Skocz do zawartości
TheMichal

World Rally Championship

Rekomendowane odpowiedzi

A tutaj możemy zobaczyć w końcu jakiś gameplay z gry:

Ale szczerze mówiąc nie zrobił na mnie wrażenia, wręcz przeciwnie...jakoś pogłębił moje obawy wobec marki WRC robionej przez panów z BlackBeanGames.

Mam nadzieję, że to baaardzo wczesna wersja i sporo zostanie jeszcze poprawione, łączenie z dynamiką jazdy, otoczeniem, fizyką, itd.

Jak się naoglądałem filmików z F1 od CM i zobaczyłem ten materiał to niestety, ale widać i to bardzo różnicę w jakości.

Ale miejmy nadzieję, że to się zmieni jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tutaj możemy zobaczyć w końcu jakiś gameplay z gry:

Jak dla mnie to trasa zdecydowanie za szeroka... od razu mi się kojarzy z Colinem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trasy za szerokie i za krótkie - nowa generacja, 10/25GB miejsca na płycie i połowa OSu jest przejeżdżana w 2 minuty. Szykuje się po prostu zwykła rajdówka, co w sumie już sprawia że na pewno ją kupię. Ale era betonowych siatek wokół tras powinna już przeminąć bezpowrotnie... :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie odcinki mogły by mieć tyle co niektóre w RBR, tj. na przejechanie żeby było potrzeba ok 7-9 min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał prawdziwe ich długości :whistling: I ewentualne ucinanie ich w trybach jakiś bardziej casualowych. Do tego jeszcze w miarę fajny model jazdy i walka na 20-30 kilometrowym OSie byłaby niesamowitą frajdą :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytalem na portalu "simracing.pl' że ...."WRC 2010 będzie tworzone w oparciu o technologię iOpener, a co za tym idzie do gry zostaną przeniesione wszystkie odcinki specjalne z Rajdowych Mistrzostw Świata. Dzięki wykorzystaniu GPRS, twórcy gry dokładnie zeskanują wszystkie odcinki z rajdów, znajdujących się w kalendarzu WRC 2010 i przeniosą je do gry. Tak więc, w grze znajdą się nawet przeszło trzydziesto kilometrowe odcinki specjalne"....

Oby to było prawdą!

Już nie moge się doczekać gry!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli po tym filmie są dwie możliwości - albo będą skracane na niższych poziomach trudności, albo będzie lipa i gra straci swój najfajniejszy "ficzer" :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, odcinki są krótkie... Black Bean musi jeszcze doszlifować textury, bo nie są najlepszej jakości, i otoczenie wygląda troszke słabo ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co ukrywać, że pierwsze wrażenie jest zawsze najważniejsze.

Spójrzmy chociaż na F1 od CM. Wg mnie to będzie najlepsza F1 jaka w ogóle do tej pory powstała.

Po obejrzeniu jeszcze raz tego filmiku w HD to może nie jest tak źle, ale naprawdę jest masa rażących niedorobień, jak chociażby wyżej wspomniane betonowe płotki...

Do tego niezbyt piękna grafika. Wiem, że nie jest ona najważniejsza, ale w erze takich gier jak Gran Turismo, F1, czy chociażby już zwykłe NFS'y, to na tym polu też trzeba się nieco bardziej postarać.

Fizyka zalatuje dość arkadową, ale może to po prostu kwestia ustawień.

W samej grze mają być konkurencje PWRC, IRC oraz WRC. Chyba jakoś tak.

Z tym tytułem wiąże spore nadzieje. Ale naprawdę obawiam się również, że będzie problem dorównania poziomowi WRC z PS2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spójrzmy chociaż na F1 od CM. Wg mnie to będzie najlepsza F1 jaka w ogóle do tej pory powstała.

Najładniejsza na pewno, ale czy najlepsza to ciężko powiedzieć. Model jazdy, zniszczenia, zmienne warunki atmosferyczne (choćby przesychanie toru w miejscu best line) itp w "Grand Prix 3" z 2000 roku już były znakomicie dopracowane i ciężko raczej będzie o taki sam realizm w grze konsolowej gdzie raczej większość gier idzie w kierunku arcade tym bardziej, że grę robi CM. Mówię tylko o modelu jazdy, bo cała otoczka z pewnością będzie dopracowana.

Żeby nie było całkiem OT. Po tym trailerze raczej wątpię żeby trasy były dokładnym odwzorowaniem tych rzeczywistych. W rajdach drogi raczej nie mają szerokości lotniska i choćby tych małych murków po bokach tras.

Edytowane przez Shady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze poprawić odrobinę fizykę i będzie dobrze.Zniszczenia nawet ładne i widok zza kierownicy też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trasy wygladaja jak z 5 lat temu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche pudełkowate te samochody , na zakrętach wcale sie nie przechylają , najbardziej podoba mi sie fizyka samochodów gta 4.

Edytowane przez Killzone_15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się podoba graficznie bardzo, jeśli styl jazdy będzie jak w RBR lub zbliżony to muszę mieć tą gre!

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficznie przypomina WRC z PS2. Wszystko by wybaczył, gdyby gra miała odcinki w 100% wierne rzeczywistym jeśli chodzi o długość. Ale patrząc po screenach na to nie zanosi :down: Obawiam się, że licencja będzie jej najmocniejszym punktem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficznie przypomina WRC z PS2. Wszystko by wybaczył, gdyby gra miała odcinki w 100% wierne rzeczywistym jeśli chodzi o długość. Ale patrząc po screenach na to nie zanosi :down: Obawiam się, że licencja będzie jej najmocniejszym punktem.

Niestety pod względem graficznym gra wygląda słabo. Ratuje ją licencja i mam nadzieje, że fizyka będzie na odpowiednim poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak to będzie hulało na kierownicy

kiedy premiera??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedawno odkurzylem PS2 i mam swieze wrazenia z swietnego WRC4 od Evolution - gdyby podniesc rozdzialke WRC4, to wygladalaby znacznie lepiej od tej gry. Tak, WRC4 na PS2 z 2004 poza rozdzialka wyglada lepiej. albo ten "work in progress" oznacza, ze za grafe wezma sie na koncu, albo cala para poszla w fizyke albo slabo programuja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba trochę z rozgłosem wokół tej gry przesadzili, ale skoro mają pełną licencję od WRC, to jakoś muszą ją spłacić.

Co do pudełkowatości samochodów to się zdecydowanie zgodzę, grafika średnia, model jazdy arcadowy - chyba jednak pozostanę przy Dircie 2. No chyba, ze pełna wersja mnie zaskoczy na gameplayach na YT, to wtedy przemyślę zakup. Na razie nie zacheca.

Co do długości tras, to marzy mi się cały czas rajdówka, jak za czasów Pctowego World Rally Championchip, która ma chyba z 10 lat. Eh te OSy, trwające po 20-30 minut - miodzio ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla ścisłości WRC nigdy na PC nie było, a 30 minutowe OSy były, ale w grze Rally Championship poświęconej BRC :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla ścisłości WRC nigdy na PC nie było, a 30 minutowe OSy były, ale w grze Rally Championship poświęconej BRC :pardon:

Sorry, faktycznie masz rację. Próbowałem sobie przypomnieć tytuł na szybko ale mi uleciał. Zresztą coś nie mogę się dzisiaj przez pracę skupić, moja wina ;)

To się zwało RAC Rally, czy jakoś tak.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maniacy WRC znają zapewne dobrze stronke WRC.com :) właśnie otrzymała nową szate graficzną ale do rzeczy!

Oto co znalazłem - info szczegółowe o grze, czyli:

- jakie auta,

- jakie państwa i ile tras,

- jakie klasy,

- jakie tryby gry,

- uszkodzenia i wiele innych danych itp.

LINK

http://www.wrc.com/games/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do długości tras, to marzy mi się cały czas rajdówka, jak za czasów Pctowego World Rally Championchip, która ma chyba z 10 lat. Eh te OSy, trwające po 20-30 minut - miodzio ;)

Chyba trochę przesadzasz, po 1 to nie WRC a po 2 ta gra nic nie miała wspólnego z samochodówką, co z tego że osy były dłuższe, jak ta gra tworzyła nową fizykę, kosmiczną fizykę .... :/ włącz se RBR zobaczysz co to symulator.....

a co do WRC, pewnie kupię w ciemno, liczę przede wszystkim na dobrą fizykę, co do długości tras oby nie były tylko poniżej 2 min, 78 OS można powiedzieć że dużo. Poczekamy zobaczymy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×