Skocz do zawartości
cwir

Pes Vs Fifa

PES vs FIFA  

44 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą grę kupujesz w tym roku?



Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś z Was zarówno Fifa jak i Pes? Potrafi ktoś obiektywnie ocenić, która odsłona w tym roku lepsza, zarówno gameplay'owo jak i graficznie? Bardzo podoba mi się nowa fifa ale noe grałem nawet w demo pesa. Oczywiście interesują mnie wersje finalne gier :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

ja posiadam zarowno fife jak i pes. Graficznie lepsza fifa, gameplayowo przy piwku z kumplami lepszy pes. Fifa sporo różni sie od 15 kompletnie inne zachowania przy odbiorze piłki, bramkarz fenomenalny no i nowy duet komentatorski sprawdza się, że aż miło słuchać. Pes grywalnie jest fajniejszy, zmienna pogoda podczas meczu (piłkarze sie slizgają jak odrazu  chcesz biec w innym kierunku. No i dodali edycje zawodników, strojów jak i nazw klubów. Dlatego troche mozna samemu poprawić braki w licencji. No i komentarz bardziej zywszy w PEsie np strzelajac na bramkę. Co do FUT vs MyClub to nie mam zdania ponieważ nigdy nie grałem w to. 

Wybierając którą grę kupić w tym roku jest mi trudno. Bo wydali naprawdę 2 dobre i różniące się gry. Narazie testuje FIFE 

Edytowane przez Ali39
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

No ja w tym roku będę w fife zagrywał ale byłem ciekaw jak ma się pes do fify 16.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież na PSN wisi demo PES i FIFA T_T co wy macie ciągle limity GB ?

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież na PSN wisi demo PES i FIFA T_T co wy macie ciągle limity GB ?

Ciekawe rzeczy piszesz.... a tymczasem w temacie PES jest mnóstwo postów o tym jak demo bardzo się różni od pełnej wersji ;)

Fifa na szczęście mało się różni, więc wystarczy ocenić po demie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty tez ciekawe, bo Full PES jest tak samo dobry jak demo jeśli mówić o Singlu. Online jeszcze nie grałem bo jak pisałem nie mam teraz konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem po raz pierwszy Pes bo juz mnie w Fifie drażniło schematyczne granie ludzi online, dzida za plecy obrońców i za którymś razem gol wpada itp, pogralem i gameplay bardzo fajny, ale wczoraj kupiłem tez Fifę żeby grać z kumplami i po kilku meczach w Fife myślę że nie prędko sięgnę po Pes 2016, rzeczywiście Fifa 16 to coś innego niż 15, choć po demo nie dostrzegałem takiej różnicy, gameplay miód, oprawa audiowizualna o niebo lepsza od Pes, no i świeży komentarz, chyba nawet nie ma już łatwych goli w 45 i 90min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra skończmy te porównania bo od tego jest osobny temat na forum.

Fifa 16 to najlepsza Fifa od lat i tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge sie wypowiedziec na temat pes2016 full i fifa demo. Pes to taki show. Bramka za bramka, bramkarze statystuja a nie bronia. Latwo sie strzela bramki, mecze online to mecz hokejowy 6:3, 5:3 to praktycznie kazdy mecz tak sie konczy. Fifa natomiast to symulacja gdzie trzeba naprawde dobrze rozgrywac pilke, kombinowac zeby pokonac przeciwnika. Dla mnie kopejny raz Fifa choc po demie PES skusilem sie na kupno i zaluje bo demo bylo lepsze

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge sie wypowiedziec na temat pes2016 full i fifa demo. Pes to taki show. Bramka za bramka, bramkarze statystuja a nie bronia. Latwo sie strzela bramki, mecze online to mecz hokejowy 6:3, 5:3 to praktycznie kazdy mecz tak sie konczy. Fifa natomiast to symulacja gdzie trzeba naprawde dobrze rozgrywac pilke, kombinowac zeby pokonac przeciwnika. Dla mnie kopejny raz Fifa choc po demie PES skusilem sie na kupno i zaluje bo demo bylo lepsze

To nie wiem z kim Ty grałeś że takie masz wyniki.... Nie łatwo się strzela tylko nie potrafisz grać obroną :) Dużo bramek wpada w MyClub na początku to fakt.

Fifa to symulacja gdzie trzeba rozgrywać piłkę?? Proszę cię.

Fifa jest tylko lepsza pod względem oprawy, licencji, Fut - ogólnie tryby online są lepsze ale gameplan po stronie pes. Pozdro.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jesli dla ciebie w fifie da sie grac na pale, tak jak w PES trojkat+L1 i juz sam na sam z bramkarzem. No chyba, ze na upartego grasz w ping ponga, ale co z tego, ze ty tak grasz, jak wchoszisz w online i wszysvy graja na pale? Udalo mi sie zagrac moze 6 meczy online i kazdy byl jak kanonada. Nie wazne, to temat o fifie wiec koncze rozkminy co lepsze, kazdy gra w co mu bardziej pasuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wiem z kim Ty grałeś że takie masz wyniki.... Nie łatwo się strzela tylko nie potrafisz grać obroną :) Dużo bramek wpada w MyClub na początku to fakt.

Fifa to symulacja gdzie trzeba rozgrywać piłkę?? Proszę cię.

Fifa jest tylko lepsza pod względem oprawy, licencji, Fut - ogólnie tryby online są lepsze ale gameplan po stronie pes. Pozdro.

 

No jesli dla ciebie w fifie da sie grac na pale, tak jak w PES trojkat+L1 i juz sam na sam z bramkarzem. No chyba, ze na upartego grasz w ping ponga, ale co z tego, ze ty tak grasz, jak wchoszisz w online i wszysvy graja na pale? Udalo mi sie zagrac moze 6 meczy online i kazdy byl jak kanonada. Nie wazne, to temat o fifie wiec koncze rozkminy co lepsze, kazdy gra w co mu bardziej pasuje

A może tak z łaski swojej obaj zrobicie wypad tu: http://www.ps3site.pl/forum/topic/23690-pes-vs-fifa/page-17

?

Jeden nie powąchał nawet Fify nowej, drugi pewnie PESa, ale temat jest o Fifie i robicie śmietnik.

Och rozumiem, w tamtym temacie się posty nie nabijają do licznika i pewnie tu Was boli?

Tam temat leży od stycznia, a trolle zawsze tu się muszą zlatywać.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może tak z łaski swojej obaj zrobicie wypad tu: http://www.ps3site.pl/forum/topic/23690-pes-vs-fifa/page-17

?

Jeden nie powąchał nawet Fify nowej, drugi pewnie PESa, ale temat jest o Fifie i robicie śmietnik.

Och rozumiem, w tamtym temacie się posty nie nabijają do licznika i pewnie tu Was boli?

Tam temat leży od stycznia, a trolle zawsze tu się muszą zlatywać.

A może trochę kultury... Mnie nic nie boli. Ktoś chciał porównanie to napisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie odpowiadamy na pytanie. Jakies liczniki postow czy co ty tam piszesz to mi lataja kolo ch.. Pisze tu raz na ruski rok. Fife 16 powachalem bo gralem w demo. Nie oceniaj innych, skoro sam nie potrafisz czytac ze zrozumienie. O kurde nabilem posta:/ przepraszam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×