Skocz do zawartości
ONE

[Online] Nba 2K10

Rekomendowane odpowiedzi

Również napisze.

Ja z chęcią pogram z kimś mecze rankingowe, nie koniecznie liga jakaś, ponieważ na to trzeba mieć więcej czasu, ale zwykłe spotkania jak najbardziej, jeśli ktoś chętny będzie to wysyłajcie proszę zaproszenia na PSN - |_Crazy_| a jak będę to przyjme zaproszenia.

Pozdrawiam Crazy

jak bede w domu wysle zaproszenie... pytanie dystponujesz moze headsetem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak bede w domu wysle zaproszenie... pytanie dystponujesz moze headsetem??

owszem :)

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozecie polaczyc sie z serwerem ??? BO nie mozna grac online ani nawet wejsc do NBA TODAY :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 proszę o usunięcie tego posta 

Edytowane przez raadecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witka wszystkim.

Pierwsze pytanie Grucha dlaczego nie dokonczymy ligi. Padla deklaracja ze po zakonczeniu wybieramy druzyny tak jak miejsca zajete. Nie ukrywam mialem plana byc w czubie i miec prawo wybrac jeden z pierwych. Plan ten realizuje od dawna i duza czesc czasu spedzalem na analizowaniu druzyn i poznawaniu. Czytajac jeden wpis wszytsko zmienia sie w jednym poscie. Widze ze zmiany druyzny nici a i nowe zaczynaja byc zajmowane. Plan byl zupelnie inny ze wybor druzyn na nowy sezon beda mialy osoby juz grajace a pozostale 10 osob wybiera na koncu z tego co pamietam. Zamiana druzyn tez wchoidzila w gre.

Powaga ze ten patch nic nie da. Czyli nowa liga tez bedzie miala problemy jak ta i nic sie nie zmieni. Czy patch pomoze tylko w nowo utworzonej lidze.

Kiedy rusza nowa edycja ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witka wszystkim.

Pierwsze pytanie Grucha dlaczego nie dokonczymy ligi. Padla deklaracja ze po zakonczeniu wybieramy druzyny tak jak miejsca zajete. Nie ukrywam mialem plana byc w czubie i miec prawo wybrac jeden z pierwych. Plan ten realizuje od dawna i duza czesc czasu spedzalem na analizowaniu druzyn i poznawaniu. Czytajac jeden wpis wszytsko zmienia sie w jednym poscie. Widze ze zmiany druyzny nici a i nowe zaczynaja byc zajmowane. Plan byl zupelnie inny ze wybor druzyn na nowy sezon beda mialy osoby juz grajace a pozostale 10 osob wybiera na koncu z tego co pamietam. Zamiana druzyn tez wchoidzila w gre.

Powaga ze ten patch nic nie da. Czyli nowa liga tez bedzie miala problemy jak ta i nic sie nie zmieni. Czy patch pomoze tylko w nowo utworzonej lidze.

Kiedy rusza nowa edycja ????

dobra na szybko... nie wiem czy da sie dokonczyc ta edycje... a mysle ze patch w niczym nie pomoze... istnieje szansa ze liga po prostu sie zrypala... to nie jest moja wina... a co do patcha to mysle ze starej ligi nie naprawi natomiast nowa ma szanse powodzenia... napisalem przeciez ze udalo mi sie rozgrac mecz w licze zagramanicznej... konkretnie amerykanskiej.

Taki wybor druzyn jest podyktowany tym ze stary sezon sie nie skonczyl i w mysl zasadny ze nigdy wszystkim nie dogodzisz podjalem meska decyzje i postanowilem ze wybor bedzie taki a nie inny. Nowa edycja ruszy po wypuszczeniu patcha...

Edytowane przez raadecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z grucha, tej ligi sie poprstu nie da dokonczyc, cos sie zrypalo i tyle. Lepiej zresetowac przelknac ta goryczke (jak w Twoim przypadku Hiszpan bo jak do tej pory szlo Ci rewelacyjnie) niz sie wkurzac i po 5 razy grac ten sam mecz az w koncu 'wejdzie' i sie zapisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

chciałbym się zapisać do nowo powstającej ligi

zespół Washington Wizards

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 udalo mi sie zagrac mecz ligowy w zagramanicznej lidze i obawiam sie ze patch naszej ligi nie naprawi... dlatego po wydaniu tego patcha mysle ze dobrze by bylo zrobic lige od nowa na 30 druzyn jako ze stara liga sie nie skonczyla wybor ruzyn bylby nastepujacy: najpierw wybieraja ligowcy... jesli ktos chce zatrzymac druzyne zatrzymuje (sklady z poczatku ligi) jesli nie zwalnia lub ewentualnie dogaduje sie na zamiane: 

Druzyny ktore nie zmieniaja wlasciciela:

Kings, 

Celtics,

Lakers,

Mavs,

Cavs,

Jazz,

Hawks (rezerwowane tymczasowo... jesli ktos sie chce zamienic info do Drzemka),

Blazers,

Spurs (do ostatecznego potwierdzenia),

Nuggets,

Knicks,

Suns,

Hornets

Nowe drużyny: 

tantophobos - Grizzlies 

morek - Nets lub Raptors (sytuacja sie wyjasni do srody)

kyre1985 - Wizards

kuras - Warriors (wstepna decyzja czekamy na to kogo wezmie morek)

bam - Bobcats

jeśli nowe osoby chcą zarezerwować drużynę której nie ma w obecnej lidze proszę bardzo... zapisze tutaj kto kogo rezerwuje, lista zarezerwowanych drużyn znajduje się tu

czas na ewentualny wybór lub pozostawienie drużyny wśród ligowców do końca tygodnia 

Z DUŻYM PRAWDOPODOBIEŃSTWEM MOGĘ STWIERDZIĆ ŻE LIGA NAM PADŁA PRZEZ TRANSFERY... NA POCZĄTKU WSZYSTKO BYŁO OK DO MOMENTU PIERWSZYCH ROSZAD W SKŁADZIE... I NIE MÓWIĘ TU O WOLNYCH AGENTACH BO TO DZIAŁAŁO... TAK MIAŁEM TERAZ W INNEJ LIDZE... PRZED TRANSFERAMI WSZYSTKO OK PO DUPA

 

Edytowane przez raadecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje 3 grosze: 

Na razie bym się wstrzymał z rozwiązywaniem ligi .. poczekajmy na patcha , parę dni i tak nas nie zbawi a moze wszystko bedzie ok.. Czy ktoś w ogóle próbował grać jakieś mecze od soboty? Kiedy zrywało (jesli zrywało)? Czy był lag ? 

Jeśli sytuacja nie ulegnie zmianie to możemy zacząć od nowa (chociaż nie wiem jak będzie u mnie z czasem do końca roku).. wtedy chętnie wziąłbym Nuggets.. 

EDIT : oczywiście nie zauważyłem że Nuggets są już zajęci.. w ogóle to pamiętajcie że przy rozpoczynaniu nowej ligi będą inne Rostery niż te co do tej pory więc siła drużyn może być zdecydowanie inna niż dotychczas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje 3 grosze: 

Na razie bym się wstrzymał z rozwiązywaniem ligi .. poczekajmy na patcha , parę dni i tak nas nie zbawi a moze wszystko bedzie ok.. Czy ktoś w ogóle próbował grać jakieś mecze od soboty? Kiedy zrywało (jesli zrywało)? Czy był lag ? 

Jeśli sytuacja nie ulegnie zmianie to możemy zacząć od nowa (chociaż nie wiem jak będzie u mnie z czasem do końca roku).. wtedy chętnie wziąłbym Nuggets.. 

EDIT : oczywiście nie zauważyłem że Nuggets są już zajęci.. w ogóle to pamiętajcie że przy rozpoczynaniu nowej ligi będą inne Rostery niż te co do tej pory więc siła drużyn może być zdecydowanie inna niż dotychczas.

próbowałem grac z Olszem... niestety zerwało zanim się połączyło... a następnego dnia rano zagrałem normalnie w nowej lidze cały mecz... więc obawiam się że poprzedniej ligi nic już nie uratuje

a co do roosterów online to one sa niezmienione i np kevin martin mimo kontuzji gra normalnie... 

Edytowane przez raadecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja wolałbym grać Orlando Magic

Orlando juz zajęte....

A ja zostaje przy Atlancie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Druzyny ktore nie zmieniaja wlasciciela:

Kings,

Celtics,

Lakers,

Mavs,

Cavs,

Jazz,

Hawks (rezerwowane tymczasowo... jesli ktos sie chce zamienic info do Drzemka),

Blazers,

Spurs (do ostatecznego potwierdzenia),

Nuggets,

Knicks,

Suns,

Hornets

Nowe drużyny:

tantophobos - Grizzlies

morek - Nets lub Raptors (sytuacja sie wyjasni do srody)

kyre1985 - Wizards

kuras - Warriors (wstepna decyzja czekamy na to kogo wezmie morek)

bam - Bobcats

gdzie tu jest orlando?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to i ja sobie cos wstepnie zarezerwuje jako ze nie widze na liscie zgloszonych Miami to jestem chetny ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo jeszcze proszę o zapisanie mnie do ligi . Jakie są drużyny wolne ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasna sprawa ze Miami mialo swojego wlasciciela w poprzednim sezonie i z tym sie licze ze kolega moze zglosic sie do gry moja rezerwacja to tylko wstepna chec przejecia druzyny w razie porzucenia w innym przypadku zostaje przy Detroit pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grucha do ligi jeszcze dołącza koles ode mnie, Lesiu i dogada sie z Morkiem ktory team wezmie albo NEW JERSEY albo TORONTO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do admina/moderator forum: wiem ze powtarzam ten post ale wiadomo jak to jest z czytaniem poprzednich stron dlatego mozna usunac moje poprzednie wpisy zawierajace ponizszy tekst

Druzyny ktore nie zmieniaja wlasciciela:

Kings,

Celtics,

Lakers,

Mavs,

Cavs,

Jazz,

Hawks,

Blazers,

Spurs (do ostatecznego potwierdzenia),

Nuggets,

Knicks,

Suns,

Hornets,

Pistons,

Rockets,

Magic,

Clippers

Nowe drużyny:

tantophobos - Grizzlies

morek - Pacers

lesiu - Bulls

kyre1985 - Wizards

kuras - Raptors

bam - Bobcats

krucz - GSW

Hiszpan - Heat

jeśli nowe osoby chcą zarezerwować drużynę której nie ma w obecnej lidze proszę bardzo... zapisze tutaj kto kogo rezerwuje, lista zarezerwowanych drużyn znajduje się tu

czas na ewentualny wybór lub pozostawienie drużyny wśród ligowców do końca tygodnia

WOLNE DRUŻYNY:

Twolves, Bucks, Nets, 76ers

Z DUŻYM PRAWDOPODOBIEŃSTWEM MOGĘ STWIERDZIĆ ŻE LIGA NAM PADŁA PRZEZ TRANSFERY... NA POCZĄTKU WSZYSTKO BYŁO OK DO MOMENTU PIERWSZYCH ROSZAD W SKŁADZIE... I NIE MÓWIĘ TU O WOLNYCH AGENTACH BO TO DZIAŁAŁO... TAK MIAŁEM TERAZ W INNEJ LIDZE... PRZED TRANSFERAMI WSZYSTKO OK PO DUPA

Edytowane przez raadecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×