Skocz do zawartości
Foxter

Headset

Rekomendowane odpowiedzi

HS od Sony ma nprawdę dobry mikrofon. Grałem w kilka gier, i nigdzie nie słysze echa. Używał go także razem z komórką, i trzeba powiedziec ze w obydwie strony jest naprawdę b.dobrze. Osoba z którą rozmawiam nie słyszy żadnych szumów czy czegoś, tylko czysty mój własny głos. Ośmiele sie powiedzec ze wyciagam tak lepsza jakość dzwięku niż rozmawiając przez komórkę bez niego ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie w sprawie HD oryginalnego do ps3, czy po podłączeniu go bede słyszał tylko w sluchawce tylko rozmowe miedzy osobami czy też wszystkie dzwieki gry, osobiscie wolałbym slyszec wszystko na glosnikach w tv i tylko rozmowe w HD czy tak to wygląda ??

Edytowane przez qgar
wyglada to tak, ze nie chce ci sie czytac forum, bo odpowiedz na to pytanie padala wielokrotnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie w sprawie HD oryginalnego do ps3, czy po podłączeniu go bede słyszał tylko w sluchawce tylko rozmowe miedzy osobami czy też wszystkie dzwieki gry, osobiscie wolałbym slyszec wszystko na glosnikach w tv i tylko rozmowe w HD czy tak to wygląda ??

Rozmowę (tylko rozmowę) w HS a dźwięki z gry w głośnikach TV.

Ja również polecam oryginalny headset SONY, nie słyszałem jak ktoś z takim gra, ale wszyscy znajomi są oszołomieni jakością dzwięku (bez szumu, wyraźnie mnie słyszą), ja natomiast się skarżę na ich EYE bo tylko szumy słyszę non stop i zniekształcony ten dźwięk jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze to nie jest odpowiednie forum ku temu pytaniu, ale...

Czy udalo sie komus podlaczyc headset sony do ps3 do PC?

Mam sterownik bluetootha, mam bluesoleil lacze sie z headsetem i... na nowszej wersji orpogramowania wywala blad i sie wiesza... A na starszej wersji laczy sie... niby juz jest polaczenie ale po chwili sie rozlacza. Headset testowalem z telefonem i dziala... a bluetootha w kompie testowalem z telefonem i tez dziala.

Moze to jakis sprytny chwyt micro$hitu...

System na ktorym to robilem to Windows XP Pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udalo sie. Win XP chyba jeszcze z SP2, ale ogolnie jakosc dzwieku byla tragiczna.

Pamietam, ze kiedys tez mialem jazdy z BT w lapku, ale to juz nie z oficjalnym HS od sony. W kazdym badz razie na aktualnych sterach cos sie wieszalo, ale byl interfejs bogatszy w funkcje. Na starszych sterach dzialalo, ale bylo mniej funkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel kupil wczoraj orginalnego HS za 140zl. I podczas grania w Uncharted2 slychac go jak male dziecko (a ma 40lat;). Czym to moze byc spowodowane ?

Ja skuli tego ze mi wiekszosc sluchawek dousznych niepasuje takze i ten orgianalny sony po sprawdzeniu od kolegi. Zmuszony bylem kupic LOGITECH CORDLESS VANTAGE Headset wczoraj za 150zl udalo sie zlapac. Czekam teraz na przesylke. Ktos wczesniej pisal ze nosi sie z zamiarem kupna tego Logitecha. Moze ktos powiedziec jak sie sprawuje jesli ktos uzywa ?? Nie bedzie to zmarnowane 150zl. Glownie zalezy mi wlasnie na komunikacji przy wspolpracy w grach druzynowo. Ale jak tez tak mnie bedzie jak dziecko slyszec to troche jaja beda a nie wspolpraca heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel kupil wczoraj orginalnego HS za 140zl. I podczas grania w Uncharted2 slychac go jak male dziecko (a ma 40lat;). Czym to moze byc spowodowane ?

Ja skuli tego ze mi wiekszosc sluchawek dousznych niepasuje takze i ten orgianalny sony po sprawdzeniu od kolegi. Zmuszony bylem kupic LOGITECH CORDLESS VANTAGE Headset wczoraj za 150zl udalo sie zlapac. Czekam teraz na przesylke. Ktos wczesniej pisal ze nosi sie z zamiarem kupna tego Logitecha. Moze ktos powiedziec jak sie sprawuje jesli ktos uzywa ?? Nie bedzie to zmarnowane 150zl. Glownie zalezy mi wlasnie na komunikacji przy wspolpracy w grach druzynowo. Ale jak tez tak mnie bedzie jak dziecko slyszec to troche jaja beda a nie wspolpraca heh

Bo grzebał widocznie w modulacji głosu. Niech ustawi Voice Change (czy siakoś tak), na pozycji 0 (środkowej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dostałem ostatnio oryginalnego HD do ps3 łącze sie z kolega na czacie, słyszymy sie bardzo dobrze, nastepnie włączamy battlefield 1942 i nic, jesteśmy w tym samym składzie również nic, należy lub jakoś uaktywnic słuchawke w grze ?? (ale nie widać tam żadnej takiej opcji ) prosze o pomoc,  kolega testował słuchawke na tekkenie i działa wiec czy to problem z grą ?? lub to moja niewiedza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro sluchawka dziala to nie lepiej napisac w watku dotyczacym danej gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zadałem pytanie tutaj ponieważ nie ma tematu poświęconego tej grze w dziale gry, również nie posiadam uprawnień do założenia nowego tematu w tym dziale 

Edytowane przez xanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście, nie pomyślałem żeby tam zajrzeć, dzieki, zwracam honor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy jest jakies urzadzenie na usb do ps3 zebym mogl podlaczyc headseta jeden micijack do dzwieku a drugi do mikrofonu

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.. Przymiezam sie do kupna HS'a (na dniach).. no i wlasnie.. Nie mam pojecia ktory wybrac :P Niby sprawa prosta: Hs od sony najlepszy, ale ja, ze sie tak wyraze, nie chce bulic 140 zl za sprzet, ktory i tak bede uzywal dosc sporadycznie (jak przypuszczam).. Co byscie mi doradzili?? Upatrzylem sobie sluchaweczke sony erricson - model HBH-PV703... Podobno jest wmiare dobra, i przede wszystkim ma mega mocna baterie.. No i jest bardziej komfortowa (jak dla mnie) poprzez ladowanie bezposrednio z sieci.. Co o niej myslicie? Co moglibyście innego mi poradzic :D Z gory dzieki za pomoc :happy:

Sorry za bledy.. pisalem w pospiechu, chociaz tak karygodnych bledow i tak to nie tlumaczy :/ Wstyd mi.. Az glupio sie przyznac ile mam lat...

Edytowane przez Maciek26
Rzeczywiscie szkoda kasy na HS Sony, lepiej kup slownik albo elementarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jest jakies urzadzenie na usb do ps3 zebym mogl podlaczyc headseta jeden micijack do dzwieku a drugi do mikrofonu

Z tego co wiem to nie ma.

Witam.. Przymiezam sie do kupna HS'a (na dniach).. no i wlasnie.. Nie mam pojecia ktory wybrac :P Niby sprawa prosta: Hs od sony najlepszy, ale ja, ze sie tak wyraze, nie chce bulic 140 zl za sprzet, ktury i tak bede uzywal dosc sporadycznie (jak przypuszczam).. Co byscie mi doradzili?? Upatrzylem sobie sluchaweczke sony erricson - model HBH-PV703... Podobno jest wmiare dobra, i przede wszystkim ma mega mocna baterie.. No i jest bardziej konfortowa (jak dla mnie) poprzez ladowanie bezposrednio z sieci.. Co o niej myslicie? Co mogli byscie innego mi poradzic :D Z gory dzieki za pomoc :happy:

HS Sony ma funkcje HQ, przy wykorzystaniu ktorej jakosc dzialania headsetu jest o wiele lepsza, ale gra musi ja obslugiwac. Niededykowane HSy chyba tej opcji nie maja. Poza tym normalny telefonowy HS na bluetooth powinien dzialac bez problemu o ile przeczyta sie instrukcje, jak sie go paruje. My za Ciebie nie wybierzemy. Musisz sam wiedziec czy odpowiada Ci wyglad i najwazniejsze, czy dobrze lezy w uchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, gdy gram np w GTA(choć dotyczy to każdej gry) i moja słuchawka bt jest włączona, jakość dźwięku innych graczy jest po prostu straszna.

Trudno mi rozpoznać jakiekolwiek wyrazy i zdecydowanie nie brzmi to zbyt dobrze.

Czy też tak macie? Czy jest jakiś sposób na rozwiązanie tego problemu?

To chyba nie ma znaczenia, ale używam słuchawki Jabra bt125.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma znaczenie i to ogromne. Na oryginalnym headsecie slychać cię bardzo dobrze ale np. kumpla z EYE ledwo rozumiem (same szumy i ledwo co jakiś głos).

3/4 użytkowników PSS używa strasznie słabego sprzętu do komunikacji, więc się nie dziw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma znaczenie i to ogromne. Na oryginalnym headsecie slychać cię bardzo dobrze ale np. kumpla z EYE ledwo rozumiem (same szumy i ledwo co jakiś głos).

3/4 użytkowników PSS używa strasznie słabego sprzętu do komunikacji, więc się nie dziw.

Aha, dzięki :)

Musze zrobić chat-a z kumplem to sie chociaz dowiem, czy mnie dobrze słychać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zmieniłem konsolę i na starej po rejestracji hs wyskakiwała mi ramka ze stanem baterii hs, itp. a teraz u mnie tego na nowej ps3 nie ma i pytam czy da sie to włączyć??. Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiedziałem że można to wyłączyć....

HS jest sparowany z konsolą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już rozwiązałem, musiałem połączyć kablem i hula aż miło.

No to trzeba było sparować z nową konsolką, ale dobrze że już do tego doszedłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt orientuję się w temacie HS, więc proszę nie krzyczeć :D Czy są jakieś słuchawki, które jednocześnie spełniają rolę słuchawek i headsetu? Wiem, że w Xboxie jest to możliwe, więc domyślam się, że w PS3 też jest jakiś sposób na to ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzebałem stary temat z pytaniem co powinno być w zestawie w tym oryginalnym headsecie sony, w instrukcji doczytałem, iż powinien być w pudełku dodatkowy zaczep na ucho ten ala haczyk który zakłada się natomiast w moim zestawie tego nie było?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×