Skocz do zawartości
TheMichal

World Rally Championship

Rekomendowane odpowiedzi

Na pierwszy rzut oka gra wygląda fajnie ale czy gra będzie fajna przekonam dopiero jak zagram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba trochę przesadzasz, po 1 to nie WRC a po 2 ta gra nic nie miała wspólnego z samochodówką, co z tego że osy były dłuższe, jak ta gra tworzyła nową fizykę, kosmiczną fizykę .... :/

Tu akurat Cię nie rozumiem. Pewnie, że tworzyła nową jakość. Czy mówiłem, ze nie??? :/

włącz se RBR zobaczysz co to symulator.....

SE włączyłem i to nie raz. Wiele miesięcy w nią przegrałem... Nie stawiaj się od razu w roli wszechwiedzącego i wszystkoznającego. Ehh, masz jakąś dziwną karmę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SE włączyłem i to nie raz. Wiele miesięcy w nią przegrałem... Nie stawiaj się od razu w roli wszechwiedzącego i wszystkoznającego. Ehh, masz jakąś dziwną karmę ;)

Po czym wnosisz że stawiam się w roli wszechwiedzącego i wszystkowiedzącego ? że napisałem prawdę o tym twoim "WRC na PC" ? że to nie taki tytuł i że to był kicz ? to są fakty, tak samo jak jest faktem to że RBR to najlepszy symulator rajdowy. Nie zaśmiecaj już :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po czym wnosisz że stawiam się w roli wszechwiedzącego i wszystkowiedzącego ? że napisałem prawdę o tym twoim "WRC na PC" ? że to nie taki tytuł i że to był kicz ? to są fakty, tak samo jak jest faktem to że RBR to najlepszy symulator rajdowy. Nie zaśmiecaj już :)

Zabrzmiałeś tak, jakbyś chciał tak stwierdzić przy proponowaniu RBR. To na tyle stara gra, że pewnie 90% osób lubiących pojeździć na kompie, w nią grało.

Co do nazwy tamtej gry, już dawno się poprawiłem, więc po co w ogóle to powtarzać? To czy był kiczem, czy nie, to już kwestia gustu. Miał plusy i minusy, jak wszystko. Ja napisałem tylko, co mi się w nim podobało.

Nie wiem dlaczego twierdzisz, że rozmowa to zaśmiecanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem, że WRC skupia się na jak najświeższych danych, ale każdy wie jak wygląda sytuacja w klasie WRC...tylko dwie stajnie ze sobą walczą...Ford i Cytryna.

To nie to co było kiedyś, że stajni było sporo. Bardzo mi brakuje Subaru Imprezy, Lancera, a nawet poczciwej skody Fabii.

Ja wiem, że są klasy "słabsze" i tam jest troszkę więcej tych furek, no ale to już nie to samo. W końcu WRC to WRC, nie bez powodu uznawane za elitę.

Mam nadzieję, że zostanie to jakoś rozwiązane ciekawie, typu drabinka awansu, itd.

Oby Panowie z BlackBean pokazali trochę więcej umiejętności, niż przy Superstars V8 (gra niezła, ale jednak sporo jej brakuje, szczególnie tego "czegoś").

Nie wiem czy tylko mi, ale graficznie WRC póki co to strasznie mi przypomina Xpand-Rally :)

PS.

Co do fanów RBR to dajcie sobie spokój i nie podniecajcie się tak tą gierką na każdym kroku...

Kolejnej takiej raczej nie będzie, w przypadku tego WRC również bym nie liczył na następce, dlatego jak tak kochacie RBR to grajcie w niego i nie wywyższajcie już tak.

Niektórzy to w ogóle jak myślą, że zagrali w RBR to są mistrzami kierownicy i duma im nie pozwala zagrać już w jakąkolwiek inną grę...ehhh.

W temacie o F1 podobnie ludzie piszą, tyle że o rFactor...

Pamiętajcie, że to tylko konsola, sprzęt kierowany do wszystkich, a nie do garstki zapaleńców. Twórcy też nie będą robić gry na konsolę tylko i wyłącznie dla ułamka procenta ludzi.

Za dużo kasy idzie na produkcje, a potem jeszcze musi się to zwrócić, a sprzedając tylko kilku odbiorcom, to nie zarobią raczej nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maniacy WRC znają zapewne dobrze stronke WRC.com :) właśnie otrzymała nową szate graficzną ale do rzeczy!

Oto co znalazłem - info szczegółowe o grze, czyli:

- jakie auta,

- jakie państwa i ile tras,

- jakie klasy,

- jakie tryby gry,

- uszkodzenia i wiele innych danych itp.

LINK

http://www.wrc.com/games/

18 samochodów??? :( rozumiem że na licencji ówczesnego WRC ale bez jaj że nic z klasyków nie dadzą gdzie sierra,audi,delta,stratos ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tyle wozów starczy - jeśli w jakiejś grze były klasyki to moja przygoda z nimi zawsze była bardzo krótka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast się za grafikę zabrać to robią rzeczy, które 95% osób od razu wyłączy i zapomni że w ogóle są... <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj gry są chyba robione dla totalnych debili...no może nie wszystkie, ale każdy przyzna, że ułatwień dzisiaj jest chyba o 100% więcej niż kiedyś.

Kiedyś o takich liniach na drodze można było zapomnieć i jakoś ludzie gra i cieszyli się, a teraz? Ehh...

Tak samo z GT5, nie wyobrażam sobie tej gry z jazdą po linii wyznaczonej przez kompa. Jadę sam i sam decyduje gdzie ściąć, a gdzie wejść szerzej.

Co do samego WRC to grafika w stosunku do pierwszych materiałów poprawiła się i to znacznie. Nie jest to jeszcze majstersztyk, ale wygląda już ładnie.

Jak jeszcze fizyka + kariera będą bardzo fajnie zrobione to mogę już brać grę w takiej postaci graficznej jakiej jest teraz.

PS.

Trochę żałuję, że nie ma rajdu Polski. O dziwo uważam, że ten rajd był jednym z najładniejszych dorównującemu temu w Finlandii, a każdy wie, że Finlandia to kolebka WRC i nie tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Strzałki na drodze w rajdach, lol "

Uważam że te strzałki są w trybie "szkoła jazdy" a normalnie nie ma ich podczas trybób "rajdu" lub "kariery"

Graficznie mi się bardzo podoba. Ja jestem tak wygłodzony rajdów na PS3 że i tak kupie tą gre.

Ps. Kupowałem PS3 dla gier : Gran Turismo 5 i Richard Burns Rally i WRC z PS2, a okazało się że moja wersja 80GB nie ma możliwości grania w gry z PS2 i byłem mocno załamany, więc tym bardziej wyczekuje nowego WRC :)

Mając do wyboru nową F1 2010, a WRC wybiore tą drugą oczywiście.

Pozdrawiam maniaków WRC, 3majmy kciuki za to by gra była dobra :)

PATRICKO

Też uważam że rajd Polski był jednym z najładniejszych i z bardzo dobrymi oesami.

Zresztą sami zawodnicy bardzo chwalili rajd Poslki!

Szkoda że nie ma w tym roku tego rajdu w kalendarzu WRC i w samej grze. Może dopiero w 2012 roku znów się pojawi w kalendarzu WRC bo w przyszłym nie bedzie :(

Edytowane przez Patryk-1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WRC i tak chyba nie ma jeszcze oficjalnej daty wydania, a przed F1 już na 100% się nie można spodziewać.

Poza tym ja najpierw kupuję F1 2010, potem Gran Turismo 5, a na końcu WRC w zależności kiedy się pojawi.

TDU 2 na razie sobie odpuszczę, poczytam recenzje, bo jak na razie to widziałem tylko modyfikowanie postaci, a nie samochodów...

Będzie ciężko dla portfela, no ale cóż...taka dola maniaków samochodówek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest data wydania gry na WRC.com

The FIA World Rally Championship makes a highly anticipated return to gaming consoles on 8th October 2010.

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie ciężko dla portfela, no ale cóż...taka dola maniaków samochodówek :P

Trzeba się cieszyć, że maniak samochodówek z PS3 w końcu może narzekać na to na co wydać pieniądze, a nie na to, że nic ciekawego do ścigania się nie wychodzi :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do samego WRC to grafika w stosunku do pierwszych materiałów poprawiła się i to znacznie. Nie jest to jeszcze majstersztyk, ale wygląda już ładnie.

Jak jeszcze fizyka + kariera będą bardzo fajnie zrobione to mogę już brać grę w takiej postaci graficznej jakiej jest teraz.

> Nie żartuj sobie <

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha

to wygląda tragicznie!!

a WRC na PSP to już w ogóle klapa totalna jest

kamera i model jazdy jest najgorszy

no cóż jestem fanem rajdów WRC i mam nadzieje że chłopaki nie spie*** tej gry

Edytowane przez erwines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mówiłem, że w stosunku do tego co widzieliśmy na E3, tam to była masakra. Jak ktoś nie widział to proszę o niewypowiadanie się w tym temacie.

A tak swoją drogą to jest spora zapowiedź WRC na GOL'u:

http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=6785

Zabieram się do czytania!

EDIT:

Po przeczytaniu ogólnie mam pozytywne wrażenie, odkładając tą nieszczęsną grafikę na drugi plan i brak większej ilości stajni w top klasie WRC (ale to już nie wina twórców), gra zapowiada się ciekawie.

Tryb kariery z tego co poczytałem to może być bardzo grywalny. Motyw z GRID'a z oblepianiem auta na pewno spodoba się niejednemu estecie, zresztą fajnie widzieć na swoim aucie zdobytych sponsorów.

Również pozyskiwanie mechaników też wprowadzi trochę świeżości do tej gry, bo wcześniej z takim rozwiązaniem się jeszcze nie spotkałem, a im więcej nowych ciekawostek tym lepiej.

Awansowanie do coraz wyższych lig również będzie dobrym rozwiązaniem, zresztą w przypadku tej gry nie widziałem szczerze mówiąc innego rozwiązania, bo jakby samo WRC dać to gra znudziłaby się jeżdżąc non stop dwoma typami samochodów.

Grafika raczej poprawiona już nie zostanie, ale może jak się będzie grało i zasuwało przez las to nie będzie to tak biło po oczach. W mieście może być różnie, no ale zobaczymy.

Ja się mimo wszystko wstrzymam z zakupem, albo zakupie gdzieś w angolskim sklepiku, żeby potem nie pluć sobie w brodę w razie jakby to bubel miał być.

PS.

Z tego co patrzę to tak powinna wyglądać okładka:

10232715-1280935794-168000.jpg

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardziej się spodziewam okładki w której oprócz Forda znajdzie się też Loebowy Citroen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm czyżbyś o tej mówił? :)

51Ar5-PhR5L._SS350_.jpg

Czyżby znowu inna okładka na każdy region? Zresztą obie są bardzo fajne, i każda będzie się ładnie prezentować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika nie jest najlepsza, a to nawet i lepiej. Jest "syfiasta", i bardzo przypomina stare części WRC na PS2. Mi to odpowiada, nie chcę kolejnej kalki takiego gówna jakim stał się nowy Colin. Chwała twórcom za to.

Edytowane przez hivonzooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hivonzooo

Dokładnie zgadzam sie z Tobą w 100%

Grafika dla mnie mniej ważna, oby model jazdy był lepszy niż w tych śmiesznych Dirt-ach i Grid-ach!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, mi w nowych grach brakuje modelu jazdy z 4 i 5 części WRC na PS3. Według mnie był najbliższy realizmowi, było czuć że się jedzie samochodem, a nie kartonem zawieszonym na kółkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda, przy WRC spędziłem dziesiątki, żeby nawet nie powiedzieć, setki godzin.

Najlepsza seria traktująca o tym sporcie. Szczerze to wątpię, żeby produkt studia Milestone był w stanie przebić to dzieło, ale jeśli chociaż będą w stanie nawiązać walkę, to już będę się cieszył.

Po cichu mam nadzieję, że ten produkt nie będzie zrobiony tak na odwal się jak to miało miejsce z grami Superstars V8.

Ubolewam, że Evolution Studios odpuściło serię WRC i poszło w stronę Motorstorma, ale wiadomo, koszta wyprodukowania gry na PS3 są dużo większe (a przynajmniej tak mówią), a i na takiego Motorstorma jest dużo szersze grono odbiorców niż na WRC.

Ale czekamy na obecne WRC i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej od grafiki martwi to, że na wszystkich screenach OSy są strasznie krótkie. Po next-genach, technice satelitarnej i wsparciu FIA i ich Virtual Spectatora liczyłem na "grę ostateczną", oferującą może nie powalającą grafikę ale idealne oddanie klimatu rajdów, a przez to właśnie rozumiem wierne OSy i jechanie każdej imprezy po kilka godzin...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziwi i smuci fakt że nie było gameplaya i informacji o WRC 2010 na Gamescon :(

Może poprawiają gre przed wydaniem i dlatego brak na targach, albo mi w wyszukiwarce nie znalazło nic o tej grze.

Na WRC Niemiec młodzi kierowcy rajdowi grają i testują gre.

http://www.wrc.com/video/browse-all/wrc-the-official-game-to-the-world-rally-championship/?vid=1718&pg=1

Edytowane przez Patryk-1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×