Skocz do zawartości
Slizer

NBA 2K10

Rekomendowane odpowiedzi

mam jeszcze takie pytanie gram w my player jestem w polowie sezonu wzieli mnie clevland po kilku spotkaniach w d lague rozegralem ponad 30 meczy i chcialem sprawdzic moje staty mam 25.9pkt na mecz ale w statystykach ligi wogole nie istnieje tylko w klubowych i na mecz rookie tez mnie nie wzieli!!o co chodzi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze takie pytanie gram w my player jestem w polowie sezonu wzieli mnie clevland po kilku spotkaniach w d lague rozegralem ponad 30 meczy i chcialem sprawdzic moje staty mam 25.9pkt na mecz ale w statystykach ligi wogole nie istnieje tylko w klubowych i na mecz rookie tez mnie nie wzieli!!o co chodzi??

NBA2k10 a dokładniej myplayer jest strasznie zabugowany, musisz zdać se wpierw z tego sprawę. Cavaliers to drużyna z NBA i tam powinieneś sprawdzić. Po drugie, Clev nie wzięło Cię przypadkiem na testy na "7dni" a już pół sezony tam grasz? ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wzieli mnie na kontrakt 10 dniowy!!a druzyne jak wchodze to jestem nawet podczas meczu mnie wyswietla bo prowadze s tatach skutecznosci w lidze!!a jak wchodze w staty ligi pkt to mnie nie ma i rookie co miesiac tez leszczy biora a mnie nie ma!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×