Skocz do zawartości
Foxter

Headset

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ja mam problem z headset na ps3 Motorola H500.Podlacze jakis czas dziala i potem end-klapa nie dziala.Jeżeli bedzie ktos laskawy i pomoze mi to podaje kontakt-PS3 ID- Przemoo0 e-mail pitek427@o2.pl skype-pitek427.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziala motorola h500 do ps3? Musze sieupewnic Jakie jeszcze polecacie headsety oprocz bt135 tak do ok 80zl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorry za offtop, czy na łączu 512kb\s będzie można w miarę komfortowo grać w Warhawk ?

ja sam gram w warhawka na 512 kb/s i jest spoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie czy ktoś na tym forum używa słuchawki JABRA BT2010 i czy ona działa z PS3?

Mam zamiar kupić a nie wiem czy jest kompatybilna z PS3.

Z góry dzięki za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Mam pytanie czy ktoś na tym forum używa słuchawki JABRA BT2010 i czy ona działa z PS3?

Mam zamiar kupić a nie wiem czy jest kompatybilna z PS3.

Z góry dzięki za odpowiedz

kiedyś było o tym na forum. Nawet w google szukałem odpowiedzi - ludzie mówią, że działa, jednemu kolesiowi na forum Sony nie działało, ale nie widziałem aby ktoś mu odpowiedział na jego post.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Jabra BT 135 dziala komus na ps3??? Bo nie idzie jej wykryc na konsoli :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A Jabra BT 135 dziala komus na ps3??? Bo nie idzie jej wykryc na konsoli :/

tak dawali do Warhawka. U mnie on działa bez problemu. Dłużej przyciśnij może włącznik na headsecie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki poprubuje jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie czy komuś działa słuchawka MOTOROLA HS801 z PS3

Dziekuje za odpowiedz.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motorole bardzo często nie działają. Ale nie mam pewności co do twojego modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam,

mam pytanie czy komuś działa słuchawka MOTOROLA HS801 z PS3

Dziekuje za odpowiedz.

Pozdrawiam.

Z tego co wyczytałem na oficjalnym forum Sony, ten HS nie jest kompatybilny z PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chce kupić sobie headset do PS3, ale chciałbym żeby był on również kompatybilny z moim telefonem (nokia 3110c). Niestety moje fundusze są nieco ograniczone i pomyślałem o:

Nokia BH-100:

http://allegro.pl/item306753885_bluetooth_nokia_bh_100.html

lub Nokia BH-207:

http://allegro.pl/item311720409_nowa_sluch...07_wroclaw.html

Czy te headsety są kompatybilne z PS3? Jeśli tak to, który waszym zdaniem jest lepszy? Nie znam się zbytnio na tym więc proszę Was o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam standardową Jabrę BT135 i jak dla mnie to headset idealny - tani, świetnie pasujący do ucha, lekki - fakt że przy ostrzejszym pykaniu warto wieczorem podładować headseta - bateria starcza na jakieś 6-8h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie Jabry pasują do PS3? I czy pasują też do Noikii? :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie Jabry pasują do PS3? I czy pasują też do Noikii? :|

135BT dobrze działa i z PS3 i z NOKIĄ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i o taką odpowiedź mi chodziło Jabra zamówiona. Dzięki. Teraz tylko musze odzyskać swoją kase (Diabelskie pomioty z Poczty Polskiej zgubiły mój hajs z przelewu) i kupić PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie zastanawiam pomiędzy słuchawką bluetooth Logitech Mobile Pro Refresh a headsetem 'na kablu' Logitech Vantage USB

Bardziej mi się widzi hs bluetooth.

I jak to jest z bluetooth 1.2 (hs mobile pro) konsola obsługuje 2.0, czy połączy sie z w/w? na poczatku tego tematu jest link do innego tematu gdzie jest to wyjaśnione, lecz jakoś nie widzę tego wyjaśnienia...

Ps. czy ktoś miał styczność z powyższymi? jak się spisują? czy nie trzeba rejestrować za każdym razem po włączeniu konsoli?

Ps2. jeszcze pytanie o zestaw bt, pożyczyłem od kumpla słuchawkę Nokia HS-26W, konsola wykrywa, łączy z nim, ale w niektórych grach nie działa, tak jakby nie był podłączony, próbowałem naciskać przycisk na słuchawce podczas grania ale nic z tego. Gdy wyłączę grę, widzę w 'akcesories', że jest cały czas połączony..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli konsola obsługuje wyższy to powinno się bez problemów połączyć. Tak jak z USB - sprzęty o starszej specyfikacji działają na portach z USB 2.0. A co do słuchawek, brałbym bezprzewodową, zważywszy, że różnica w cenie nie jest bardzo duża, a zawsze wyższy komfort.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam! Przymierzam się do kupna headseta do PS3 i mam pytanie.Czy headset taki jak Sony Ericsson HBH-PV702 jest dobry i czy będzie działał na PS3, aby grać np w COD4:MW przez neta? Czekam na odpowiedzi jak najszybciej.Zależy mi na czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A wiec tak czytnolem wszystkie tematy o hs jakie udalo mi sie wyszukac.Internet mam nat2 , w settings wszystko ustawione jak nalezy slysze sie w sluchawce input i output tez ustawione sam headset to nokia hs-26w.Sprawdzalem na bad company bo innej giery onlineowej nie mam i ludzi slychac mnie nie bo nie pojawia sie moj nik gdy mowie takze jedyne co mi przychodzi do glowy to to , ze moze trzeba wcisnac przycisk w tej grze sprawdzilem w controls nic nie widzialem wiec o co biega?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A wiec tak czytnolem wszystkie tematy o hs jakie udalo mi sie wyszukac.Internet mam nat2 , w settings wszystko ustawione jak nalezy slysze sie w sluchawce input i output tez ustawione sam headset to nokia hs-26w.Sprawdzalem na bad company bo innej giery onlineowej nie mam i ludzi slychac mnie nie bo nie pojawia sie moj nik gdy mowie takze jedyne co mi przychodzi do glowy to to , ze moze trzeba wcisnac przycisk w tej grze sprawdzilem w controls nic nie widzialem wiec o co biega?

To że nie pokazuje twojego nicku jak innym kiedy się komunikują to nie znaczy że inni ciebie nie słyszą.Ja mam kamerke PS3 EYE i np. w cod4 kiedy gram to jak inni się komunikują widze ich nick a jak ja coś muwię to nie widać ale mnie słyszą.Moje PsN: Flaszka dodaj mnie to możemy przetestować twój Headset.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×