w celu czytania newsów i po paru dniach postanowiłem się zarejestrować na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczelo sie to tak : Kupilem sobie 10 grudnia Ps3 40gb, mialem kupic 60 gb ale w sklepie mi powiedzieli ze 60 gb zostaly wycofane, i chcialem sie dowiedziec czemu tak sie stalo, i szukalem informacji w necie ale nigdzie nie moglem znalezc konkretnej odpowiedzi, az wreszcie takowa znalazlem tutaj I ze stronka mi sie spodobala to po kilku dniach sie na niej zarejestrowalem i dzis pomyslalem ze moze czas zarejestrowac sie na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasz_L

Przez Google oczywiście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyguglowalem 3 rozne fora o PS3, a ze szukam informacji to najbardziej wskazane bylo, zeby zajrzec tam gdzie jest najwiecej zarejestrowanych uzytkownikow, wiec jestem tutaj;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja planuje zakup ps3, narazie posiadam ps2 i jestem juz taki ze jak cos planuje to chcem sie upowienic co do produktu i dowiedziec sie jak najwiecej zeby potem nie byc zaskoczonym, wiec postanowilem poszukac jakiegos forum na necie i poczytac. Forum mi sie podoba, bo mozna uzyskac pomoc, nowi uzytkownicy nie sa potepiani jak na innych forach (nie zaklada sie z gory ze nowi to tylko na jeden post na szybka pomoc w danej sprawie) i nie jest sie jakos ostro dobitym jak sie temat powtorzy w moim przypadku akurat(nie znalazlem odpowiedzi czy pad pasuje z ps2 do ps3) a bylo napisane jak wol:D. Panuje tu mila atmosfera. Narazie bardziej czytam niz sie wypowiadam, ale z czasem bedzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do tematu. Moja przygoda z ps3site nastała gdy zacząłem szukac jakieś sensownej polskiej strony o PS3.

No i mam nadzieje że sie nie zawiode.

google>ps3site

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem za pomocą google, znalazłem i się zarejestrowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem dzięki google. Bardzo przejrzysta strona, masa news'ów, przyjazna atmosfera. To wszystko sprawiło, że dziś się zarejestrowałem . Pozdro for all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A ja zobaczyłem to forum w Psx Extreme , w artykule o najlepszych stronkach piszących o konsolach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×