Skocz do zawartości
risto-gt

Konsola Na Tv Nie Dziala

Rekomendowane odpowiedzi

Na poczatku sie przywitam jako ze to moj pierwszy post na tym forum ;)

A wiec co do tematu to mam taki problem: mianowicie chodzi o to ze zawsze gralem na moim LCD Full HD i wszystko zalacza sie ladnie i pieknie. Ale dzisiaj wzialem konsole do szwagra i chcielismy sobie zagrac. No wiec wzialem kabelek ten do euro zlacza i podlaczam wszystko tak jak to teoretycznie powinno byc. Wlaczam TV, naciskam AV i czarno. Nic sie nie dzieje. Tak jak by nie bylo sygnalu. I stad pytanie, czy da sie to jakos wlaczyc na zwyklym starym TV?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItaj.Musisz zresetował ustawienia graficzne ps3.Przytrzymaj przycisk on/off do 3 piknięć na tym przodnim panelu.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to być wina ustawień konsoli bo skoro mówisz, że u siebie grasz na FullHD to coś mogło się poustawiać lub coś stało się z gniazdkiem AV jak masz coś po ręką to podłącz to do tego gniazda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da się, tylko trzeba przestawić ps3 żeby wyświetlało obraz przez inny kabel. Niestety żeby przełączyć się z HDMI na AV trzeba to zmienić w menu "ustawienia" a jeżeli nic nie widzisz bo masz przełączony na inny kabel to nic nie można zrobić.

Wniosek: przed wyjściem zmień w ustawieniach żeby obraz wyświetlany był przez AV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj mojego sposonu..Napewno zadziała...Wiem co mówię....Nie trzeba zmieniać zadnych ustawien przed przpięciem konsoli...Przytrzymaj tylko do 3 piknięcia Przycisk on/off i Będzie śmigać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da się, tylko trzeba przestawić ps3 żeby wyświetlało obraz przez inny kabel. Niestety żeby przełączyć się z HDMI na AV trzeba to zmienić w menu "ustawienia" a jeżeli nic nie widzisz bo masz przełączony na inny kabel to nic nie można zrobić.

Wniosek: przed wyjściem zmień w ustawieniach żeby obraz wyświetlany był przez AV

Totalna bzdura!! Wystarczy włączając ps3 przytrzymać przycisk on/off kilka sekund aż usłyszysz piknięcia. Ustawienia obrazu się zresetują i będzie działać na zwykłym TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jestem pewnien tego co napisalem.Użytkownik powyżej ma racje. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×