Skocz do zawartości
Foxter

Headset

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem : chciałbym sobie kupić headseta do PS3 jednak nie orientuje się zbytnio w tym temacie i nie wiem do końca jaki wybrać. Zależy mi przede wszystkim na wygodzie, aby po np. godzince moje ucho nie wołało o pomoc. Mniejszą wagę przywiązuję do długości działania headseta bez ładowania, gdyż online gram góra 2-3 h dziennie . Chciałbym również , aby jakość rozmów, dźwięku stała na dobrym poziomie.

Bardzo proszę o pomoc i liczę na jakieś propozycje headsetów , które spełniają powyższe warunki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest już tylko twój wybór... Przecież możesz pochodzić po np. Saturnie i pooglądać słuchawy, i wybrać idealną na twoje ucho

Poczekaj aż wyjdzie Socom z oficjalnym Headsetem... Mam na niego chrapkę, i tylko to mnie powstrzymuje od kupna innego headsetu xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
<br />Ile kosztuje najtanszy zestwa HS do PS3?<br />
<br /><br /><br />

ja dalem 2 funty, czyli co 10 zl. Motorola jakas uzywana ale w bardzo dobym stanie. wazne ze dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh.. Czyli ten headset http://allegro.pl/item417399784_logitech_c...i_mikrofon.html nie będzie działał jako słuchawki do słuchania muzyki oraz headset do gadania z kumplami? A tak w ogóle to czy ten headset by działał na PS3? Bo wiem że wersja z kablem o ta - http://allegro.pl/item408420082_salon_logi...o_usb_wawa.html działa bardzo dobrze i działają tak jak headset na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ehh.. Czyli ten headset http://allegro.pl/item417399784_logitech_c...i_mikrofon.html nie będzie działał jako słuchawki do słuchania muzyki oraz headset do gadania z kumplami? A tak w ogóle to czy ten headset by działał na PS3? Bo wiem że wersja z kablem o ta - http://allegro.pl/item408420082_salon_logi...o_usb_wawa.html działa bardzo dobrze i działają tak jak headset na PC.

Orientuje sie moze ktos z Was, czy sluchawka Jabra BT2010 bedzie dobrze wspolpracowac z PS3? Czytalem rozne opinie i juz sam nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj kupiłem Jabre 2040 i wszystko działa, 2010 też powinna (nie mam pojęcia czym się różnią te numerki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj kupiłem Jabre 2040 i wszystko działa, 2010 też powinna (nie mam pojęcia czym się różnią te numerki).

Czasami tylko obudową, jak to miało miejsce w J 125 i 135.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może lepiej zadać pytanie sprzedającemu?

wątpię żeby sprzedawca wiedział czy będzie to działać z ps3 jeśli w ogóle będzie wiedział co to

skąd wiadomo czy hs będzie kompatybilny z ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wątpię żeby sprzedawca wiedział czy będzie to działać z ps3 jeśli w ogóle będzie wiedział co to

skąd wiadomo czy hs będzie kompatybilny z ps3?

Ja kupując spytałem się czy w razie problemów będę mógł oddać sprzęt. Koleś zgodził się. Tylko, że w moim przypadku transakcja odbyła się w sklepie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

Jak sprawuje się JABRA BT-2010?

Wykrywa bezproblemowo? Nie trzeba łączyć za każdym razem? Lepiej to czy BT-135?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie:

Jak sprawuje się JABRA BT-2010?

Wykrywa bezproblemowo? Nie trzeba łączyć za każdym razem? Lepiej to czy BT-135?

Pozdrawiam

[!--quoteo(post=92926:date=Aug 13 2008, 02:39 PM:name=)--][div class=quotetop]CYTAT( @ Aug 13 2008, 02:39 PM) [a href=index.php?act=findpost&pid=92926][{POST_SNAPBACK}][/a][div class=quotemain][!--quotec--]Orientuje sie moze ktos z Was, czy sluchawka Jabra BT2010 bedzie dobrze wspolpracowac z PS3? Czytalem rozne opinie i juz sam nie wiem...

To moj post z poprzedniej strony - nikt nie odpowiedzial. Z tego co czytalem, wystepuja jakies problemy z tym hs, wiec lepiej chyba kupic BT-135 albo 125.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja Jabra BH - 125 śmiga aż miło. Polecam każdemu ten HS. Nie jest drogi, a bateria starczy na długie wieczory przy CoD4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli powiesz jakiej to jest marki to moze ktos cos wymysli. Bo z tego co widze to jakis no-name :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem... zobaczylem na allegro że tanio to sie zapytalem bo nie chce mi sie placic dużo za headseta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Fajny gadzet, tylko ta cena, w sumie nie tak bardzo straszna ale zapewne dla wiekszosci odpychajaca.

Ciekawa jest ta funkcja wyciszania odgłosów z zewnątrz i tych niby komend glosowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra już mam headseta, ale kurde nie wiem jak go sparowac z konsola włączam ten przycisk na headsecie i nie wiem co dalej probowalem tam jest taka opcja jak manage bluetooth devices ale kurde robie to jest caly czas scanning i nic sie nie dzieje ma ktos jakis pomysł?

Już nie ważne problem rozwiązany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×