Skocz do zawartości
Foxter

Headset

Rekomendowane odpowiedzi

Jedynie to jackiem do gniazda słuchawkowego w TV, AMLITUNERZE, LUB KINIE DOMOWYM, nie podłączysz jednak mikrofonu, zamiast trwonić kasę na przejściówki sugeruję kupić najtańszy bluetooth (od 30-40zł) na allegro który zadziała od ręki.

Ale ja MAM już normalny headset do PS3. Chcę po prostu używać mikrofonu i korzystać ze słuchawek 7.1. A przejściówka od singstara?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam słuchawki Logitech Digital Precision (z mikrofonem), które mają wyjście mini jack osobno na słuchawki i osobno na mikrofon (zielone i to jasno czerwone).

W zestawie miałem taką oryginalną przejściówkę z Logitecha z mini-jacka na USB i wszystko śmiga bez problemowo. Dźwięk jest bardzo dobry, a mikrofon działa dużo lepiej niż niejeden bluetooth.

A tutaj ta przejściówka:

Logitech-USB-audio-1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypinam się do pytania;)

I o co chodzi z komendami głosowymi? Po prostu mówię i gracze słyszzą mnie? Czy tak jak w niektórych pda/telefonach "która godzina" , "zadzwoń" itp to on to robił, i czy w grze jak powiem np "follow me" to oni słyszą mnie czy moja postać wydaje takie polecenie? :D wiem, źe troche neizrozumiałe, ale może znajdzie się taki "inteligent" jak ja :D:D

Gracze Cię słyszą jakbyś rozmawiał z nimi przez telefon. Czasem jednak jakość połączenia powoduje, że słychać same szmery. Bardzo niewiele gier ma komendy głosowe jako takie, które gra mogła by odczytać. Widzisz koło siebie kolesia i mówisz mu: C'mon meeen lets make a party there! ...i tyle. Możecie się wysłuchać lub nie, wasza wola. Możesz ustawić by słyszeli Ciebie zawsze, lub dopiero po naciśnięciu przycisku. Pamiętaj jednak, że jeżeli będziesz natrętny to ludzie Cię wyciszą i cokolwiek do nich powiesz to oni Cię nie usłyszą. Tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem hs, naładowałem, wchodze w ustawienia PS3 aby znalazło urządzenie bluetooth szuka szuka i nic :sad: ktoś może wie co z tym zrobić? :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem hs, naładowałem, wchodze w ustawienia PS3 aby znalazło urządzenie bluetooth szuka szuka i nic :sad: ktoś może wie co z tym zrobić? :sad:

W słuchawce należy przytrzymać, 8-10 s. przycisk włączania, żeby słuchawka się zresetowała.

Wtedy zrób wyszukiwanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresetowałem, nie działa. Próbowałem też przy podłączonym kablu pod usb i też nic :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresetowałem, nie działa. Próbowałem też przy podłączonym kablu pod usb i też nic :sad:

Przecież wystarczy kabel połączyć bezpośrednio z HS Sony i konsolą po czym zaświeci się na czerwono Mute i zielono Power (rejestracja ukończona).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem szczęśliwym posiadaczem HS Sony do PS3 i po sparowaniu z konsolą wszystko jest OK. Działa idealnie, jakość dżwięku w HQ jest wyśmienita, opcja mute jak najbardziej przydatna i łatwa w obsłudze tylko... mam problem z sparowaniem tego HS z moim SE K800i. Robiłem na wszystkie możliwe sposoby i nic. Wiem że czasem w różnych HS trzeba w trakcie parowania wcisnąć kombinację klawiszy np. naraz + i - vol. Nie wiem jak jest przy tym HS od PS3 ale nie wykrywa go mój telefon ani w trybie dodawania nowego urządzenia BT ani w trybie wyszukiwania zestawu HF... Pomoże ktoś?

PS. Instrukcji brak do HS

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instrukcja obsługi HS Sony.

Łączenie bezprzewodowego zestawu słuchawkowego w parę z telefonem komórkowym:

1. Naciśnij przycisk POWER bezprzewodowego zestawu słuchawkowego i przytrzymaj go, aż wskaźnik POWER zacznie migać na zielono i czerwono, co będzie oznaczać uaktywnienie trybu wykrywania technologi Bluetooth.

2. Włącz funkcję Bluetooth w telefonie komórkowym i rozpocznij wyszukiwanie zestawu słuchawkowego.

3. Z wyświetlanej listy urządzeń wybierz bezprzewodowy zestaw słuchawkowy.

Jeśli zostanie wyświetlony monit o wprowadzenie hasła, wpisz ciąg "0000".

Zestaw słuchawkowy został połączony w parę z telefonem komórkowym.

Uwaga: Informacje dotyczące uaktywniania funkcji Bluetooth można znaleźć w instrukcji obsługi telefonu komórkowego.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instrukcja obsługi HS Sony.

Łączenie bezprzewodowego zestawu słuchawkowego w parę z telefonem komórkowym:

1. Naciśnij przycisk POWER bezprzewodowego zestawu słuchawkowego i przytrzymaj go, aż wskaźnik POWER zacznie migać na zielono i czerwono, co będzie oznaczać uaktywnienie trybu wykrywania technologi Bluetooth.

2. Włącz funkcję Bluetooth w telefonie komórkowym i rozpocznij wyszukiwanie zestawu słuchawkowego.

3. Z wyświetlanej listy urządzeń wybierz bezprzewodowy zestaw słuchawkowy.

Jeśli zostanie wyświetlony monit o wprowadzenie hasła, wpisz ciąg "0000".

Zestaw słuchawkowy został połączony w parę z telefonem komórkowym.

Uwaga: Informacje dotyczące uaktywniania funkcji Bluetooth można znaleźć w instrukcji obsługi telefonu komórkowego.

Piękne dzięki andrzej001. Zadziałało od razu. Już mam teraz mój HS w 100% sprawdzony i wykorzystany. Jeszcze raz thx za szybką reakcję. Pomogłeś :thumbsup:

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podlaczyc bezposrednio sama sluchawke, bez bazy (w sluchawce jest ukryte pod gumka gniazdo miniusb).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam

Jakie słuchawki bluetooth (z mikrofonem) polecacie do ps3? Nie może to być HS od sony ponieważ potrzebuję słuchawek zamkniętych, abym mógł słuchać muzyki. Najlepiej w rozsądnej cenie ;)

http://www.allegro.p...d_sieciowa.html Co myślicie o tych?

I czy ktoś zetknął się z nadajnikiem bluetooth podłączanym pod jack 3,5 (chodzi mi o to że moja mp4 nie ma wbudowanego modułu bluetooth i czy jest nadajnik który przesyłałby sygnał do słuchawek?)

Edytowane przez Raafi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam

Jakie słuchawki bluetooth (z mikrofonem) polecacie do ps3? Nie może to być HS od sony ponieważ potrzebuję słuchawek zamkniętych, abym mógł słuchać muzyki. Najlepiej w rozsądnej cenie ;)

http://www.allegro.p...d_sieciowa.html Co myślicie o tych?

I czy ktoś zetknął się z nadajnikiem bluetooth podłączanym pod jack 3,5 (chodzi mi o to że moja mp4 nie ma wbudowanego modułu bluetooth i czy jest nadajnik który przesyłałby sygnał do słuchawek?)

Te motorole to całkiem dobry wybór jak na słuchawki bluetooth (osobiście mam Motorola S9 ->> http://www.allegro.p...uchawki_bt.html - polecam).

Tylko, że... przez słuchawki bluetooth nie będziesz mógł słuchać muzyki ani innych dźwięków z ps3, tak ta konsola jest zbudowana, usłyszysz jedynie odgłosy innych graczy w multi.

Jeśli chcesz posłuchać sobie wszystkich dźwięków z ps3 bezprzewodowo, to radzę rozejrzeć się za typowymi słuchawkami bezprzewodowymi, w których bazę podłaczysz do wyjścia audio konsoli, a same słuchawki poprzez połączenie radiowe będą grać na Twojej głowie.

W podobnym przedziale cenowym słuchawek bezprzewodowych, nad którymi mozna się zastanowić to np takie ->> http://www.allegro.p...e_shc_2000.html oczywiście im wyższe wymagania tym cena rośnie (ale nie patrz na słuchawki mało znanych firm, mozna się przejechać) :)

Co do nadajnika bluetooth, to takie rzeczy naprawdę się sprawdzają - testowałem dołączony nadajnik do ipoda do moich s9 - wszystko ładnie śmiga.

Pozdrawiam :ninja:

Edytowane przez kremulek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie mógłbym dokupić taki nadajnik bluetooth i czy da radę sparować nadajnik i słuchawki z różnych zestawów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie mógłbym dokupić taki nadajnik bluetooth i czy da radę sparować nadajnik i słuchawki z różnych zestawów?

Chwila grzebania na allegro i oto on ->> http://allegro.pl/it...speech_tx2.html !! :P

Może do najtanszych nie należy, ale wspiera profil A2DP w bluetooth - czyli dźwięk będzie stereo, a nie mono jak w podstawowym sinozębym :)

Nie będzie problemu z parowaniem różnych zestawów. Wystarczy, że dasz na szukaj w momencie, gdy drugie urządzenie będzie widoczne i bez problemu będą działać - parowałem różne konfiguracje urządzeń przez bluetooth`a i za każdym razem chodziło tak jak powinno.

Miłego parowania B)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem.

W ustawieniach konsoli (Akcesoria ) Nie moge zmienic czulosci mikrofonu . Standardowo ustawil sie na "3" i nie mozna go zmienic :/ Reszta opcji jest na "czarno" i wraca do 3 zawsze...

Wiecie moze co jest nie tak ? Cos moze mam zle ustawione ?

W HS nic nie mieszalem. Jak dostalem od kurriera , podlaczylem kabelkiem by PS3 wykrylo i tak ustawilo z automata .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem.

W ustawieniach konsoli (Akcesoria ) Nie moge zmienic czulosci mikrofonu . Standardowo ustawil sie na "3" i nie mozna go zmienic :/ Reszta opcji jest na "czarno" i wraca do 3 zawsze...

Wiecie moze co jest nie tak ? Cos moze mam zle ustawione ?

W HS nic nie mieszalem. Jak dostalem od kurriera , podlaczylem kabelkiem by PS3 wykrylo i tak ustawilo z automata .

U mnie reszta opcji jest na czarno jak headset jest wyłączony, poza tym w ustawieniach audio out (coś takiego) urządzenie wejściowe i wyjściowe ustaw jako swój headset i powinno wszystko śmigać bez problemu. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak jest mic wlaczony to przy opcji in / out palą się takie niebieskie "światełka" ( opcje obie na "wirless headset" . Ale to jak wspomnialem mialem automatycznie od poczatku :)

Caly czas tylko moge miec 3 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie ma możliwości zmiany czułości mikrofonu oficjalnego headsetu Sony przy parowaniu przez kabel. 

Przytoczę tutaj wypowiedź jednego z użytkowników forum pl.playstation.com "SoulCipher'a" , który jakiś czas temu wytłumaczył mi, dlaczego nie można ustawiać czułości. 

Jeśli sparujesz HS'a kablem to wtedy aktywują się wszystkie ficzery, w tym HQ mode. Przy aktywnym HQ mode wykorzystywane są dwa mikrofony HS'a (boczny i przedni) i nie da się zmienić ich czułości gdyż ta de facto dopasowywana jest automatycznie. HQ mode daje możliwość wyłapania czystszego głosu poprzez zaimplementowany algorytm (co jest szczególnie istotne w grach w których wydaje się polecenia głosowe) oraz w zauważalny sposób likwiduje szumy z otoczenia (i redukuje efekt echa jeśli dobrze pamiętam). Wartość domyślna została dobrana w ten sposób, żeby użytkownik nie musiał krzyczeć do HS'a a żeby inni go dobrze słyszeli, zapewne dlatego nie da się jej zmienić. Podejrzewam, że zostało to zrobione celowo i w przyszłości żadne aktualizacje FW tego nie zmienią. Fakt faktem, jest to tylko moja opinia. Ja również używam tego HS'a i nie narzekam. Zawsze podczas jakiejś krwawej walki można uniknąć kompromitacji poprzez wymutowanie mikrofonu jeśli np. uchodzimi za prawdziwego killera a w tym czasie wchodzi babcia i woła "wnusiu! ulepiłam Twoje ulubione pierożki!" etc.

Edytowane przez ucantstop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm czyli nic z tym nie zrobie... :)

A jak wykryje HS nie kablem tylko przez wyszukiwarte bluetooth ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam od niedawna jestem posiadaczem PS3 i chciaalbym zakupic sobie headset'a zastanawialem sie nad Logiteh'em oraz oryginalnym Sony.Moj budzet to okolo 90zl+Przesylka wiec takiego Soniacza trudno wylapac za ta cene ;P Jednak jestem za Logitehem bo jest na kabelku i nie trzeba go ladowac (no i w jakims stopniu jakosc dzwieku tez jest lepsza). Co wy o tym mysliciei co mi polecacie? Noi czy nie bedzie problemow z zainstalowaniem sprzetu Logiteh? Bo raczej ten firmowy sony by chodzil bez problemu :P Prosze o szybka odpowiedz , pozdrawiam.

TU LINK DO LOGITEH: http://www.allegro.pl/item934525191_logitech_vantage_usb_headset_for_pc_i_ps3_skype.html

TU DO SONY: http://www.allegro.pl/item936761703_bezprzewodowy_zestaw_sluchawkowy_do_ps3_oryginal.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm czyli nic z tym nie zrobie... :)

A jak wykryje HS nie kablem tylko przez wyszukiwarte bluetooth ?

Z tego co ja się orientuję, to w takim przypadku HS będzie działał jak każdy "inny" zestaw BT i pozbawisz się High Quality, co imho jest bez sensu jeśli już kupiłeś HS Sony.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mogę coś zrobić by odblokować resztę poziomów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mi wytlumaczysz w jakim sensie jakosc lepsza, to to moze zmienie zdanie ale ja polecam sony za rozszerzone funkcje podczas wspolpracy z PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×