Skocz do zawartości
Slizer

NBA 2K10

Rekomendowane odpowiedzi

liga ruszy jak ie zbiora ludzie ale mysle ze w tym tempie zacznimy w przyszlym tygodniu

zalozylem juz ligowego chata na ps3jce i wyslalem wam zaprszenia

Edytowane przez raadecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja również bym się zapisał ale rozgrywki tylko od 18-23 mi pasują. póki co czekam na preordera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja również bym się zapisał ale rozgrywki tylko od 18-23 mi pasują. póki co czekam na preordera.

nie tylko Tobie... ja tez przewaznie gram w tych godzinach... taze jak mozesz wyslij mi friend inv z nazwa zespolu ktorym bedziesz gral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grał już ktoś ??? Czy to prawda że gra ma takie bugi że nie da się ukończyć normalnie nawet jednego meczu. Przynajmniej tak ludzie napisali na oficjalnym forum 2K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grał już ktoś ??? Czy to prawda że gra ma takie bugi że nie da się ukończyć normalnie nawet jednego meczu. Przynajmniej tak ludzie napisali na oficjalnym forum 2K

nic nie wiem o bugach ale lagi w grze online wyatepuja dosc czesto... ogolnie amerykance z ktorymi gralem w 2k9 zajarani

Edytowane przez raadecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grał już ktoś ??? Czy to prawda że gra ma takie bugi że nie da się ukończyć normalnie nawet jednego meczu. Przynajmniej tak ludzie napisali na oficjalnym forum 2K

Jeszcze nie mam 2K10, ale gdzies slyszalem ze serwery beda stabilne do gry w online dopiero od listopada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie wiecie moze czy gre juz mozna kupic w Media Markt albo w Saturnie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie wiecie moze czy gre juz mozna kupic w Media Markt albo w Saturnie ??

nie mam pojęcia... ale jak dzisiaj mój sklep w którym zamówiłem da dupy to objade media i saturny

Edytowane przez raadecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojęcia... ale jak dzisiaj mój sklep w którym zamówiłem da dupy to objade media i saturny

dzwonilem do media markt , niestety w gdansku nie maja :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ultimie pisze ze premiera odbędzie się 12.10.2009 ehh a pisali jeszcze wczoraj ze dzisiaj będzie premiera ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ultimie pisze ze premiera odbędzie się 12.10.2009 ehh a pisali jeszcze wczoraj ze dzisiaj będzie premiera ;/

sklep psx extreme ma mieć dzisiaj... przynajmniej ten warszawski oddział

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w srode dzwonilem do Swiata Gier na chmielnej i Electronic Dreams i mowili ze dzis ma byc, zobaczymy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od 2 godz. jestem posiadaczem NBA 2k10. (Wczoraj zamówiłem przez Allegro w sklepie Robson a dziś już ją mam !!!) Niestety jeszcze nie moge odpalić gierki down.gif bo jestem w pracy... Oj, dziś szybko popędze do domu....

Bardzo chętnie zgłosze się do ligi drużynką Houston.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gral ktos z tu obecnych w DraftCombine ? To gdzie sie tworzy zawodnika, odbywa rozne "drille" i czeka na pick do nba, tymczasowo pykajac w D-lidze.

Czy to tylko przedsmak 2k10 dostepny w USA ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gral ktos z tu obecnych w DraftCombine ? To gdzie sie tworzy zawodnika, odbywa rozne "drille" i czeka na pick do nba, tymczasowo pykajac w D-lidze.

Czy to tylko przedsmak 2k10 dostepny w USA ?

ja nie grałem ale z tego co wiem część ficzerów z dc będzie w my player w 2k10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej , ja tez sie pisze na lige

w poniedzialek kurier powinien zawitac , wiec nocka zarwana bedzie :)

(we wtorek wolne trzeba sobie wziasc :P )

widze ze chetnych nie brakuje , to z koncem tygodnia mozna by cos zaczac ...

a co do druzyny hmmm Celtowie zajeci buuu :/

to biore Chicago Bulls trzeba ich po ponad dekadzie do chwaly przywrocic :P

Edytowane przez celticmurano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już gierke posiadam. Pograłem kilka meczy i moje odczucia są mieszane:

- Nawet na najwyższych poziomach trudności piłka wpada do kosza bardzo często. Każdy rzut z czystej pozycji niemal zawsze wpada co jest lekkim przegięciem, ja rozumiem rzuty z pod kosza ale trójki to lekki zonk. Można to pewnie pozmieniać slidersami ale i tak niesmak pozostaje

- drybling znacznie trudniejszy, czasem to troche śmieszne że tacy dryblerzy jak Paul czy Iverson mają problem z minięciem jednego obrońcy ale to może kwestia ogrania

-Alle-oop to kolejna przegięta rzecz wchodzą ze skutecznością 80% nawet w potencjalnie trudnej pozycji. Pamiętam że w poprzedniej części długo nie potrafiłem wykończyć akcji w taki sposób, dopiero po odpowiednim ograniu zacząłem dość skutecznie to wykonywać

-często wychodzą dobitki (zbiórka i automatyczny wsad) a raczej wychodzi mi to automatycznie poniewaz sam nie wiem jak to robię w poprzedniej części dobitka była skonfigurowana pod R2+trójkąt

-grafika jest piękna ale nie rózni się specjalnie od poprzedniej części, obraz jest lekko ciemniejszy co uważam a plus ponieważ w poprzedniej edycji wszystko wydawało się takie jasne

-sygnature style jeszcze lepszy, teraz można ustawić nawet post playa, runnera, fadeawaya z lewej i prawej, najróżniejsze metody dryblingu nie tylko zwykłego crossa ale też bardziej zaawansowanych zwodów

-pasek turbo psuje mi efekt wizualny :tongue:

-komentarz wydaje mi siępraktyczne niezmieniony ale myśle że i tak będzie dobrze jak się zacznie sezon ponieważ 2K obiecało już że będzie często dodawać nowe komentarze kiedy w rzeczywistości coś ciekawego się wydarzy

- wciąż wydaje mi się że za dużo podań przechodzi prze tłum

-jumpshoty zostają wyprowadzane teraz szybciej, trudniej zablokować takiego zawodnika. myśle że tak jest lepiej

-wydaje mi sięże animacja często szarpie

Musze jeszcze troche pograć ale widać że twórcom kończą się pomysły. Gra oczywiście jest świetna, wymaga drobnych poprawek ale od tego będzie patch mam nadzieję. nie będę wystawiał jej oceny musze troche więcej pograć ale to chyba jasne że tylko jeden basket się liczy w tym roku, zresztą tak samo jak w poprzednich latach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Nawet na najwyższych poziomach trudności piłka wpada do kosza bardzo często. Każdy rzut z czystej pozycji niemal zawsze wpada co jest lekkim przegięciem, ja rozumiem rzuty z pod kosza ale trójki to lekki zonk. Można to pewnie pozmieniać slidersami ale i tak niesmak pozostaje

Tylko że gracze w nba z czystej pozycji powinni trafiać... jeśli chodzi o trójki to wydaje mi się że jeśli rzuca ktoś taki jak peja lub nash to wstyd nie trafić...

co do reszty się nie wypowiem bo nie grałem

pytanie czy grałeś jakiś mecz online??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że gracze w nba z czystej pozycji powinni trafiać... jeśli chodzi o trójki to wydaje mi się że jeśli rzuca ktoś taki jak peja lub nash to wstyd nie trafić...

co do reszty się nie wypowiem bo nie grałem

pytanie czy grałeś jakiś mecz online??

Nie nie grałem na razie ogarniam gameplay. Jasne że Nashem czy Stojakovicem wstyd byłoby nie trafić ale czemu kiedy gram sixers która była najgorszą drużyną za 3 w poprzednim sezonie trafiam ze skutecznością 9-12 na poziomie superstar. To już jakieś jaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki i dziwczeta oczywiscie mam nadzieje ze takie sa :)

marudzicie .. a kazy zakupil albo juz ma w drodze kolejne dzielo .. 2k10

pewnie wielu z was tak jak i ja zarywa no9ce i oglada transmisje nba

bo to co te chlopaki wyrabiaja to kosmos

I W TEJ GRZE MAM TEN KOSMOS

zadna gra nie bedzie idealna ,m zawsze to albo tamo ktos powie bedzie zjebane

ale fak jest faktem jest to najlepsza wirtualna koszykowka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki i dziwczeta oczywiscie mam nadzieje ze takie sa :)

marudzicie .. a kazy zakupil albo juz ma w drodze kolejne dzielo .. 2k10

pewnie wielu z was tak jak i ja zarywa no9ce i oglada transmisje nba

bo to co te chlopaki wyrabiaja to kosmos

I W TEJ GRZE MAM TEN KOSMOS

zadna gra nie bedzie idealna ,m zawsze to albo tamo ktos powie bedzie zjebane

ale fak jest faktem jest to najlepsza wirtualna koszykowka

wez przed napisaniem posta zastanow sie milion razy co chcesz napisac... potem to zrob.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie grałem na razie ogarniam gameplay. Jasne że Nashem czy Stojakovicem wstyd byłoby nie trafić ale czemu kiedy gram sixers która była najgorszą drużyną za 3 w poprzednim sezonie trafiam ze skutecznością 9-12 na poziomie superstar. To już jakieś jaja

W tej grze jak i w poprzedniczkach jest cos takiego jak game sliders oryginalniw w grze ustawione jest od poczatku 50 po stronie czlowieka i 50 po stronie komputera i gra sie tymi slidersami w online jest to taki arcade gdzie prawie kazdy rzut wpada, jezeli chcecie symulacji to wbijajcie na operationsports.com forum NBA 2K10 GAME SLIDERS i tam ludzie podaja swoje ustawienia i gdy je ustawisz to bedzie trudnie teafiac i tym samym jest blizej symulacji, mam nadzieje ze mnie zrozumieliscie, a jak nie to piszczie na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka zamówiona ;p Też się pisze na ligę i jeżeli Lakersi zajęci to biore Hornets.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×