Skocz do zawartości
Slizer

NBA 2K10

Rekomendowane odpowiedzi

ja od wczoraj juz 2k10ke męcze i powiem wam ze troche jestem rozczarowany... ale pogracie i sami sie przekonacie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALOL997 - czy dobrze rozumiem - podczas gry online można skorzystać tylko z domyślnych slidersów? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no, bedzie ciekawie, nie moge sie doczekac gdy gra trafi w moje rece:) ja rowniez w ciagu tygodnia raczej moge grac codziennie albo co drugi dzien po pracy w godzinach 18-23 (do ustalenia). Moze ktos sie wypowiedizec co do gry online? jak z lagami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli serwery dzialaja lgow prawie nie ma.. gra jest plynna plynniejsza jak 2k9... co do slidersow to grze online mozn je ustawic... nie ma najmniejszego problemu.. ja na poczatku po 1 meczu mialem mieszane uczucia... teraz natomiast jestem zachwycony... mnie sie ta gra podoba jest bardziej symulacyjnajak poprzedniczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co myslisz o zalozeniu oddzielnego forum dla naszych rozgrywek? mysle ze sporo osob ( w tym ja) nie czesto ma mozliwosc odpalania konsoli w ciagu dnia zeby byc 'up-to-date', a tak wszystkie niezbedne informacje: terminarz ligi, konkretne ustawianie godziny grania itd. ( z doswiadczenia powiem ze to sie naprawde super sprawdza, gramy w ten sposob w lidze COD'a i cala druzyna kontaktuje sie poprzez forum ). Czy moze jestem inedoinformowany i takie mozliwosci ustaiwenia daje juz sama gra + forum 2K games?:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak wrażenia z grania? Bardzo jestem ciekawy waszych spostrzeżeń na temat gry. Będę musiał poczekać do poniedziałku na swoją kopię gry. Patrząc na NBA 2k7, NBA 2k8 i NBA 2k9 co roku postęp był imponujący. Jak jest z 2k10? Online działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co myslisz o zalozeniu oddzielnego forum dla naszych rozgrywek? mysle ze sporo osob ( w tym ja) nie czesto ma mozliwosc odpalania konsoli w ciagu dnia zeby byc 'up-to-date', a tak wszystkie niezbedne informacje: terminarz ligi, konkretne ustawianie godziny grania itd. ( z doswiadczenia powiem ze to sie naprawde super sprawdza, gramy w ten sposob w lidze COD'a i cala druzyna kontaktuje sie poprzez forum ). Czy moze jestem inedoinformowany i takie mozliwosci ustaiwenia daje juz sama gra + forum 2K games?:]

strony ligowe 2k daja taką możliwość... jest system niusów, forum, ustawienia drużyny... dosłownie wszystko także nie ma potrzeby tworzenia osobnego forum... na razie źrodłem informacji jest chat na ps3 do którego wszystkim którzy mi wysłali friend inv wysłałem zaproszenia... jeśli macie jakieś pytania odnośnie samego działania ligi to służę pomocą.. a i musicie mieć konta n 2ksports.com

jeśli odpalisz konsole to po prostu wejdź na czat... tam będą ludzie z ligi i możesz umawiać mecze live... bez potrzeby wchodzenia na forum... tak przynajmniej jest/było we wszystkich ligach w których brałem udział

Dobra na gorąco plusy i minusy 2k10:

Plusy:

- run meter

- zamiana R2 na L2 w icon passing

- 24 zagrwyki i system zagrywki pod określoną pozycję

- tryb my player

- każdy tryb gry można grać z ludźmi online

- crews

- obrona strefowa wreszcie działa jak powinna... zawodnicy poruszają się w strefie i nie stoją jak słupy obserwując co się dzieje

- nowo zdefiniowane sterowanie gry pod koszem... bardziej intuicyjne, wreszcie liczą się skille obronne

- realizm przez duże R samej rogrywki... ciężko to opisać po prostu trzeba zagrać a ja im dłużej gram tym lepiej widzę jak to jest zrobione

Minusy:

- run meter powoduje że szybkie ataki już nie są takie szybkie

- online jeszcze nie działa jak powinien... serwery padają jak muchy

- gra się momentami wiesza w dziwnych momentach powodując zwis całej konsoli

co do slidersów o których pisano wyżej to ja się nie wypowiadam... po prostu nie gram z konsolą szkoda mi czasu, może poza trybem my player... tą grę kupiłem tylko pod kątem online

Przykładowa strona ligi na 2ksports

Edytowane przez raadecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kolejnych godzinach grania osobiście pozmieniałem trochę slidersy. Zmniejszyłem dla user/cpu skuteczność wszystkich akacji ofensywnych jak mid shot, layup, dunk, dunk in traffic do 42, steals do 45 a help defense ustawiłem na 65, alleyup tendencie zmniejszyłem do 10. Dalej szukam idealnych slidersów pod czas kwarty 8-9 minut i poziomie superstar tak aby skuteczność była mniej wiecej na poziomie 45%-50%. Ponieważ przy obecnych dalej jest wiele kwiatków grając z konsolą która nie potrafi nieraz trafić 10 oczek w kwarcie a przy podstawowych slidersach trafiają z zamkniętymi oczami. Na razie gram w assocation mode i mam takie spostrzeżenia:

-komentatorzy często wspominają i opisują poprzednie mecze jakie zagraliśmy, nawet opisują jakie mecze nas czekają co jest bardzo fajne

- realizm- mas ie wrażenie że to prawdziwy mecz

-tak jak w poprzednich częściach gra ewidentnie kara ludzi którzy z uporem maniaka próbują zabrać piłke

-Podobnie w ofensywie, oddawanie szybkich rzutów nawet z potencjalnie łatwych pozycji jest nieudane, gra zachęca do rozgrywania akcji izespołowej gry, nawet banalne wchodzenie pod kosz i ściągnięcie na siebie kilku obrońców, oddanie do wolnego zawodnika który pozostał bez krycia oznacza w 90% celny kosz. Choć zdarzają się wyjątki niektórzy potrafią trafiać z każdej pozycjiz ręką obroncy na twarzy

-alley oop wchodzi z 90% prcentową skutecznością porażka jak dla mnie

-nie relane dość statystyki koszykarzy sterowanych przez konsole w assocation. Liderem punktowym jest Bosh który 45.6 punktu na mecz a pierwszą dziesiątke najlepszych strzelców zamyka Brandon Roy mający 34.2 pp na mecz w 2K9 wyniki graczy sterowanych przez konsole były bardziej realistyczne

-cięzko się broni przeciwko największym gwiazdom a może to ja nie umiem bronić :verymad:

- granie online na razie mija się z celem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za Twoje wypociny. 8-9minut kwarta to daje nam 32-36minut mecz + przerwy, time outy, itp. Ale widzę, że tytułem delektujesz się pełną gębą ;) Ja jeszcze muszę poczekać do jutra bądź wtorku na swoją kopię. Czy NBA 2k10 to wyraźny krok jeśli chodzi o grafikę (pytam z ciekawości bo NBA Live mimo plastikowej grafice wygląda dobrze choć wiadomo, że grafika nie gra). Jak z wykonywaniem crossoverów? Ktoś wspominał o tym, że jest trudniej a i zawodnicy, którzy mają to we krwi i tak słabo sobie radzą z tą zagrywką. Gdzieś widziałem na YT jak można piłkę odbić od tablicy i zakończyć akcję widowiskowo oraz koszykarz wyrzucający piłkę z autu może nam ją podać na alley-oopa. Jak to się robi? Pytanie ostatnie czy Gortat ma w grze tatuaż na nodze? (swoją drogą kiepski tatto ale pytam czy producenci zwrócili na naszego rodaka uwagę). Pozdro!

Edytowane przez kyni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek wita serdecznie wszystkich wielbicieli NBA.

Po pierwsze zglaszam swoja skromna osobe do tworzonej ligi. Widze ze Blazers zarezerwowane a gram ta druzyna 2 lata hehe. Wiec chetnie zagram z wami w lidze ATLANTA jesli mozna. Czekalem bardzo dlugo na nba 2k10 graja 2k9 online i musze sie pochwalic bylem na koniec jakos 1000 cos w rankingu a to juz troche trzeba grac. Grajac z komputerem nie ma takiej przyjemnosci jak na zywo hehe przeciwko kumplowi np hehe. ALe do tematu moim zdaniem 2k10 jest duzo lepsze od 2k9 naprawde panowie i panie jest wielki skok jesli chodzi o gameplay. Nie da sie juz biegac wszystkimi zawodnikami wiecznie prawie bez utraty sili i rzucajac np Brayantem 70 punktow. Bardzo dlugo musialem sie uczyc bronic by nie przegrywac z jednym gosciem ale wkoncu sie nauczylem i powiem wam szczerze ta gra jest magiczna wlasnie dlatego ze nie musicie nic przestawiac w SLIDERSACH tylko uzcyc sie BRONIC i jeszcze raz bronic. Tu jest najwiekszy problem ludzi co mowia ze niby duzo wchodzi itd. JA zmienialem slidersy siciagalem z forum i powiem wam naprawde nie idzie ustawic idealnie zawsze cos sie zrabie i gra sie bardzo dziwnie. JAk jest czysty zawodnik na pozycji po ladnej akcji to ma trafic a nie odwalac jakies cegly. Mowie wam sa tacy na sieci co graja taki defens ze sie odechciewa grac wybijaja basket z glowy ale jak czlowiek wezmie pocwiczy jednym zawodnikiem doglebnie go pozna wszytskie zwody zagrana wyczuje idealnie to wtedy mamy prawdziwa radoche. Zaczynamy uczyc sie zespoowo tworzyc akcje nie grac radosnego baskietu i wtedy ta gra oddaje cala swoja fantazje. NAJLEPSZA gra jaka gralem w zyciu ktora oddaje taki realizm i ciagle zaskakuje czyms nowym grajac. Np samo rzucanie jest zupelnie inne danym zawodnikiem i to juz jest piekna sprawa. JA jestem zachwycony NBA 2k10 mimo ze jest troche wolnijsze od 2k9 ale dla mnie jest to oczywiscie na plus ( troche przyzwyczajenia ) jest fenomenalne i z czase bede sie coraz bardziej podniecal jaki kawal dobrej roboty chlopaki zrobili przy tworzeniu jej. Pewnie jeszcze kilka drobrych rzeczy poprawia i bedzie gitara.

Pozdrowionka dla wszystkich zagralem na razie 6 meczy online 6-0 bilasn jest dobrze hihihi sami radosni mi sie trafili na razie czekam na jakiegos co bedzie zagrywki jakies stosowal bo inaczej nie wygra z OBRONA a basket to OBRONA hehehe

Pytanie do was jesli wiecie co sie dzieje z gosciem co mi na koncu meczu widzac ze ma plecy na 2 sekundy robi wylot wpienia mnie to

w 2k9 byly punkty za mecz tu na razie mam tylko zwyciestwo i ranking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla wszystkich zagralem na razie 6 meczy online 6-0 bilasn jest dobrze hihihi sami radosni mi sie trafili na razie czekam na jakiegos co bedzie zagrywki jakies stosowal bo inaczej nie wygra z OBRONA a basket to OBRONA hehehe

To ja chętnie z Tobą zagram, gram zagrywki i on ball defence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raadecki chetnie z toba zagram. Bilans 9-1 ale panowie nie wiem dlaczego jak sprawdzam swoja karte to mi wyswietla 4-0 i jestem troche w szoku. Ostatni mecz z BOSTONEM 26 sek. do konca meczu remis niski wynik koles bronil ja pindole kosmos. Jak juz rzucalem z wolnego pola to bylem szczesliwy tak dobrze koles gral i do tego BOSTON ma obrone od siebie tez kosmiczna hehehe. ALe do rzyczy mam pilke w posiadaniu czekam ta by bylo z 10 sek lekko mniej i podaje pilke bylem ostro kryty przy polowie i podaje do swojego koles sie zacina i biega mi chwilke wczesniej przed podaniem midzy polowami jak sie wpienilem bo odgwizdali blad polowy. Szkoda jeszcze widac male bledy sa ale by w takim czasie kura. KOles akcja za 2 i mecz w plecy ale poezja gry niemilosierna.Prowadzilem 5 punktami mecz kontrolowany jescze jak bylo 2 to mialem czysta pozycje za 3 crawfordem z Atlanty i pudelko. Co do rzutow to nie rzucaja wszytsko tak by mozna bylo sadzic jak dla mnie jest ok z procentami rzutow. DObrze broniony koles nie trafia pod presja. GWIAZDY cos tam rzuca ale wiekszosc robi babola hehe. Pozdro Gierka zamiata poezja. Czekam na lige hehehe. JAk kolega od BLAZERS nie zagra to prosze o granie BLAZERS hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raadecki chetnie z toba zagram. Bilans 9-1 ale panowie nie wiem dlaczego jak sprawdzam swoja karte to mi wyswietla 4-0 i jestem troche w szoku. Ostatni mecz z BOSTONEM 26 sek. do konca meczu remis niski wynik koles bronil ja pindole kosmos. Jak juz rzucalem z wolnego pola to bylem szczesliwy tak dobrze koles gral i do tego BOSTON ma obrone od siebie tez kosmiczna hehehe. ALe do rzyczy mam pilke w posiadaniu czekam ta by bylo z 10 sek lekko mniej i podaje pilke bylem ostro kryty przy polowie i podaje do swojego koles sie zacina i biega mi chwilke wczesniej przed podaniem midzy polowami jak sie wpienilem bo odgwizdali blad polowy. Szkoda jeszcze widac male bledy sa ale by w takim czasie kura. KOles akcja za 2 i mecz w plecy ale poezja gry niemilosierna.Prowadzilem 5 punktami mecz kontrolowany jescze jak bylo 2 to mialem czysta pozycje za 3 crawfordem z Atlanty i pudelko. Co do rzutow to nie rzucaja wszytsko tak by mozna bylo sadzic jak dla mnie jest ok z procentami rzutow. DObrze broniony koles nie trafia pod presja. GWIAZDY cos tam rzuca ale wiekszosc robi babola hehe. Pozdro Gierka zamiata poezja. Czekam na lige hehehe. JAk kolega od BLAZERS nie zagra to prosze o granie BLAZERS hehehe

kolega od blazers zagra... jk na razie jest najbardziej aktywny lol

ja gralem juz chyba z 10 meczow online ale wszystkie ze znajomymi.. w 2k10 gram sacramento bo lubie wyzwania... poza tym pra Kev Mart + Tyreke Evans bardzo skuteczna w ostatnim meczu Martin 38 pkt Evans 16 pkt i 12 ast...

Jak bedziesz online wyslij mi friend inv na moj psn id grucha82 to sie jakos ugadamy

Kolejna sprawa to mecze ligowe juz probowalem grac 4 i niestety jeszcze zadnego sie ni udalo skonczyc... wszystko przez serwery 2k.. co ciekawe kiedy grasz pojedynczy mecz online wszystko jest ok

i jeszcze pytnie jaki rodzaj obrony grasz on ball czy off ball??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Jako wieloletni użytkownik serii 2K sports, muszę przyznać że tegoroczna edycja jest bardzo ,ale to bardzo dobra. CPU gra prawie dokładnie tak jak prawdziwe zespoły, grafika jest świetna, strefa audio absolutnie bezkonkurencyjna (komentarz-najlepszy w historii gier sportowych, soundtrack-bez zarzutów). A gdy pojawi sie patch sądzę że ciężko będzie do czegokolwiek się przyczepić, ale nie po to się zapisałem na to forum. Jestem zainteresowany udziałem w tworzonej tutaj lidze 2K10 . Nie przeglądałem dokładnie które zespoły są już zajęte ale mogę grać:

- Atlanta Hawks

- Denver Nuggets

- Orlando Magic 

..lub jakimś innym jeśli ww. są już zajęte ;-) 

Parę pytań/sugestii dotyczących ligi: 

- start ligi powinien sie odbyć dopiero po wypuszczeniu Patcha przez 2ksports

- czy wprowadzamy jakies wewnętrzne reguły (ograniczenie punktów w pomalowanym, ograniczenie rzutów za 3 , slidersy , dlugość kwart , nierealistyczne trade'y etc etc etc) , niektóre z tych spraw są dosyc istotne gdyż gra np. z osobą która ma repertuarze tylko i wyłącznie wejście pod kosz i/lub rzut za 3 nie jest synonimem wyrażenia "czerpanie przyjemnosci z gry", przynajmniej dla mnie ;-) 

- sądzę że powinien być odgórnie narzucony limit gier które użytkownicy muszą rozegrać w danym okresie czasu (powiedzmy 7 - 9 dni) aby tabela ligi nie wyglądała totalnie z dupy

- 2ksports daje nam świetne narzędzie w postaci ligowej strony gdzie oprócz wszystkich wyników , statystyk, trade'ów ,mozemy również wprowadzać nawet relacje z bardziej zaciętych pojedynków (lub tych kompletnie jednostronnych)  

- czy wszyscy użytkownicy będą z europy? niestety lag podczas rozgrywki z kimś zza oceanu jest bardzo kłopotliwy

- w kwestii kontaktu z developerami gry w celu reportowania bugów , sugestii , newsów etc. bardzo pomocne jest forum operationsports.com gdzie mozna czasami spotkać Roba Jones'a (główny producent serii) aka SimBaller. 

Gdyby ktos chciał spotkać się w celu przyjemnej, towarzyskiej rozgrywki, to czekam na wiadomość na PS3, mój PSN jest taki sam jak na tym forum.

Pozdro, dozo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie ucze sie bronic na 2 sposoby zalezy od sytiacji. Mam tak ze jak widze np jak mi koles za duzo gra 1 na 1 i sobie nie radze ale ustawia duzo na taka gre w 2k9 slabo pomagal computer sam od siebie to musialem sie odpalaic innym i pomagac na takiego lebrona. DO konca nie chce ujawniac jak bronie sie zagra sie zobaczy. Ale widze ze tu zupelnie inne sposoby sa niz w 2k9 i to mi sie podoba tam mozna bylo bardzo latwo punty zdobywac znajac kilka zagrywek i je powielac. NA wjazdach za duzo sie zdobywalo punktow a ja bardzo lubie rzut z poldychy pieknie to wyglada po ladnej akcji z podawaniem pilki. Ja jestem zarazony stara szkola basketu europejksiego hehe podania gra zespolowa chemia w druzynie a nie indywidualne zagrania. Ogolnie gram tak jak przeciwnik mi na to pozwala. Wiecie mowie powaznie do grania dobrze jeszcze mi naprawde daleko widzac i grajac np z 100 w ranking. Ogolnie pierwsza 500 grala juz naprawde kawal dobrego baskietu polegajacego na opanowaniu wszytskiego do perfekjci. Widac bylo ze graja dziennie kilkanascie meczy. Czolowe miejsca bronia on ball caly czas ale to kosmicznie ciezkie.

Wszystkie zajete robi sie coraz ciasniej zostaja coraz slabsze zespoly.

Atlanta juz zajeta jest przez moja skoromna osobe reszta co sie nie myle tez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, ok .. :-) 

to niech będzie New Orleans Hornets, Oklahoma Thunder lub może Phoenix Suns (w takiej właśnie kolejności) ?? 

Zapomniałem dodać że jesli ktoś ma problemy z Help Defense które powoduje że kontrolowani przez CPU zawodnicy z naszej drużyny zostawiają zawodników przeciwnika kompletnie osamotnionych,których powinni kryć ,aby podwoic kogoś z piłką , oto parę pomocnych opcji które sprawiają że sprawy wyglądają o WIELE lepiej: 

- w Controller Options zmniejszamy slider "CPU defense assist" na 0 (jeśli nie używamy kompletnie LockOnD feature) lub 15 (jeśli używamy), osobiście lubię LockOnD więc używam 15 :-) 

- po rozpoczęciu meczu wchodzimy w coach settings i w opcjach "double team/pressure" wszystkim przeciwnikom ustawiamy double Team na NEVER !! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, ok .. :-) 

to niech będzie New Orleans Hornets, Oklahoma Thunder lub może Phoenix Suns (w takiej właśnie kolejności) ?? 

Zapomniałem dodać że jesli ktoś ma problemy z Help Defense które powoduje że kontrolowani przez CPU zawodnicy z naszej drużyny zostawiają zawodników przeciwnika kompletnie osamotnionych,których powinni kryć ,aby podwoic kogoś z piłką , oto parę pomocnych opcji które sprawiają że sprawy wyglądają o WIELE lepiej: 

- w Controller Options zmniejszamy slider "CPU defense assist" na 0 (jeśli nie używamy kompletnie LockOnD feature) lub 15 (jeśli używamy), osobiście lubię LockOnD więc używam 15 :-) 

- po rozpoczęciu meczu wchodzimy w coach settings i w opcjach "double team/pressure" wszystkim przeciwnikom ustawiamy double Team na NEVER !! 

Twoje rady sprawdzaja sie przy grze z cpu... ja gram same online + practice mode

lista zarezerwoanyc druzn jest na stronie 2giej

ai Hiszpan gralem parom kolesiami z pierwszej setki rankingu... i jesli nie byl to cheeser to mecze ogfolnioe byly wyrownne... niestety minimalnie przegrywalem... druga sprawa to taka ze malo jest ludzi broniacychj on ball... nawet z grupy 100^... czekam na mecz z Toba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje rady sprawdzaja sie przy grze z cpu... ja gram same online + practice mode

lista zarezerwoanyc druzn jest na stronie 2giej

ai Hiszpan gralem  parom kolesiami z pierwszej setki rankingu... i jesli nie byl to cheeser to mecze ogfolnioe byly wyrownne... niestety minimalnie przegrywalem... druga sprawa to taka ze malo jest ludzi broniacychj on ball... nawet z grupy 100^... czekam na mecz z Toba

ajt! ;-) sorry , ale wcześniej kompletnie nie zauważyłem tego postu na drugiej stronie ..

Czyli biorę Sea.... tfu, Oklahoma City Thunder :-) Durant, Westbrook, Harden i Green .. świetnie!!  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to dla Przypomnienia:

Aktualnie zarezerwowane drużyny to:

Kings - grucha82

Celtics - smoke_one

Magic - fuardo

Lakers - galvis

Cavs - bam

Nuggz - kyni

Knicks - jarzab

Blazers - qmil

Rockets - drexler

Bulls - celticmurano

Hornets - brunoj

Pistons - slaVa

Spurs - OlszU_PL

Hawks - Hiszpan_77

Thunder - mr_geez

Grizzlies - Drzemek

Mavs - raadoo

Jazz - stepnien

- start ligi powinien sie odbyć dopiero po wypuszczeniu Patcha przez 2ksports

żeby liga ruszyła wszyscy muszą mieć swoje gry to raz a dwa serwery 2k będą musiały sie ustabilizować bo na razie na 4 próby grania meczy ligowych przeze mnie żadna nie zakończyła się sukcesem

- czy wprowadzamy jakies wewnętrzne reguły (ograniczenie punktów w pomalowanym, ograniczenie rzutów za 3 , slidersy , dlugość kwart , nierealistyczne trade'y etc etc etc) , niektóre z tych spraw są dosyc istotne gdyż gra np. z osobą która ma repertuarze tylko i wyłącznie wejście pod kosz i/lub rzut za 3 nie jest synonimem wyrażenia "czerpanie przyjemnosci z gry", przynajmniej dla mnie ;-)

co do reguł to ja to widze tak:

- poziom trudności HOF - na innym nie gram po prostu

- długość kwarty 5 minut

- playoffy jak w nba

- podział na konferencje w przypadku większej liczy zespołów

- nie gramy na wyjazd z angielska cherry picking (jeśli ktoś nie wie co to odsyłam do google ewentualnie forum 2k)

- ne czizujemy z angielska cheesing

- gramy strict on ball defence... to jest trudniejsza a przez to ciekawsze, grałem dużo z amerykanami którzy nie koniecznie lubią grać on ball i dlatego w mojej lidze będzie tylko on ball... to ma być pokaz skillów użytkownika a nie tego jak dobrze broni konsola

- możliwość wyboru dwóch wolnych agentów spośród drużyn które nie biorą udziału w lidze... jednego zawodnika powyżej 80 overall drugiego poniżej... kolejność wyboru według punktacji overall drużyny

- liczba meczów regular season = liczba drużyn x 2

co do slidersów ograniczania punktów z pomalowanego i zza łuku to dla mnie to jest bzdura... wystarczy nie grać jak cheeser i jest ok... jeśli masz taktykę gry za 3 graj za 3... jak będziesz rzucał z nieprzygotowanych pozycji i tak nie wpadnie... a jak masz dobrego podkoszowca to czemu na siłe masz grać inaczej jak na niego... tu zdecydowanie podzielam zdanie Hiszpana... trzeba po prostu nauczyć się bronić

- sądzę że powinien być odgórnie narzucony limit gier które użytkownicy muszą rozegrać w danym okresie czasu (powiedzmy 7 - 9 dni) aby tabela ligi nie wyglądała totalnie z dupy

aktywność będąca na poziomie jednego meczu dziennie... w przypadku dłuższej nieobecność powiadomienie admina o przyczynie

- 2ksports daje nam świetne narzędzie w postaci ligowej strony gdzie oprócz wszystkich wyników , statystyk, trade'ów ,mozemy również wprowadzać nawet relacje z bardziej zaciętych pojedynków (lub tych kompletnie jednostronnych)

tu się zgadzam... i funkcjonalność tej strony będzie w pełni wykorzystana

- czy wszyscy użytkownicy będą z europy? niestety lag podczas rozgrywki z kimś zza oceanu jest bardzo kłopotliwy

wszyscy użytkownicy będą z Polski... to jest Polska Liga 2k10

a co do laga to niekoniecznie... ja grałem w 2k9 tylko z amerykanami i było ok... lagi nie większe jak z europejczykami

KOMUNIKAT!!!

JEŚLI JESTEŚCIE ONLINE TO WBIJAJCIE NA CZATA LIGOWEGO DO KTÓREGO WAS ZAPROSIŁEM... BĘDZIE MOŻLIWOŚĆ POGADANIA WYMIANY DOŚWIADCZEŃ I UMÓWIENIA SIĘ NA MECZE, ZARÓWNO LIGOWE JAK I NORMALNE TRENINGOWE

Po starcie ligi jeśli znajdą się chętni można będzie utworzyć CREW... to na razie tylko luźny pomysł

Edytowane przez raadecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raadecki ze wszystkim sie zgadzam ale co do poziomu to ja jestem przyzwyczajony do gry online i tam jest ustawione jesli sie nie myle SUPERSTAR prawda a nie HOF. Wiec mysle ze mozna zrobic glosowanie prawda. Grajmy dokladnie tak jak jest normalnie jak wchodzisz i grasz mecz online bez przstawiania. Czyli bez ruszania slidersow i superstar tak mi sie wydaje. Jak jest HOF no to przepraszam ze sie myle. Jak wymiatasz tak z pierwsza 100 to juz widze jak pocinasz hehe. Jakim zespolem grywasz. Wiekszosc czasu tez gram off defens bo naprawde nadazyc za kims w 2k9 bylo kosmicznie ciezko a ja gram obwodowymi na obronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raadecki ze wszystkim sie zgadzam ale co do poziomu to ja jestem przyzwyczajony do gry online i tam jest ustawione jesli sie nie myle SUPERSTAR prawda a nie HOF. Wiec mysle ze mozna zrobic glosowanie prawda. Grajmy dokladnie tak jak jest normalnie jak wchodzisz i grasz mecz online bez przstawiania. Czyli bez ruszania slidersow i superstar tak mi sie wydaje. Jak jest HOF no to przepraszam ze sie myle. Jak wymiatasz tak z pierwsza 100 to juz widze jak pocinasz hehe. Jakim zespolem grywasz. Wiekszosc czasu tez gram off defens bo naprawde nadazyc za kims w 2k9 bylo kosmicznie ciezko a ja gram obwodowymi na obronie.

z difoltu ustawione jest pro dla grania online czy offline... wszystkie szanujące się ligi grają na poziomie hall of fame, te wktórych grałem wszędzie miały ustawione HOF... dlatego w tej kwestii będę nieugięty... slidery zostają niezmienione... ale z obroną to on ball defence wszędzie... pod koszem na obwodzie nieważn e... poza tym łatwiej jest teraz bronić pod koszem... a co do grania to w 2k10 gram Sacramento Kings... teoretycznie najsłabsza drużyna ale ma duży potencjał... postaram się wydobyć z niej to co najlepsze

Edytowane przez raadecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc, chetnie sie dolacze jako Mavs, Heat albo Suns (wlasnie w takiej kolejnosci). Gre kupuje dzisiaj - nie wytrzymam zeby poczekac na demo i dopiero potem kupic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×