Skocz do zawartości
ONE

[Online] Nba 2K10

Rekomendowane odpowiedzi

czyli orlando moje? bo nie widzę tu nic o clippersach :rolleyes:

nie orlando ma rafal... wiec zostajesz przy clippersach??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasna sprawa ze Miami mialo swojego wlasciciela w poprzednim sezonie i z tym sie licze ze kolega moze zglosic sie do gry moja rezerwacja to tylko wstepna chec przejecia druzyny w razie porzucenia w innym przypadku zostaje przy Detroit pozdro

Ja rezygnuje z ligi(czas...), wiec Miami bedzie wolne- mam nadzieje, ze przekazuje w dobre rece ;)

Za wiele nie gralem (4 czy 5 meczow) i mimo ze wiekszosc przegralem, to zabawa byla przednia- dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znaleźliśmy patent z grucha aby obejsc zrywanie meczy ligowych i wszystko dziala jak ta lala, wiec liga rusza bez wzgledu na patch... takze ruszamy z pełną parą lada dzień :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

została jeszcze jedna opcja do przetestowania... mianowicie trady po ktorym nowi zawodnicy wskakuja do skladu... bo zrobilismy trade z olszem ale nowi nie grali i tez sie udalo zagrac mecz

i druga sprawa... trady sposobem na wolnego agenta... także jeszcze troche musimy poczekać na lige

Edytowane przez raadecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slava ty farcie malinowy ty nurku. Dostalo ci sie Miami hehehe. CO do tematu ligi wielkie dzieki dla Gruchy i innych co tak ambitnie dzialaja by liga ruszyla wielkiie gratki. Moje zdanie jest takie ze naprawde wiem ze was ciagnie do startu ligi ale tyle czekalismy wiec poczekajmy na tego patcha. Mysle ze bedzie z piatku na sobote w nocy. Wiec w sobote go sciagniemy i bedzie gitara. A jest tam wazna rzecz poprawianno mianowicie podania przez stado ludzi pod kosz i inne takie. Juz pilka tak latwo nie przchodzi bo to nie mialo sensu mocno bronic jak i tak podanie zawsze docieralo. MOje zdanie zaznaczam i czekam na odpowiedz Grucha. !!! Jeden dzien nas nie zbawi by poczekac na Patch i ustawic sliadery. Nastepna sprawa to taka by zmniejszyc mocno poczynania podkoszowe bym nie widzial statystyk ala jeferson pod koszem 31/34 rzuty celne a za pomalowanego 2/6. Panowie to jakas paranoja. W meczach wlasnie ciezko sie rzuca pod koszem bo sa podwojenia i o punkty z pomalowanego jest strasznie ciezko nie wszytskie ekipy maja takie predyspozycje by tam punkty robic wiec rzuty musza byc z poldychy i 3 tez wpiete w mysl. A wiekszsc widze malo trafia z poldychy i za 3 celnie wiec laduja sie na kosz ile sie da a mnie to juz wpneia. Akcja wchodze wszystkimi na kosz ile sie da. I wiem ze bdziecie gadac ze to mozna wybronic ustaic inaczej obrone itd. A ja wam mowie DUPA ja jestes wlaczony na tym przy zawodniku z pilka to na razie przed patchem komp broni jak DEBIL niby porawoine do 2k9 ze sie lepiej ruszaja ale mysla jak debile do kwadratu. Daje np by nie pomagali nic bo mi kolesie wyskakuja z pomocna debile jeden a pod dziura zostawiaja wolnego i zamisat dac kolesi rzucac pod presja z dystansu to ci na 3 sekndu przed 24 koles podbiegnie z zrobic wolne dla tego co robi krok pod kosz i latwte punkty. Panowie nie widzicie tego. GRucha ty bronisz strfa wiec moze nie widzisz ale to jest straszny blad gry. I mam nadizeje ze patch to poprawil. WIdza tez to moi kumple. Slava i Mario. WIec mowie jeszcze raz zmniejszyc mocno poczynania pod koszem przy dobrej obrnie i dac szasne na rzuty z dystansu jak nie trafiamy to moze podnies troche procnet celnosci i tyle. Aha i jeszcze sytuacja pic robiony a bronie swojego na maksa idealnie przechodze po zaslonie idealnie za rozgrywajkiem i mowie ty pajacu powalony z mojej druzyny centrze nie wychodz i nie pomagaj mi bo dobrze bronie dupku a ten kurna no nie ma bata zawwsze wyjdzie i sie wpiedala do kolesia z pilka a swojego dupka nie trzyma bo po co. Wiec pick zagrac to jakas parodia bo zawsze jest wolny. 2 blad mocno widoczny. OBRONA ma byc szczelna by naprawde byly narzedzia do obrony i byla nagradzana akcja bez punktow. Nie chce meczy bokserskich punkt za punkt to nie BOX panowie tylko BASKET obrona obrona jeszcze raz obrona. MA sie dac bronic a nie ze jedna akcja i jechane ktora zawsze wyjdzie bo debile sie nie ustawia. NIE mowie juz o kontrach bo to tez wola o pomste do nieba jak komputer zachowanie ma takie jak by nie byl na boisku bo wchodzi koles kolo niego a tamte beignie oczywiscie do swojego. MAm nadzieje ze to tez poprawili. Te bugi mnie wpieniaja inne najbardziej bo dotycza gry narka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Hiszpan... gre zaczniemy po patchu... bo jeszcze nie wszystko jest przetestowane

I będą ustawione slajdersy od początku trwania ligi co by było bardziej realnie... a co do Jeffersona... to on wszystkie punkty zdobył po akcji 1 na 1 tyłem do kosza... a to on robić potrafi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slava ty farcie malinowy ty nurku. Dostalo ci sie Miami hehehe. CO do tematu ligi wielkie dzieki dla Gruchy i innych co tak ambitnie dzialaja by liga ruszyla wielkiie gratki. Moje zdanie jest takie ze naprawde wiem ze was ciagnie do startu ligi ale tyle czekalismy wiec poczekajmy na tego patcha. Mysle ze bedzie z piatku na sobote w nocy. Wiec w sobote go sciagniemy i bedzie gitara. A jest tam wazna rzecz poprawianno mianowicie podania przez stado ludzi pod kosz i inne takie. Juz pilka tak latwo nie przchodzi bo to nie mialo sensu mocno bronic jak i tak podanie zawsze docieralo. MOje zdanie zaznaczam i czekam na odpowiedz Grucha. !!! Jeden dzien nas nie zbawi by poczekac na Patch i ustawic sliadery. Nastepna sprawa to taka by zmniejszyc mocno poczynania podkoszowe bym nie widzial statystyk ala jeferson pod koszem 31/34 rzuty celne a za pomalowanego 2/6. Panowie to jakas paranoja. W meczach wlasnie ciezko sie rzuca pod koszem bo sa podwojenia i o punkty z pomalowanego jest strasznie ciezko nie wszytskie ekipy maja takie predyspozycje by tam punkty robic wiec rzuty musza byc z poldychy i 3 tez wpiete w mysl. A wiekszsc widze malo trafia z poldychy i za 3 celnie wiec laduja sie na kosz ile sie da a mnie to juz wpneia. Akcja wchodze wszystkimi na kosz ile sie da. I wiem ze bdziecie gadac ze to mozna wybronic ustaic inaczej obrone itd. A ja wam mowie DUPA ja jestes wlaczony na tym przy zawodniku z pilka to na razie przed patchem komp broni jak DEBIL niby porawoine do 2k9 ze sie lepiej ruszaja ale mysla jak debile do kwadratu. Daje np by nie pomagali nic bo mi kolesie wyskakuja z pomocna debile jeden a pod dziura zostawiaja wolnego i zamisat dac kolesi rzucac pod presja z dystansu to ci na 3 sekndu przed 24 koles podbiegnie z zrobic wolne dla tego co robi krok pod kosz i latwte punkty. Panowie nie widzicie tego. GRucha ty bronisz strfa wiec moze nie widzisz ale to jest straszny blad gry. I mam nadizeje ze patch to poprawil. WIdza tez to moi kumple. Slava i Mario. WIec mowie jeszcze raz zmniejszyc mocno poczynania pod koszem przy dobrej obrnie i dac szasne na rzuty z dystansu jak nie trafiamy to moze podnies troche procnet celnosci i tyle. Aha i jeszcze sytuacja pic robiony a bronie swojego na maksa idealnie przechodze po zaslonie idealnie za rozgrywajkiem i mowie ty pajacu powalony z mojej druzyny centrze nie wychodz i nie pomagaj mi bo dobrze bronie dupku a ten kurna no nie ma bata zawwsze wyjdzie i sie wpiedala do kolesia z pilka a swojego dupka nie trzyma bo po co. Wiec pick zagrac to jakas parodia bo zawsze jest wolny. 2 blad mocno widoczny. OBRONA ma byc szczelna by naprawde byly narzedzia do obrony i byla nagradzana akcja bez punktow. Nie chce meczy bokserskich punkt za punkt to nie BOX panowie tylko BASKET obrona obrona jeszcze raz obrona. MA sie dac bronic a nie ze jedna akcja i jechane ktora zawsze wyjdzie bo debile sie nie ustawia. NIE mowie juz o kontrach bo to tez wola o pomste do nieba jak komputer zachowanie ma takie jak by nie byl na boisku bo wchodzi koles kolo niego a tamte beignie oczywiscie do swojego. MAm nadzieje ze to tez poprawili. Te bugi mnie wpieniaja inne najbardziej bo dotycza gry narka

to, żeś się espania wnerwił :) i rozpisał...

mysle ze lige juz mozna zaczynac, pograc sobie pare sparingow w lidze, zanim wszyscy sie dolączą to mozna zalozyc ze pierwsze mecze mozna zacząć grać w niedziele, a do tego czasu sparingi w lidze, niech sie wszyscy ograją....jest tu paru nowych i niech poprobują online....

Edytowane przez DRZEMEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to, żeś się espania wnerwił :) i rozpisał...

mysle ze lige juz mozna zaczynac, pograc sobie pare sparingow w lidze, zanim wszyscy sie dolączą to mozna zalozyc ze pierwsze mecze mozna zacząć grać w niedziele, a do tego czasu sparingi w lidze, niech sie wszyscy ograją....jest tu paru nowych i niech poprobują online....

no na ogrywanie to się mogą na czacie umawiać... nie trzeba od razu ligi odpalać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec ustalone z grucha Hiszpan przeprowadzil sie do Miami hehhe a Drzemek prosim mnie bym pozostawione Bulls dal jego kumplowi. Jesli Bulls nie wezmie nikt z 20 osob ze starej ligi to nowy kumpel ma do Bull pierszenstwo.

Pozdro Hiszpan Miami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po wczorajszym meczu testowym po trejdach ponownie wszystko było ok... więc testowa liga gra dalej... róbcie trejdy i grajcie mecze... ja wpadłem na jeszcze jeden pomysł... żeby w starej lidze doprowadzić składy do stanu początkowego i spróbować coś zagrać

informacja z twittera ronniego 2k: NBA 2K10 patch to be released within 12 hours per Sony

WOLNE DRUŻYNY

Twolves , Bucks, Nets, 76ers, geez będziesz grał w lidze czy nie bo nie wiem czy dodać Thunder do puli?? 

Zostaje przy Kings

Edytowane przez raadecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co myślicie, na temat by zrobić zrzutkę na nagrody za 1, 2 i 3 miejsce?? np, po 10 lub 20 zl... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja może zamienię clippersów na którąś z tych drużyn, napisze na którą jutro rano, jak będę miał czas wszystkie sprawdzić :thumbsup:

eidt: możliwe że wezmę nets albo 76ers

Edytowane przez JaTuNowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę że liga zostanie utworzona dzisiaj najpóźniej jutro... trzeba jeszcze pewne rzeczy sprawdzić... a i zrzuta na nagrody moim zdaniem super pomysł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super - juz sie nie moge doczekac kiedy liga ruszy na nowo !!!!!! a pomysl z nagrodami mi tez sie podoba !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej czy wczoraj albo dzisiaj rano, zostaly aktualizowane sklady ??? oistatni mam sciagniety 7 listopada ... ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak panowie.

Liga bedize zalozona i Hiszpan wejdzie i sprawdzi jaki bedzie roster ONLINE. Od tego uzalezniam swoja decyzje co do zespolu albo Miami albo Buks. Ciesze sie ze patch wyszedl teraz tyko potestowac jak on sie sprawadza. Najwazniejsze przy dzialajacym poprawnie trybie online bedzie dla mnie poprawa obrony konsoli !!!!!!! Mam nadzieje ze poprawili wszytskie bledy dotyczace obrony. Zostawianianie na czystej pozycji zawodnika pod koszem i glupia pomoc gdy jest ona wylaczona na 0. Gdzie wystarczy ze bronie lekko na radar goscia z mozliwoscia postraszenie jesgo rzutu a nie zablokowania wrecz wymuszenia rzutu z jego pozycji dla mnie srednio nadajacej sie na trafienie hehe. Ale nie po co moj debil kolega center zawsze przybignie i bedzie go kryk na dotyk. Jego zawodnik nie wazne moze byc pod koszem sam a co tak. Podania tez mieli poprawic by nie przelatywaly jak przez dziurawy plot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim uczestnikom i tym których mam na psenie wysłałem zaproszenia do ligi... bierzcie swoje druzyny lub te ktore są wolne... i Hiszpan nie cuduj z wyborem... albo bucks albo heat... jak wybierzez drużyne w lidze nie ma zmieniania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy w tej nowej lidze na początku też będzie draft?

nie... z tego względu że będzie 30 zespołów

są jeszcze 4 wolne miejsca w lidze

Edytowane przez raadecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×