Skocz do zawartości
Foxter

Headset

Rekomendowane odpowiedzi

Odgrzebałem stary temat z pytaniem co powinno być w zestawie w tym oryginalnym headsecie sony, w instrukcji doczytałem, iż powinien być w pudełku dodatkowy zaczep na ucho ten ala haczyk który zakłada się natomiast w moim zestawie tego nie było?

W moim zestawie kupionym 10 listopada też nie ma zaczepu. I wątpię żeby coś takiego miało być,ponieważ nie wymyślili by nic innego,poza standardowym dla sluchawek bluetooth zaczepem. W zestawie jest słuchawka,przewód usb,podstawka oraz dodatkowa gumka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć a ja mam pytanie, nie da sie zrobic tak na ps3 zeby w sluchawkach bylo slychac dzwieki z gry oraz rozmowy tak jak to jest na pc?? z góry dzieki za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, w takim razie czy mozecie mi polecic jakis headset do 100zl w miare wygodny i dobrej jakosci?? dobrze byloby jakby byl bezprzewodowy, jesli headset przekracza moja kwota o 20zl moze tez byc ;pp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygodny to juz musisz sobie znalezc sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak sparować oryginalny HS Sony? Właśnie poczta u mnie była, podłączam HS za pomocą kabelka i miga czerwona lampka i nic... Co mam zrobić teraz?

Edit: Dobra. Pomyliłem przycisk power z mute i stąd zamieszanie ^_^ Dzięki qgar za pomoc!

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podlacz HS ale kabelkiem bezposrednio pod sluchawke, a nie przez baze. W sluchawce masz mala zatyczke. Baza sluzy tylko i wylacznie do ladowania.

Uwaga pozostali :) na przyszlosc nie mylic przycisku MUTE z POWER :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy headsety z nokii sa kompatybilne z PS?? znalazlem Zestaw słuchawkowy Bluetooth Nokia BH-102 wszystko mi w nim pasuje tylko niewiem czy bedzie dzialal a niechce dokonywac zbednego zakupu jesli ktos wie, lub ma to urzadzenie to prosilbym o odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeśli mogę coś doać na temat hs ( a miałem już różne od Nokii , Jabry ...itd oczywiście wszystkie "poległy" ) , zdecydowanie polecam oryg. hs SONY (kupiłem parę dni temu) który jest rewelacyjny pod każdym względem : żadnych szumów ,idealnie pasuje i komunikacja jest na najwyższym poziomie.

Podaje link od uczciwego sprzedawcy i cena też ok . :thumbsup:

http://www.allegro.pl/item815671719_bezprzewodowy_headset_sony_wireless_ps3_nowy.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam headset Sony, od wczoraj. Komunikacja bardzo dobra, żadnych szumów, wszystkich dobrze słychać. Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie, otoz zakupilem sobie headseta nokii, wszystko jest fajnie, tzn lezy jak ulal oraz w menu slysze siebie elegancko, ale gdy wlaczam call of duty modern warfare 2 to nierozumiem co do mnie mowia lol ;p moze gadaja po innym jezyku niz angielski ale to itak nie to sama jakosc jak w menu, moze cos trzeba ustawic jesli ktos wie to z gory dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z moim Headsetem, a raczej z ustawieniami. Posiadłem, niedawno, oryginalny headset od PS3 i grajac w KZ2 działa świetnie, ale kiedy gram w RB2 to zamiast słyszec mówiących w słuchawce, słyszę ich w głośnikach. I tu pojawia się moje pytanie. Jak mogę to zminic? Bo z głośników leci również muzyka, więc za nic nie mogę zrozumiec, co do mnie mówią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam hs SONY mozna powiedziec ze jestem maly laikiem bo sparowałem sobie to ladnie w peesem i co tu dalej zrobic by z grach moc mowic ?? z góry dzieki za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że to nie zadziała, sprawdzałem już wcześniej. Wszędzie działa dobrze, czy to w testach, czy w KZ, czy w Fifie, tylko w RB2 jest źle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. mam słuchawki lub headset (nie wiem, nie znam się) Philips SHM 2000. Podłączyłem przez specjalną wtyczke z wejściem mikro/audio i wyjściem usb. W ustawieniach akcesorów działa, wszystko jest ok, ale od razu po wyjściu z ustawień cichnie, i zależnie od ustawień dźwięku nie ma nigdzie lub jest tylko z tv. co zrobic by działało w grach? i czy w ogóle te słuchawki (a raczej jedna słuchawka +mikrofon) będą działać.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy motorola h350 będzie współpracować z PS3?

Jak połączyć męczę się już 3 godziny nie mam instrukcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy motorola h350 będzie współpracować z PS3?

Jak połączyć męczę się już 3 godziny nie mam instrukcji

zapewne trzeba sparowac h350 z ps3. a jak nie wiesz jak to zrobic to uzyj www.google.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt orientuję się w temacie HS, więc proszę nie krzyczeć :D Czy są jakieś słuchawki, które jednocześnie spełniają rolę słuchawek i headsetu? Wiem, że w Xboxie jest to możliwe, więc domyślam się, że w PS3 też jest jakiś sposób na to ;)

Oczywiście, że są. Trochę kosztują ale są. Sprawdź tutaj. PS3 Headset

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno miało nie być słuchawek które odtwarzają dźwięk w grach i jednocześnie służą na m za mikrofon. Jeżeli te słuchawki spełniają ta rolę i nie będzie mi potrzeby headset to już na nie zbieram kasę, tylko żeby były dostępne w pl.

Jak by ktoś zanosił się z zakupem i sprowadzeniem to też się pisze, bo na allegro nie ma.

http://www.turtlebeach.com/products/efp21/home.aspx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak ze sparować słuchawkę bluetooth h350 z ps3 ?

Jeśli tak to proszę o przybliżenie tej metody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech. Włączasz słuchawkę. Potem na PS3 Settings --> Accessory Settings --> Manage Bluetooth Devices --> Register New Device. Tak przy okazji jest to napisane w instrukcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uruchamiam słuchawkę -> wchodzę w ustawiania i rejestruje urządzenie bluetooth

Czekam 15 min. i nic dalej wyszukuje urządzenia... Może ta słuchawka(Motorola H350) nie współpracuje z Ps3

Dobra już wszystko gra :)

Po prostu trzeba było przycisnąć słuchawkę po uruchomieniu rejestracji urządzeń tak aby w trakcie skanowania ją znalazł a nie przed.

Edytowane przez Robcio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×