Skocz do zawartości
Foxter

Headset

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra. Sorki za nieco offtopa ale co z kamerką ps eye? Ona też może służyć jak HS ;) Nie?

Niby można jej użyć ale wtedy lepiej odsunąć ją od TV (lub z ciszyć go) co by pozostałe osoby nie słyszały odgłosów twojego TV.

Tak czy owak ps eye będzie zbierać wszystkie dźwięki z otoczenia ale używać się spokojnie da (gdzieś w ustawieniach "akcesoria" jest redukcja pogłosu bodajże).

I pamiętać należy o kablu, co by się o niego po ciemku nie zabić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa jakies problemy z podlaczeniem tego headseta to komputera czy wszystko ladnie smiga?

A co ma śmigać ? :) Podłączasz i się ładuje :) Możesz podłączyć nawet do pralki-byle by miała USB :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma śmigać ? :) Podłączasz i się ładuje :) Możesz podłączyć nawet do pralki-byle by miała USB :D

i na ch... sie czepiasz nie kazdy headset współpracuje z kompem !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1 to grzeczniej :whistling:

Czy ja się czepiam ? Bo nie zauważyłem.

Jeśli ma USB to będzie,USB jest wszędzie to samo (no moze z wyjatkiem wersji 1.1 ; 2.0 ; 3.0 )I na każdym headset będzie się ładował .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poczytalem na forum informacje na temat czy mozna zakupic inny niz orginalny HS. Wyczytalem ze wystarczy zwykly HS.

Otoz dzis kupilem HS marki IQUA BHS-333.

Podczas instalacji wchodze w system/ustawienia akcesoriow/zarzadzanie urzadzeniami bluetooth/rejestracja urzadzenia bluetooth

i jak wlacze do rejestracji to caly czas jest Wyszukiwanie urzadzenia, prosze czekac.

Wczesniej jak probowalem to i nie mialem nic bluetooth wlaczonego to po chwili wyskakiwalo brak urzadzen BT w zasiegu. A teraz jakby system sie wieszal.

Jak w takim razie zainstalowac moj HS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

włączyłeś w słuchawce tryb parowania? Jeśli nie to zobacz w instrukcji jak to się robi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak robie wg instrukcji i nie wiem co jest. dzwiek w sluchawce taki jak w instrukcji ze powinien sie po tym tryb parowania wlaczyc oczywiscie jest.

o co moze wiec chodzic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cezzar jemu chyba nie chodziło czy da się podłączyć kabelek tylko czy da się bezproblemowo sparować z kompem i używać np do skypa :P

Jeżeli masz usb w pralce i możesz rozmawiać z bembnem przez headset to fajnie :):) powiesz mi jak sparować headset z lodówką bo chciałbym na odległos slyszeć jaka temperatura panuje w lodówce :P:P.

Cezzar nie bądz zbyt pewny siebie bo to gubi człowieka... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cezzar jemu chyba nie chodziło czy da się podłączyć kabelek tylko czy da się bezproblemowo sparować z kompem i używać np do skypa :P

Jeżeli masz usb w pralce i możesz rozmawiać z bembnem przez headset to fajnie :):) powiesz mi jak sparować headset z lodówką bo chciałbym na odległos slyszeć jaka temperatura panuje w lodówce :P:P.

Cezzar nie bądz zbyt pewny siebie bo to gubi człowieka... :)

Ale czy On powiedział o co chodzi ? :biggrin: NIE :turned:

Trzeba wyrażać się PRECYZYJNIE :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra... A wiec, czy mozna bezproblemowo podlaczyc headset do kompa, zeby z niego korzystac w programach umozliwiajacych prowadzanie rozmow glosowach i w grach?

Edytowane przez mega_mol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli masz na kompie bluetootha na napewno w przeciwnym razie chyba raczej odpada bo usb ci raczej tego nie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tą słuchawke tydzień temu... Wygląd naprawde piękny, wyrożnia się wizualnie od innych. Dobrze pasuje do ucha. Można dopasować do lewego jak i prawego ucha. Dźwięk naprawdę krystalicznie czysty.

Przycisk wyłączenia mica duży [nie trzeba macać po słuchawce aby go nacisnąć], Sparowanie z telefonem komórkowym - zasada tak jak w innych słuchawkach niczym sie nie różni. Ale mam jedno pytanie. W normalnych słuchawkach do tel. kom. jest specjalny przycik odbierania rozmów [przeważnie rysunek słuchawki telefonicznej] a w tej tego knefla nie ma wiec moje pytanie. jak ktyoś dzwoni do mnie to jakim przyciskiem odbierać połączenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam bluetooth, zainstalowalem program BlueSoleil, ale nie moge sparowac sluchawki, poniewaz jej nie wykrywa. Telefon zostaje wykryty. Ktos z was uzywa tego hs'a z PCetem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mam jedno pytanie. W normalnych słuchawkach do tel. kom. jest specjalny przycik odbierania rozmów [przeważnie rysunek słuchawki telefonicznej] a w tej tego knefla nie ma wiec moje pytanie. jak ktyoś dzwoni do mnie to jakim przyciskiem odbierać połączenia?

Nie ma problemu, jak ktos dzwoni do ciebie naciskasz przycisk MUTE i odbiera polaczenie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, od kilku dniu jestem posiadaczem headsetu Sony, ale mam kilka problemow. Mianowicie, nie moge sparowac sluchawki z ps3 przez kabel usb. Wg instrukcji powinna zapalic sie na 3 sekundy zielona dioda, natomiast u mnie miga czerwona (wokol przycisku mute). Probuje tez polaczyc hs z komputerem (mam bluetooth do usb i uzywam programu BlueSoleil), ale nie moge wykryc sluchawki. Telefon zostaje wykryty bez problemu. Co mam zrobic w tej sytuacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, kabel podlaczam pod sluchawke i do ps. Po tym zapala sie czerwona dioda dookola przycisku mute i to wszystko. Po czym moge rozpoznac ze sluchawka zostala prawidlowo sparowana z systemem?

Edytowane przez mega_mol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak słuchawka jest wyłączona to podłącz ją przez USB do PS3 lub PC i wtedy przytrzymaj przycisk, aby się włączyła i trzymaj tak długo aż zacznie migać ta czerowna dioda wokół przycisku MUTE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra słuchaweczka, wczoraj sobie kupiłem i spisuje sie bardzo dobrze, muszę przyznać, że świetnie słuchać inne osoby mówiące w grze, mnie też raczej ok słuchać bo nikt sie nie skarży. Cena do przełknięcia choć moim zdaniem powinna być troszkę niższa. Jeszcze do pełni szcześcia potrzebny jest voice chat :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, problem rozwiazany. Wielkie dzieki za pomoc.

Mam jeszcze jedno pytanie, czy za pomoca bluetooth na usb bede mogl podlaczyc hs do PC i bezproblemowo sie nim poslugiwac?

Edytowane przez mega_mol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z słuchawką nokia bh-104... Nie mogę jej w ogóle podłączyć,dziś ją dostałem podłączyłęm pod ładowarkę czerwona lampka,po 1.5 h zielona odłączyłem i zgasła próbuję ją teraz podłączyć i nic, trzymam przycisk trzymam i nie wyszukuje...

Problem rozwiązany...

Edytowane przez Sopelon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno dzialac. Na BT w lapku dziala, ale jakosc na skypie u mnie pozostawiala wiele do zyczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pytanie .....

zakupiłem w media m HS-a marki plantronics 220 i musze stwierdzic ze ch... przez niego słychac albo znowu czeszczy i nie wiem czy to tak ma byc ;) czy cos mam zle poustawiame ale zadużo opcji to chyba w ustawieniach to nie ma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety dzwiek z HSow w ps3 nie powala. Moze to byc po prostu wina gry na ktorej testowales sluchawke. Najlepiej pozyczyc od kogos jakas inna i porownac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×