Skocz do zawartości
Foxter

Headset

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, podczas gry w killzone gdy uzywam Headset na BT to co chwile dostaje dc i wyskakuje mi ten kod błędu 4512....

czy ktos wie co nalerzy zrobic?? pomocy plz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , właśnie zamówiłem do ps3 slim słuchawki motorola ht 820. Znajomy nastraszył mnie że niestety ma je również i słyszy w nich tylko głosy innych graczy, że nie da się przełączyć na słuchawki i dźwięku z gry oraz głosów innych graczy. Czy jest to prawda ? jeśli tak to 80zł wyrzucone w błoto :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Było maglowane na forum a propo głosów... w słuchawce :P ->> http://www.ps3site.pl/forum/topic/244-headset-do-ps3/

Większość słuchawek połączysz prze bluetooth z ps3. A w nich będziesz słyszał tylko i wyłącznie głosy innych graczy.

Koniec kropka.

Pozostałe dźwięki uzyskasz tylko po podłączeniu po kablu (np HDMI do tv, chinch do głośników).

Miłego giercowania :)

Edytowane przez kremulek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

witam, a ja mam taki problem, mianowicie, gdy gram z zestawem słuchawkowym (posiadam nokie) dostaje co chwila DC z gry i komunikat ze wystąpił błąd 4512.

czy wy gracie z HS normalnie bez żadnych problemów?? co może być przyczyna błędu ??

Edytowane przez MixEEr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki mają niby wejscie micro jack , a gdyby kupić kabel mini - micro jack i podłączyć je tym kablem z tv , niebedzie słychać i głosów graczy z ps3 jak i dźwięku z gry za pośrednictwem TV ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki mają niby wejscie micro jack , a gdyby kupić kabel mini - micro jack i podłączyć je tym kablem z tv , niebedzie słychać i głosów graczy z ps3 jak i dźwięku z gry za pośrednictwem TV ?

Coś mi się zdaje, że nie będzie, gdyż zrobisz z nich wtedy zwykłe słuchawki podłączone kablem do źródła sygnału. Podejrzewam, że wtedy nie mogą pracować równocześnie z kablem i bezprzewodowo.

Jednak jeśli już zamówiłeś to możesz przetestować i opisać efekt.

A jak nie zda egzaminu to zawsze będą do telefonu/komputera ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie:

Czy są słuchawki takiego typu (headset) jak w XBOX360?

MOŻE KTOŚ ODPOWIEDZIEĆ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

posiadam taką słuchawkę firmy nokia,konsola ją wykryła lecz w czasie gry nic przez nią nie słychać.jest połączona a w niej cisza.proszę o pomoc ponieważ nigdy nie podłączałem hs i nie wiem jak to powinno działać.dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak masz wylaczonego HSa to slychac rozmowy innych graczy normalnie w glosnikach? Moze po prostu nikt nic nie mowi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet jak mam włączony to słychać że ludzie rozmawiają z głośnikówtv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upewnij sie ze HS jest widoczny w ps3, zarejestrowane urzadzenia bluetooth.

Pogrzeb w ustawieniach audio albo ustawieniach headseta w ps3. Mozna ustawic sobie czy rozmowy graczy maja isc na HS czy na glosniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Czy grając z użyciem headseta jedyny dziwek  z gry jaki slychac to tylko ten ze słuchawki? Czy nie traci wtedy dziwek na jakosci, przeciec to tylko jedno ucho. Czy nie lepiej kupic sluchawki bezprzewodowe i podlaczyc np do amplitunera. Ja chce grac w nocy i zeby ni obudzic dziecka musze cos kupic jakies sluchawki, czy to dobry pomysl ten headset?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boziu...

Headset jest tylko po to by słyszeć głosy innych graczy/kolegów w grze i się z nimi porozumiewać. TO NIE SŁUCHAWKI!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam oficjalny hs chętnie dołączę do jakiegoś klanu z hs-ami

Klany dotyczą gier multiplayer,z headsetami ma to tyle wspólnego że ludzie w klanach je posiadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też posiadam taki oficjalny headset dziś kupiłem 110zł :) tylko mam problem, na początku naładowałem, pozniej spróbowałem połaczyc z ps3 tylko, że już od kilkunastu minut trwa wyszukiwanie... i tak trwa to w nieskończonośc.

Ahaa w instrukcji pisze, że po przetrzymaniu power zacznie migac zielone i czerwone światełko oznacza uaktywnienie trybu bluetooth u mnie tylko zielone miga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przeciez tak jest zawsze i nawet inaczej sie nie da?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o hs sony. Właśnie przed momentem do mnie dotarł i chciałem (wg instrukcji) sparować go z konsolą przez kabelek usb. Obecnie wskaźnik mruga na zielono, co wedle instrukcji oznacza ładowanie.. Moje pytanie brzmi: można gdzieś sprawdzić czy hs został sparowany z ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie:

Czy są słuchawki takiego typu (headset) jak w XBOX360?

MOŻE KTOŚ ODPOWIEDZIEĆ?

JUŻ TRZECI RAZ PISZĘ!!!

może ktoś mi odpowiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie przyszło Ci do głowy, że może nie wiemy o co Ci chodzi? Jakiś link byś dał czy cokolwiek. Nikt tu w myślach nie czyta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam do Was troche nietypowe pytanie ;)

/mianowicie:

Czy jak mam założony headset (byle jaki byle by był douszny a nie nauszny) słysze coś oprócz tego co dzieje sięw słuchawce?

Może niejasno napisałem.

Czy headset tłumi dźwięki z zewnątrz czy mamy do dyspozycji tylko jedno ucho? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chcialbym poznac opinie na temat sluchawek Motoroli HT820.

1. Jak sie sluchawki sprawuja jako HS ?

2. Jak slychac innych graczy ?

3. Jak gracze slysza nasz glos ?

4. Podczas gry slyszymy tylko glosy czy slyszymy tez dzwiek z gry ?

Sluchawki wygladaja na wygodne, cena tez przystepna i jestem ciekawy jak sie sprawuja bo akurat szukam HS. Jesli bedzie trzeba to doloze i kupie oficjalny Sony, ale bede wdzieczny za odpowiedz i wasze opinie. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×