Skocz do zawartości
Foxter

Headset

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć' date=' mam do Was troche nietypowe pytanie ;)

/mianowicie:

Czy jak mam założony headset (byle jaki byle by był douszny a nie nauszny) słysze coś oprócz tego co dzieje sięw słuchawce?

Może niejasno napisałem.

Czy headset tłumi dźwięki z zewnątrz czy mamy do dyspozycji tylko jedno ucho? :D[/quote']

BUMP!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JUŻ TRZECI RAZ PISZĘ!!!

może ktoś mi odpowiedzieć?

Ciężko wpisać w google "headset PS3" ? Kilkanaście sekund i już byś wiedział, że są headset'y do PS3, tylko nie tak jak w Xboxie od razu w zestawie z konsolą, musisz sobie dokupić takiego oddzielnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam słuchawkę Jabra BT2070.

Konsola ją odnalazła, ale nie ma żadnego dźwięku, nic.

Właściwie to tą słuchawkę znalazłem, niby działa, udało mi się ją włączyć, ale dioda sygnalizująca stan co chwila mruga.

Czy może to świadczyć o rozładowanej baterii czy czymś innym ?

Gdzie mogę do niej zakupić ładowarkę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko wpisać w google "headset PS3" ? Kilkanaście sekund i już byś wiedział, że są headset'y do PS3, tylko nie tak jak w Xboxie od razu w zestawie z konsolą, musisz sobie dokupić takiego oddzielnie.

pisałem to wcześniej... (tak wiem g*wno to kogoś obchodzi) jestem nie do słyszący i mam aparaty słuchowe i nie mogę sobie hs z sony wepchać do ucha... i sie pytam czy sa jakieś headsety takie jak w Xbox360? bo chciałbym dokupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisałem to wcześniej... (tak wiem g*wno to kogoś obchodzi) jestem nie do słyszący i mam aparaty słuchowe i nie mogę sobie hs z sony wepchać do ucha... i sie pytam czy sa jakieś headsety takie jak w Xbox360? bo chciałbym dokupić.

@up

http://allegro.pl/item904828747_sluchawki_logitech_cordless_vantage_headset_ps3_pc.html

Takie styknie?

Cześć, mam do Was troche nietypowe pytanie 

/mianowicie:

Czy jak mam założony headset (byle jaki byle by był douszny a nie nauszny) słysze coś oprócz tego co dzieje sięw słuchawce?

Może niejasno napisałem.

Czy headset tłumi dźwięki z zewnątrz czy mamy do dyspozycji tylko jedno ucho?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, takie mi by pasowało ;)

I mam pytanie jak jest z jej jakością? czy jest z dzwiekiem itd tak samo jak hs z sony(porównuje czy jest dobry, bo jak słyszałem, że ten od sony jest super i chcę tylko porównać)

Bo jak nie ma innego to wybór padnie na niego(logitecha) (ale on jest drogi ;/ niestety i tak kupię)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HS sony jest jedyny w swoim rodzaju. Pozwala on na uruchomienie wzbobaconych funkcji, w tym High Quality, dzieki ktorej rozmowy brzmia o wiele lepiej. Spora czesc uzytkownikow ma jednak jakies inne modele i pracuja w trybie standard. Dlatego tez ja osobiscie nie potrafie zrozumiec 80% ludzi, moze wiecej. Nie dosc ze czasem dra sie jakies bachowy, albo ktos gra jakby HSa polozyl przy glosniku to jeszcez przerywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HS sony jest jedyny w swoim rodzaju. Pozwala on na uruchomienie wzbobaconych funkcji, w tym High Quality, dzieki ktorej rozmowy brzmia o wiele lepiej. Spora czesc uzytkownikow ma jednak jakies inne modele i pracuja w trybie standard. Dlatego tez ja osobiscie nie potrafie zrozumiec 80% ludzi, moze wiecej. Nie dosc ze czasem dra sie jakies bachowy, albo ktos gra jakby HSa polozyl przy glosniku to jeszcez przerywa.

A gdy gram z tym HSem to słyszę dźwięki z zewnątrz? Tym samyn uchem, czy nie. (Np jak mama woła ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HS Sony nie tlumi mocno dzwiekow z zewnatrz. Tlumienie okreslilbym jak normalna sluchawka "pchelkowa" do ucha, nei te wciskane gumkowe swinki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HS Sony nie tlumi mocno dzwiekow z zewnatrz. Tlumienie okreslilbym jak normalna sluchawka "pchelkowa" do ucha, nei te wciskane gumkowe swinki.

Dzięki wielkie, już wiem co kupię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PAnowei, czy mająs sluchawke mtoroli ( ktora dziaal raczej bezproblemowo - ja slysze, mnie slyszą ) cos trace w stosunku do oryginału SOny , oprocz wspomnianego HQ ?

zastanawiam sie nad wzieciem jakiejs gry z HS , ale nie wiem czy jest sens, skoro mam juz słuchawke BT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj manual od oryginalnego HS Sony to bedziesz wiedzial jakie funkcje wspiera. Nie wiem czy na innych HSach tez pojawiaja sie takie informacje w chmurce jak stan baterii sluchawki, czy tryb hq jest wlaczony, mute i poziom glosnosci. Jednak najwiekszym plusem imho jeset wlasnie tryb wysokiej jakosci rozmow HQ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki Qgar za info - nieorginalny żadnej z tych funkcji nie wspiera :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

mam pytanko (niektórym może wydac się głupie), czy mając HS mogę z niego korzystać jak z TeamSpeak'a na PC czy tylko w wybranych grach MP?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poki co to gra musi dawac mozliwosc rozmawiania. Nie mozna odpalic sobie "teamspeaka" w tle i rozmawiac z kimkolwiek z listy friendsow. A gry jak juz daja mozliwosc to przewaznie slychac tylko swoja druzyne.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poki co to gra musi dawac mozliwosc rozmawiania. Nie mozna odpalic sobie "teamspeaka" w tle i rozmawiac z kimkolwiek z listy friendsow. A gry jak juz daja mozliwosc to przewaznie slychac tylko swoja druzyne.

Dzięki za szybkie info, swoją drogą szkoda, że nie działa jak TS.

A istniej może jakaś lista gier obsługujących HS?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybkie info, swoją drogą szkoda, że nie działa jak TS.

A istniej może jakaś lista gier obsługujących HS?

Pozdro

Przypinam się do pytania;)

I o co chodzi z komendami głosowymi? Po prostu mówię i gracze słyszzą mnie? Czy tak jak w niektórych pda/telefonach "która godzina" , "zadzwoń" itp to on to robił, i czy w grze jak powiem np "follow me" to oni słyszą mnie czy moja postać wydaje takie polecenie? :D wiem, źe troche neizrozumiałe, ale może znajdzie się taki "inteligent" jak ja :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

co lepiej kupić ?

http://allegro.pl/item917017724_logitech_vantage_usb_headset_for_pc_i_ps3_skype.html

czy

http://allegro.pl/item921690516_sluchawki_logitech_cordless_vantage_headset_ps3_pc.html

i czym się różni oprócz bezprzewodowe/przewodowe i oprócz ceną???

Odpowiecie?

Edytowane przez Slizer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiecie?

Nie nabijaj postów to po pierwsze, po drugie takie dopytywanie się nie napędzi Ci chętnych na odpowiedź (nie pierwszy raz to robisz), a po trzecie każdy odpowiada tylko z własnej woli i swojego widzimisię (za wiedzę tutaj napisaną można by kupić niejeden samochód...).

To tylko tak w roli wytłumaczenia, nie bierz tego do siebie, że się czepiam. Łagodnie tłumaczę jak na forum należy się zachowywać :ninja:

A ja nie odpowiem...

co lepiej kupić ?

http://allegro.pl/it..._ps3_skype.html

czy

http://allegro.pl/it...set_ps3_pc.html

i czym się różni oprócz bezprzewodowe/przewodowe i oprócz ceną???

Dobra żartowałem :P

Pierwsze co się rzuca w oczy to sposób zakładania na głowę. Wersja przewodowa według mnie jest wygodniejsza - przede wszystkim można sobie oprzeć głowę o fotel i nic nie wbija się w kark :)

W przewodowych odpada kwestia ładowania akumulatorków - jeśli kabel za krótki zawsze można zastosować przedłużacz USB (ale 3 metry to często starcza).

Jakość mikrofonu będzie porównywalna. Oczywiście jeśli w przypadku wersji bezprzewodowej w pobliżu nie będzie żadnych źródeł zakłóceń, jednak w normalnym mieszkaniu rzadko coś takiego można znaleźć. Jakość dźwięku w słuchawce podobnie - czyli normalna, bez rewelacji.

Słuchawka bezprzewodowa będzie współpracować nie tylko z PS3 lecz także z telefonami czy innymi urządzeniami z technologią Bluetooth. Lecz nie będzie można jej używać podczas ładowania.

Tak więc na Twoim miejscu jeśli nie potrzebujesz takiej słuchawki do telefonu a kabel pomiędzy fotelem a konsolą nie będzie problemem to bym brał wersję przewodową.

Pozdrawiam :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem sobie dzisiaj do ps3 słuchawki z mikro od kompa,

Logitech g330 poprzez dołączony do nich adapter usb.

Mikrofon śmiga (chyba) dobrze, na tych całych testach słyszę się wyraźnie.

Nie wiem tylko jak ustawić ps3 żeby główny dźwięk był nie przez TV tylko przez te słuchawki właśnie.

Jak gadam do mikrofonu to słyszę go w słuchawkach, ale muzyka, gry itd już nie ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A jak z Soniakiem? Widziałem że ktoś już się wypowiadał, ale ludzie kupują mimo wszystko inne. Mam tu jeden za 99zł. Opłata? Link A może kupić coś innego? Odrazu dodam, że żadnej słuchawki nie mam w domu, więc ona by mi posłużyła również do komórki. Koma toshiba, ale ma WM6 więc powinien wykryć wszystko.

Edit: znalazłem na tym forum, że headset bardzo dobry, zajrzałem na allejaja i patrze, że tam schodzą po >130zł. Więc raczej biorę ;)

Edytowane przez Stopa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem sobie dzisiaj do ps3 słuchawki z mikro od kompa,

Logitech g330 poprzez dołączony do nich adapter usb.

Mikrofon śmiga (chyba) dobrze, na tych całych testach słyszę się wyraźnie.

Nie wiem tylko jak ustawić ps3 żeby główny dźwięk był nie przez TV tylko przez te słuchawki właśnie.

Jak gadam do mikrofonu to słyszę go w słuchawkach, ale muzyka, gry itd już nie ;(

I niestety nie usłyszysz. Dzwięk na PS3 jest tak zrobiony, że rozmowy przez headset lecą a reszta idzie na głośniki. Koniec kropka.

Ewentualnie odsłuch rozmów można przekierować na głośniki.

A jak chcesz przetestować to najlepiej wbić się z kimś znajomym na BBC2 demo i bedziesz wiedzieć, czy działa dobrze :)

A jak z Soniakiem? Widziałem że ktoś już się wypowiadał, ale ludzie kupują mimo wszystko inne. Mam tu jeden za 99zł. Opłata? Link A może kupić coś innego? Odrazu dodam, że żadnej słuchawki nie mam w domu, więc ona by mi posłużyła również do komórki. Koma toshiba, ale ma WM6 więc powinien wykryć wszystko.

Patrząc po cenach choćby z alledrogo to ta cena jest całkiem atrakcyjna. A sama słuchawka jest ponoć bardzo dobra.

Ja mam dwie słuchawki Motoroli i obie dobrze działają z PS3, przetestowane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I niestety nie usłyszysz. Dzwięk na PS3 jest tak zrobiony, że rozmowy przez headset lecą a reszta idzie na głośniki. Koniec kropka.

Ewentualnie odsłuch rozmów można przekierować na głośniki.

A jak chcesz przetestować to najlepiej wbić się z kimś znajomym na BBC2 demo i bedziesz wiedzieć, czy działa dobrze :)

Dzięki za info, trochę szkoda, ale wpadłem na pomysł żeby pograć w 100% na tych słuchawkach ;P

Pod usb podpinam tylko mikrofon, a słuchawki podepnę pod kino domowe podpięte pod plejke. Na około ale zawsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam. Posiadam słuchawki SteelSeries Siberia v2 z dwoma wyjściami mini-jack (1x mikrofon i 1x audio). Udało mi się już dawno podłączyć je do xboksa tak, aby działał na ów konsoli mikrofon, a także słuchawki. Pomyślałem, żeby spróbować uruchomić je na mojej PS3, ale tu zaczynają się schody. Myślałem, żeby po prostu zaopatrzyć się w rozgałęźnik mini-jacka taki jak tutaj:

3425756_400.jpg

Do rozgałęźnika podłączyć mikrofon i słuchawki, a od rozgałęźnika puściłbym łącznik mini jack-mini jack, następnie przejściówkę mini-jack>USB:

przejsciowka_usb_jack_nk.jpg

Czy taka kombinacja pozwoliłaby mi odpalić mój pecetowy headset na PS3, czy też może jest to niemożliwe (a może jest jakiś inny sposób )?

Edytowane przez Berdemer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

NIe możliwe ...

Jedynie to jackiem do gniazda słuchawkowego w TV, AMLITUNERZE, LUB KINIE DOMOWYM, nie podłączysz jednak mikrofonu, zamiast trwonić kasę na przejściówki sugeruję kupić najtańszy bluetooth (od 30-40zł) na allegro który zadziała od ręki.

Nawet słuchawki typowo na USB w 99% przypadków nie odpalą na PS3 ...

Poza tym podłączanie mikrofonu i słuchawek (sygnał wej/wyj) do jednej przejściówki która działa jak zwykły rozgałęźniki to nie jest najlepszy pomysł ...

Edytowane przez Tomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×