Skocz do zawartości
Foxter

Headset

Rekomendowane odpowiedzi

wraz z zakupem ps3 skoro pad jest bezprzewodowy trzeba rowniez starego poczciwego HS'a od PS2 wymienic... bo jak wiadomo ogranicza on swobodne pojscie np. po piwo do lodowki ;D

znalazlem cos takiego...
http://www.allegro.p...efresh_new.html

czy PS3 jest jakos ograniczona w doborze HS'a na bluetootchu czy kazdy model z nim pojdzie?

chodzi o to ze:

Dzięki zastosowaniu Bluetooth w nowej wersji 1.2 zestaw łączy się z telefonem wielokrotnie szybciej niż inne zestawy słuchawkowe.


bedzie ten 1.2 w HS'ie z 2.0 w PS3 wspolpracowal?
 

specyfikacja techniczna PS3:

komunikacja: Ethernet (x1 / 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T) - IEEE 802.11 b/g - Bluetooth 2.0 (EDR), bezprzewodowy kontroler (Bluetooth)


moze macie jeszcze jakies namiary na "interesujace" HS'y?

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten temat jest już poruszony na forum  :-

następnym razem zachęcam do poszukania na forum przez zaczynaniem nowego tematu...

A odpowiedź na nurtujące cię pytanie znajdziesz tu:

[a href=http://www.ps3forum.pl/kiedy-zobaczymy-oficjalny-headset-do-ps3-t213.0.html" target="_blank]http://www.ps3forum.pl/kiedy-zobaczymy-ofi...ps3-t213.0.html[/a]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon85pl

a ja sie podepnę do tego temat żeby nie robić offtopicu :P   

sie zastanawiam czy ten headset nie będzie sie wrzynał w uszy po kilku godzinach grania. Bo kiedyś takie mialem za 20zl z plastyku i strasznie po 1-2 h mialem uszy czerwone .. blech mam złe z tego wspomnienia ...    a pyzatym moim zdaniem lepiej mieć normalne słuchawki ;] które w jakiś stopniu izolują odlgosy świata zewecznego ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale normalne sluchawki sa na kabelku... a tutaj chodzi o to by byc bezprzewodowym :D

poza tym zbyt duza izolacja wyizoluje rowniez od odglosow z gry... wiec sluchawka na jedno ucho jest chyba jak najbardziej na miejscu... hm... sadzac po marce jaka jest logitech to niewatpliwie musi byc on wygodny :D

ktos jeszcze przymierza sie do zakupu HS logitecha?

jeszcze jest taki model... http://www.allegro.pl/item173798315_slucha...sh_nowosc_.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekoko

najpierw wykrylem moj bezprzewodowy zestaw sluchawkowy w opcjach XMB, ale pozniej po odpaleniu gry, wydaje mi sie jakby wogole nie byl podlaczony, nie wiem czy ma byc gdzies wyswietlona informacja jak w przypadku xbox live ze gdy kazdy z graczy cos mowi pojawia sie glosniczek na ekranie... moze ktos korzysta z tej funkcji i orientuje sie o co chodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, czyli w trakcie mówienia wyświetla się odpowiednia ikonka przy Twoim PSN ID w lobby, a w samej grze w górnym lewym rogu jeśli któryś z graczy mówi to wyświetlana jest odpowiednia informacja. Jest ograniczenie bodajże do 2 użytkowników mogących rozmawiać równocześnie.

Jakby co oferuję się przetestować to w praktyce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekoko

mam jeszcze jedno pytanie headset mam juz zainstalowany, czy po kolejnym wlaczeniu sluchawki powinna sie pokazac jakas informacja ze konsola go wykryla i jest podlaczona lub cos takiego... bo przykladowo gdy laczymy go z telefonem najpierw go wlanczamy a pozniej w telefonie wybieramy funkcje polacz z headset.... tu wydaje mi sie jakby wogole nie byl wykryty poza zainstalowaniem w akcesoriach konsoli.. jak mozna sprawdzic czy naprawde dziala??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w MS tez mam problemy z HS'em... chyba, ze HS wlacza sie wowczas gdy w pokoju jest dwoch (i wiecej) uzytkownikow z HS'em... bo jak tylko ty masz na caly pokoj HS to nie ma najmniejszego sensu aby konsola go wlaczala...

ps3 nie daje zadnych dodatkowych ikonek, ze HS jest podlaczony itp. tylko sam HS ze stanu czuwania wchodzi w stan rozmowy (wlacza sie glosniczek i szumi deczko ;)) przegladaj xmb z wlaczonym HS'em, a pozniej wejdz w opcje tam gdzie sie ustawia mu czulosc... po tym w grze pozansz, ze HS sie wlaczyl.

aha i niektore HS'y na BT trzeba rejestrowac po kazdym jego/konsoli wylaczeniu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... czy po kolejnym wlaczeniu sluchawki powinna sie pokazac jakas informacja ze konsola go wykryla i jest podlaczona lub cos takiego...

.. jak mozna sprawdzic czy naprawde dziala??

Konsola nie pokazuje żadnej informacji na temat tego, że HS jest aktywny.

Pamiętaj, że po zarejestrowaniu sprzętu musisz go jeszcze ustawić jako Input oraz Output Device

Settings > Accessory Settings > Audio Device Settings

Wtedy będziesz słyszał innych przez słuchawkę. Jeśli zostawisz "Do not use" to rozmowy będziesz słyszał w TV.

Jeśli wejdziesz w te ustawienia i HS masz włączony to nazwa sprzętu powinna być jaśniejsza. Jeśli sprzęt masz wyłączony to wtedy w tych ustawieniach jest wyszarzony.

ps3 nie daje zadnych dodatkowych ikonek, ze HS jest podlaczony itp. tylko sam HS ze stanu czuwania wchodzi w stan rozmowy (wlacza sie glosniczek i szumi deczko ;)) przegladaj xmb z wlaczonym HS'em, a pozniej wejdz w opcje tam gdzie sie ustawia mu czulosc... po tym w grze pozansz, ze HS sie wlaczyl.

aha i niektore HS'y na BT trzeba rejestrowac po kazdym jego/konsoli wylaczeniu...

Dokładnie tak. Potwierdzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gepetto

Headset jest idealnym rozwiazaniem jezeli chce sie grac przy uzyciu kolumn , ale przy nocnych rozgrywkach jest to nie wskazane (przynajmniej w moim przypadku - żona :) ) . Takze ja wybieram sluchawki usb z mikrofonem , mam nadzieje ze beda dzialac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja wybrałem nokię bh-202 i nie żałóję ;]! Zresztą warto przeczytać recke tego HS' u

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson

Tez mam Nokie bh-202 ale nie potrafie jej przypisac do ps3 :( instrukcje w cielo a w googlach dziwadla wyszukuje, a ps3 nie znajduje ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tez mam Nokie bh-202 ale nie potrafie jej przypisac do ps3 :( instrukcje w cielo a w googlach dziwadla wyszukuje, a ps3 nie znajduje ;(

Włączasz HS, w konsoli w ustawieniach klikasz wyszukiwanie sprzętu BT. Jak znajdzie podajesz hasło/pin 0000 i koniec.

Jakiejś większej filozofii nie ma. Co dokładnie masz na myśli przez "nie potrafie jej przypisac do ps3" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson

HS jest odpalony, polozylem go nawet obok konsoli, daje scan skanuj juz z 15 min i nic, wiec wnioskuje ze cos jest nie tak, w instrukcj bh-202 jest napisane ze trzeba ok 8 sekund przytrzymac przycisk zeby sie swiatelko palilo ciaglym swiatlem, ale nic takiego sie nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
HS jest odpalony, polozylem go nawet obok konsoli, daje scan skanuj juz z 15 min i nic, wiec wnioskuje ze cos jest nie tak, w instrukcj bh-202 jest napisane ze trzeba ok 8 sekund przytrzymac przycisk zeby sie swiatelko palilo ciaglym swiatlem, ale nic takiego sie nie dzieje.

Zielona dioda powinna się zapalić albo zacząć migać. A HS masz naładowany ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson

Hmm dioda jest niebieska :D a hs jest naladowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm dioda jest niebieska :D

Czyli masz BH-202 po tuningu ;)

A tak poważnie to nie mam żadnego pomysłu. W ustawieniach konsoli nic więcej nie zmienisz.

A np. komórka znajduje HS ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson

Tak korzystalem z tego HS'u juz ze 2 miesiace w moim telefonie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem sobie headset do ps3.

Oto i on:

MOTOROLA H500 - Oczywiście czarna 8)

img_6592.jpg

Specyfikacja techniczna:

- czas rozmowy: do 8 godzin

- czas czuwania: do 150 godzin

- waga: 17 gram

- standard Bluetooth 1.2

- połączenie do 8 urządzeń

- zasięg do 10 metrów

- kompatybilna z telefonami wyposażonymi w Bluetooth, również innych producentów - Motorola, Nokia, Samsung, Siemens, Sony Ericsson a także z PDA i PC (współpracuje z programami VoIP, m.in. z programem Skype)

Wersje kolorystyczne:

- czarna

- srerbna

- stalowozielona

W zestawie:

- słuchawka H500

- ładowarka sieciowa CH700

- instrukcja obsługi

Miałem troszkę problemów z podłączeniem/przypisaniem go do konsoli ale to raczej wina tego, że byłem zmęczony i nie chciało mi się wczytać w instrukcję  :P Jak już przeczytałem to wszystko poszło ładnie i gładko  :P

Nie trzeba go rejestrować za każdym razem!

Headset działa poprawnie, jest wygodny i lekki.

Polecam!

// opis produktu ok, ale bez reklamy proszę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ziut3k-pl

Witam

Ktoś może testował jakiś zestaw STEREO ?

np:

- Sony Ericsson HBH-DS970

- Motorola S9

- Motorola S805

- Motorola HT820

- Nokia BH-501

proszę odpowiedzieć mi na pytania:

1. Czy trzeba za każdym razem konfigurować z ps3 ?

2. Czy można słuchać dźwięku z gier stereo i rozmawiać ?

3. Czy można słuchać muzyki lub oglądać film i mieć sygnał stereo ?

Ewentualnie jakieś uwagi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z ta twoja lista ale...Motorolla H350 i H500 dziala bezprecedensowo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2. Czy można słuchać dzwieku z gier stereo i rozmawiać ?

3. Czy mozna sluchac muzyki lub ogladac film i miec sygnal stereo ?

Ewentualnie jakieś uwagi...

ostatnie dwa pytania.. chyba nie za bardzo trafiają w sedno sprawy i funkcję head setu.

Headset w PS3 nie służy odbioru dźwięku z gier PS3, czy muzyki (nigdy nie będzie w nim słychać warkotu silnika w MS)

Headset służy tylko do rozmowy z innymi graczami i z głośniczka w słuchawce będzie dobiegał tylko głos kumpla czy wroga +plus jakieś szumy  :/ .

Chyba że ustawisz w opcjach konsoli żeby głos był puszczany tym samym kanałem co reszta dźwięków (czyli TV czy zestaw 5.1)

2. na żadnym HS nie da się słuchać dźwięku z gier stereo

3. nie nie da się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol... przeciez jemu chodzilo o SLUCHAWKI BT... a nie HS'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ziut3k-pl
lol... przeciez jemu chodzilo o SLUCHAWKI BT... a nie HS'a.

Hej.

No właśnie. Poniekąd to było pokrętne pytanie.Teraz wiem że HS służy jedynie do komunikacji. No ale co w przypadku stereofonicznych słuchawek na BT które także mają wbudowany mikrofon ?

1. Czy można je osobno skonfigurować jako HS na PS3 ?

2. A osobno jako stereofoniczne słuchawki na BT do słuchania muzy na PS3 ?

Pozdro.

NIkt mi nie pomoże ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×