Skocz do zawartości
Foxter

Headset

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam nadzieję, że nieco mi wyjaśnicie mój problem.
Otóż niedawno zakupiłem sobie owe słuchaweczki i jak o tyle na ps4 nie ma z nimi żadnych problemów, to z kolei w grach na ps3 jest takie nie fajne i wkurzające przerywanie dźwięku… Tak jakby muzyka/dźwięki/rozmowy/ogólna głośność resetowały się i zaskakiwały od nowa, co niekiedy dzieje się co chwile i robi sieczkę z audio…
Miał ktoś taki podobny problem? Czy moje słuchawki są w jakimś stopniu zepsute?
Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam nadzieję, że nieco mi wyjaśnicie mój problem.
Otóż niedawno zakupiłem sobie owe słuchaweczki i jak o tyle na ps4 nie ma z nimi żadnych problemów, to z kolei w grach na ps3 jest takie nie fajne i wkurzające przerywanie dźwięku… Tak jakby muzyka/dźwięki/rozmowy/ogólna głośność resetowały się i zaskakiwały od nowa, co niekiedy dzieje się co chwile i robi sieczkę z audio…
Miał ktoś taki podobny problem? Czy moje słuchawki są w jakimś stopniu zepsute?
Pozdrawiam!


Witam razem z bratem zakupiliśmy Słuchawki Heatset Wireless Sony 2.0.

Gram w GTAV  Online dzwięk jakby z krypty, zniekształca niesamowicie, słychać dźwięki z zewnątrz. Cena byłą wysoka i spodziewałem się czegoś lepszego. Czy idzie zmienić coś w opcjach być słyszalny głos drugiej osoby był lepszy? Albo żebyśmy tylko my się słyszeli? Jeszcze nie sprawdzaliśmy na innych grach jakby co. Pomocy czy istnieją jakieś opcje do polepszenia tego?

 

A nie masz przypadkiem podgłośnionej opcji czatu na słuchawkach? Ten przycisk wycisza dźwięki z gry i podbija czat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszysko ustawione jak powinno być. Mam ten sam problem co Ty z przerywaniem i sieczką z audio. Momentami słysze odbiorcę, a on mnie tylko na TV jak odłączy słuchawki. GTA Dead Nation, bez różnicy. Gramy na PS3.

Edytowane przez SirCamilio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam nadzieję, że nieco mi wyjaśnicie mój problem.

Otóż niedawno zakupiłem sobie owe słuchaweczki i jak o tyle na ps4 nie ma z nimi żadnych problemów, to z kolei w grach na ps3 jest takie nie fajne i wkurzające przerywanie !

czy w chwili przerywania jest dźwięk takiego jakby skrzypienia? Jezeli tak to router wifi nadaje na tych samym kanale co modul wifi sluchawek i się jednocześnie zakłócają - ustaw na routerze skrajny kanal 1 lub 13, zaś słuchawki wyłączaj i moduł wyjmuj z konsoli aż oba sprzęty zsynchronizuja się na kanale przeciwnym do tego z routera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy w chwili przerywania jest dźwięk takiego jakby skrzypienia? Jezeli tak to router wifi nadaje na tych samym kanale co modul wifi sluchawek i się jednocześnie zakłócają - ustaw na routerze skrajny kanal 1 lub 13, zaś słuchawki wyłączaj i moduł wyjmuj z konsoli aż oba sprzęty zsynchronizuja się na kanale przeciwnym do tego z routera.

 

To ciekawe, na pewno to przetestuję, ale po pierwsze, za bardzo to nie ma skrzypienia, tylko momentalne, impulsywne ściszanie całego audio w grze, a czasami zdarza to się co chwilę, więc siecze dźwięk.

Najpierw może spróbuję pograć z wyłączonym rooterem.

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana kanału zdecydowanie pomogła! Dzwięk słyszalny o wiele lepszy. Dzięki wielkie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem dalem zagrać na ps3 dla chrześniaka i ze słuchawek tritton 720 7.1 surround wyszły kabelki.Rozkręciłem słuchawkę i dwa z nich są luzem.Mògłby mnie ktoś naprowadzić gdzie przylutować mam dwa kable?

post-42450-0-21223900-1435505135_thumb.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktosś tritton 720 7.1 surround system?Pytam bo potrzebuję kable wmuszli przylutować a nie wiem do czego bo mikrofon mam niesprawny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat zamarł, a ja nadal szukam jakiś słuchawek do PS3 ;p Tylko wolałabym do 100 się zmieścić, bo z kasą ciężko. Ktoś coś proponuje? Na allegro jest steelseries siberia V2 do 100 ale obstawiam na chińszczyznę więc raczej sobie podaruje. Kręcą mnie strasznie Tracer Sphere 7.1 ale cholera na USB :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość triodante

Witam, wujaszek gugiel dość sprzeczne informacje mi podaje, więc zapytam tutaj. Da się jakoś podłączyć do ps3 gamingowe słuchawki z mikrofonem tak by wszystko działało bez jakiejś kosmicznej gimnastyki? Jeśli tak, to jakie polecacie by jakość dźwięku była przyzwoita i cena zamykała się w 150 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz kupić najtańszą kartę dźwiękowa na USB i podpiąć ja do PS3. Do niej wpinasz mikrofon od headsetu, a jacka od słuchawek możesz wpiąć albo do wyjścia słuchawkowego w tv, albo przez przejściówkę do wyjścia av w konsoli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×