Skocz do zawartości
Foxter

Headset

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki za szybką odp. ale też zauważyłem ze inni użytkownicy w grze killzone 2 nie mają z tym wiekszych problemów

coś mi sie wydaje ze poprostu zakupiłem zasłaby model HS-a

a pan w MM mówił i polecał że ten model powinien sie sprawdzić :) a ja naiwny uwierzyłem

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie headsetów - dźwięk wychodzi z tv, czy z headsetu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem, i jest konkretny. Naprawdę świetny polecam, wart swojej ceny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie headsetów - dźwięk wychodzi z tv, czy z headsetu?

Dźwięk rozmowy z headsetu,dźwięk gry z głośników :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja i mój kumpel kupiliśmy sobie po headsecie sony. Podłączyliśmy je, wszystko ładnie pięknie, u mnie działa u niego też i chcieliśmy sobie pogadać w grach ale najpierw test i czat. Ja go słysze a on mnie nie. ?

Czemu ? Nie mam zielonego pojęcia. Szukałem w googlach, kombinowałem z ustawieniami i nic.

I nie mam włączone mute.

Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wejdz w ustawienia akcesoriów i tam ustawienia dźwięku i zobacz czy na wejsciu masz bluetooth i na wyjsciu tez. Sprawdź moze przed tym czy konsola się połączyła z headsetem tez w tym samym podmenu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może strona leży po winie kumpla :) W ustawieniach konsoli zaznaczcie po prostu to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, dobra...

Jestem osobą niedosłyszącą i mam aparaty słuchowe i nie mam takiej możliwości, żeby np. Oryginalny Headset SONY włożyć do ucha ;/

I niestety muszę mieć słuchawki na połączkach i żeby nie była taka wielka.

I od razu chciałbym,żeby tam nie było głosu z gry, tylko, żeby było słychać głos ludzi ;)

To jakie polecacie słuchawki na "połączkach" ???

Pozdro!

Edytowane przez kisiel__94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Ja osobiscie przetestowalem kilka i jak narazie najlepszy okazal sie......... GioTeck Bluetooth Wireless Headset .EX-01 ..........nie mialem oryginalnego HS sony ale problem z podobnymi hs byl taki ze po kilku godz grania  bolalo ucho ..................a tu jest lepiej bo  w gioteck nie wkladamy sluchawki w ucho !! tylko hs lezy na nim ,przy tym  trzyma sie dobrze ,glos jest ok,bateria trzyma sporo ........wiecej macie na tej stronce

http://www.game.co.u...z13mmtZ1z13fqw/              jest oferta za`£19.99 za HS giotreck+ kabel  hdmi+Real Triggers-tez je mam duuuuuuuuzo wygodniej (jezeli macie duze dlonie).................pozdropost-20143-1263156621,9533_thumb.jpgpost-20143-1263156717,2445_thumb.jpgpost-20143-1263156726,3715_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wtrącę swoje 5 groszy do tematu!Dzisiaj zakupiłem headset sony i jestem bardzo zadowolony!To że z PS3 dział bez problemu jest oczywiste...ale bez problemu współpracuje również z moją nokią jak i PC, wiec nie muszę martwić się o jakość na PS3 a dodatkowo świetnie radzi sobie z innymi urządzeniami!POLECAM;)

Edytowane przez Tody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziś EndWar razem w zestawie z headsetem i moja radość skończyła się dość szybko.Zorientowałem się że trzeba do rejestracji urządzenia przytrzymać power parę sekund i konsola znajduje wireless headset ale to ustrojstwo pyta się o jakiś kod do rejestracji czy dostępu.Kompletnie nie wiem o co chodzi.Ps3 mam podłączoną kablem, ale sprawdziłem i bezprzewodowo i przewodowo i dalej nic.Czy to chce klucz do sieci (nie przyjmuje go) czy czegoś innego? Jak zarejestrować headset.

Edytowane przez kyron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bylo instrukcji do HSa? Po sparowaniu sluchawki kabelkiem chyba nie powinien prosic o kod. Sluchawke podlaczyles bezposrednio czy poprzez baze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziś EndWar razem w zestawie z headsetem i moja radość skończyła się dość szybko.Zorientowałem się że trzeba do rejestracji urządzenia przytrzymać power parę sekund i konsola znajduje wireless headset ale to ustrojstwo pyta się o jakiś kod do rejestracji czy dostępu.Kompletnie nie wiem o co chodzi.Ps3 mam podłączoną kablem, ale sprawdziłem i bezprzewodowo i przewodowo i dalej nic.Czy to chce klucz do sieci (nie przyjmuje go) czy czegoś innego? Jak zarejestrować headset.

Witam,

jeżeli dobrze zrozumiałem problem, wystarczy że wpiszesz standardowy kod dostępu między urządzeniami bluetooth tj. "  0000  "  i bezproblemów sparujesz słuchawkę z konsolą.

Parę dni temu tę samą słuchawkę parowałem u siebie - polecam trzymać power cały czas podczas parowania, żeby naprzemiennie świeciły się diody zielona i czerwona. Dopiero po udanym sparowaniu puść power. Wprawdzie w instrukcji napisane jest, że wystarczy przytrzymać przycisk tylko chwilę, aby urządzenie zaczęło działać w trybie nasłuchu, jednak miałem wtedy problemy z poprawnym sparowaniem. Problem zniknął, gdy jak wspomniałem przez cały okres parowania trzymałem "power".

Edytowane przez ucantstop
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziś EndWar razem w zestawie z headsetem i moja radość skończyła się dość szybko.Zorientowałem się że trzeba do rejestracji urządzenia przytrzymać power parę sekund i konsola znajduje wireless headset ale to ustrojstwo pyta się o jakiś kod do rejestracji czy dostępu.Kompletnie nie wiem o co chodzi.Ps3 mam podłączoną kablem, ale sprawdziłem i bezprzewodowo i przewodowo i dalej nic.Czy to chce klucz do sieci (nie przyjmuje go) czy czegoś innego? Jak zarejestrować headset.

Przeczytaj instrukcję ;/ Najpierw czytaj,później pisz na forum ( jeśli w instrukcji nie ma odpowiedzi ) !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma instrukcji do tego,nie dostałem,tylko samą grę i słuchawkę w foli ładnie zapakowaną,ale skoro to na usb jest z ładowarką to nawet przez myśl mi nie przeszło ze coś może chcieć (pilot do ps3 nie chciał żadnych kodów). Jeżeli to te ten kod to 4 x 0 to normalnie dostawcę uduszę i negatywa zarobi (albo odwrotnie,heh).

No i tyle razy próbowałem że teraz mi już nawet headseta nie wykrywa w ogóle,a diody migają raz zielona,raz czerwona i słyszę jakąś melodyjkę przy naciśnieciu powera ,chyba format dysku czeka.

No i format był ,wykryło,zarejestrowałem,chodziło o te usrane zera,(co za osioł to wymyślił),teraz sie Endwar aktualizuje zobaczę.Nigdy nie używałem irdy, czy blutootha w telefonie ,zbędne mi to było,pamiętam że w tunerach cyfrowych były hasła ale cztery 1 np.

Dzięki za pomoc.

Edytowane przez kyron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kogo i za co ty chcesz dusic? Przeciez kazda sluchawke BT jak parujesz to musisz podac kod (przynajmniej nie spotkalem sie z taka, ktora kodu nie wymaga). Kod 0000 jet standardowym w wielu urzadzeniach, nawet w ps3 jest to chyba standardowy kod blokady rodzicielskiej i dziwne ze jakos Ciebie ta informacja ominela.

Zapytam jeszcze raz, jak parujesz oryginalny HS sony z ps3? Podlaczasz kablem USB? Czy uruchamiasz w sluchawce tryb parowania i wyszukujesz urzadzen BT w ps3? HS Sony moze dzialac z ps3 w dwoch roznych trybach, wiec nie sparuj go zle bo stracisz sporo na jakosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@qgar

Możesz rozwinąć tą myśl - " Nie sparuj źle bo stracisz sporo na jakości " ? 

Bo zaczynam się zastanawiać, czy przypadkiem sam je źle nie sparowalem tym samym tracąc.

pozdrawiam,

ucantstop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@qgar

Dzięki za link. Jak się okazało, w manualu dołączonym do headsetu nie było mowy o tym, że podczas parowania przez bluetooth urządzenie nie będzie korzystało z zaawansowanych funkcji ps3 ...

Sorki za trywialne pytanie, ale jak widać instrukcje nigdy nie są w 100% wiarygodne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kogo i za co ty chcesz dusic? Przeciez kazda sluchawke BT jak parujesz to musisz podac kod (przynajmniej nie spotkalem sie z taka, ktora kodu nie wymaga). Kod 0000 jet standardowym w wielu urzadzeniach, nawet w ps3 jest to chyba standardowy kod blokady rodzicielskiej i dziwne ze jakos Ciebie ta informacja ominela.

Zapytam jeszcze raz, jak parujesz oryginalny HS sony z ps3? Podlaczasz kablem USB? Czy uruchamiasz w sluchawce tryb parowania i wyszukujesz urzadzen BT w ps3? HS Sony moze dzialac z ps3 w dwoch roznych trybach, wiec nie sparuj go zle bo stracisz sporo na jakosci.

Jeżeli chodzi o te zera to nic nikomu nigdy nie blokowałem, z blutootha nie korzystałem,nie przesyłałem na imprezie ze znajomymi jakiś dzwonków i zdjęć więc mnie ominęło.

Podłączyłem kablem tą ładowarkę do konsoli,podładowało się i cisłem pałera aż do skutku,ale wyciągłem słuchawkę (ładowarka dalej podpięta została) i z 5cm od konsoli załapało,co za chiński szajs! choć z napisem Sony.

2 dni mi to zajęło więc negatyw poszedł za brak instrukcji.

Edytowane przez kyron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o te zera to nic nikomu nigdy nie blokowałem, z blutootha nie korzystałem,nie przesyłałem na imprezie ze znajomymi jakiś dzwonków i zdjęć więc mnie ominęło.

Podłączyłem kablem tą ładowarkę do konsoli,podładowało się i cisłem pałera aż do skutku,ale wyciągłem słuchawkę (ładowarka dalej podpięta została) i z 5cm od konsoli załapało,co za chiński szajs! choć z napisem Sony.

2 dni mi to zajęło więc negatyw poszedł za brak instrukcji.

Jednak jak już wcześniej zostało nadmienione, aby korzystać z wszystkich funkcji słuchawki, musisz ją sparować podłączając kablem USB stricte do słuchawki. Nie przez port dokujący - na górze słuchawki znajdziesz otwierane malutkie wejscie. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kyron chyba jeszcze nie dorosles do korzystania z takich zabawek i aukcji internetowych.

Poza tym widze ze skutecznie ignorujesz moje pytania i chyba pomoc ci juz nie potrzebna, chociaz z tego co widze to i tak zle sparowales HS z konsola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kyron chyba jeszcze nie dorosles do korzystania z takich zabawek i aukcji internetowych.

Poza tym widze ze skutecznie ignorujesz moje pytania i chyba pomoc ci juz nie potrzebna, chociaz z tego co widze to i tak zle sparowales HS z konsola.

170 ZŁ poszło = ma działać.

Na e-mail człowiek nie odpowiedział.

Instrukcji nie było ( mogła by być nawet po angielsku,choć mnie w szkołach jeszcze rosyjskiego uczyli więc dorosłem).

O tym drugim wejściu z góry słuchawki nie wiedziałem,jak oni w takim maleństwie je schowali.

Nie jarze po co 2 sposoby parowania ,pewnie ten zły wybrałem ale boję się ruszać tym bardziej że test calibrate voice w Endwar przeszedłem.

I tak dziękuję wszystkim co odpisali,nawet to pytanie o przeczytanie instrukcji

przełknę,korona z głowy nie spadnie.

No i dałem usuń ,łączę przez słuchawkę + kabel no i błąd 80010009 ,brak połączenia.

Mam jakiegoś pecha do tego urządzenia bo po 2 godzinach prób,szukania,resetowania załapało,wyświetla HQ .Tylko że się zraziłem do dziadostwa.

I nie mam zielonego pojęcia co niby robiłem źle, (format dysku musiałem zrobić bo dopiero po tym mi załapało sprzęt,3 dni nerwów na coś co powinno działać od razu)Negatyw anulowany.Jest git jak to u nas we Wronkach mówią :-)

Edytowane przez kyron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie odnośnie oficjalnego Headsetu , 

po sparowaniu przez kabel USB (ktore to defakto daje dostep do zaawansowanych funkcji wspolpracy headsetu z PS3 ) nie mogę ustawiać poziomu czułości mikrofonu. Jego wartość jest stale ustawiona na " 3 " .

Czy istnieje jakas możliwość obejścia tego ? Niestety mikrofon jest dosyć czuły i zbiera mi dzwięki nawet z sąsiedniego pokoju .. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie odnośnie oficjalnego Headsetu , 

po sparowaniu przez kabel USB (ktore to defakto daje dostep do zaawansowanych funkcji wspolpracy headsetu z PS3 ) nie mogę ustawiać poziomu czułości mikrofonu. Jego wartość jest stale ustawiona na " 3 " .

Czy istnieje jakas możliwość obejścia tego ? Niestety mikrofon jest dosyć czuły i zbiera mi dzwięki nawet z sąsiedniego pokoju .. 

Pobaw się w ustawieniach gry. Z tego co wiem to chyba nie da rady obejść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×