Skocz do zawartości
Foxter

Headset

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam headseta jabry i nie wiem jak go podłączyć a mianowicie, włączam headseta i w sumie nie wiem co dalej^^ probowalem zrobic to manage bluetooth devices ale skanuje sie caly czas i nic sie nie dzieje i juz nie wiem co robic... używalem opcji szukaj....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie bylo z headsetem instrukcji?

W wiekszosci headsetow jest guziczek, ktory trzeba przytrzymac kilka sekund az zacznie mrugac jakas diodka. Wtedy HS jest w trybie parowania i staje sie wykrywalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nie, bo mam ten hs od starszego a on nie mial instrukcji do tego gdzes zapodzial, ale trzymam ten guziczek mryga tak szybko i potem tak mryga caly czas wolniej no i to tyle i tak jakby go chyba nie wykrywało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybierz manage bluetooth device i przytrzymaj na słuchawce przycisk przez około 5 sekund. Jeśli tak robisz i nie wykrywa...to nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety robie tak i nic... dodam jescze ze mam model jabra bt250v tutaj screen http://www.mtutelecom.no/imagebank/images-high/306208.jpg.

A może ten ''scanning'' ma trwac długo?? ale póki co czekam już z 7 minut i nic...

hmm a jak teraz probowalem to z moim telefonem ''połączyc'' to jest napisane '' nie można nawiązac połączenia bluetooth''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj instrukcji na internecie. Ja tak miałem z Nokią. Wystarczyło kilka sekund przytrzymać na raz przyciski " głośniej" i " ciszej"

Spróbuj tak, może też w tym headsecie tak trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra teraz mnie wysmiejecie poprostu za krotko trzymalem przycisk i bylo na stanie czuwania a nie byl wlaczony hehehe troche glupia sprawa no ale coz problem roziwzany takze temat do zamkniecia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja mam Nokie BH-101 i jest wprost idealnym headsetem, bo:

1.Idealnie mozna dopasowac do kazdego ucha bo "to co sie zaklada jak okulary" jest calkowicie zginane i nie trzeba sie martwic, ze bedzie niewydognie.

2. Sluchawka nie wypada z ucha bo ma jedna odstajaca gumeczke, ktora nie pozwala jej wypasc, a zarowno nie wpuszcza dzwiekow z otoczenia co daje czysty dzwiek.

3. Jej najwieksza zaleta jest to, ze jesli ktos gra bardzo duzo i gada bardzo duzo to mozna ja ladowac podczas rozmowy i nie trzeba sie martwic, ze naladuje sie na czas lub nie, przez to rowniez daje to optymalne wykorzystanie baterii bo nie trzeba "podladowywac" kiedy jest potrzebna.

4. Regulacja glosnosci !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam wszystkich serdecznie! mam problem z moim Headset'em... Posiadam Jabre BT2040 (taki był dodawany w zestawie z Warhawkiem) i po pomyślnym zarejestrowaniu sprzętu "nie działa"! Mianowicie chodzi o to, że ja nikogo nie słyszę w headsecie, ani nikt mnie nie słyszy! Bateria jest nowiutka, w ogóle nie używana! Bardzo prosze o pomoc! Z góry dziekje i pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie! mam problem z moim Headset'em... Posiadam Jabre BT2040 (taki był dodawany w zestawie z Warhawkiem) i po pomyślnym zarejestrowaniu sprzętu "nie działa"! Mianowicie chodzi o to, że ja nikogo nie słyszę w headsecie, ani nikt mnie nie słyszy! Bateria jest nowiutka, w ogóle nie używana! Bardzo prosze o pomoc! Z góry dziekje i pozdrawiam!

wlaczyles go przytrzymujac przycisk trzy sekundy??? moze masz wyciszony poprobuj tez w zakladce start new chat w konsoli potem seting i tam tez masz ustawienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A więc tak... Wszystko zarejestrowałem jak należy, włączam headset'a i... Jak jestem sam w Chat Roomie to siebie sam słysze w headsecie (znaczy mikrofon i słuchawka działa), jak wchodzę na multi w GTA IV wszystko jest dobrze, pokazuje, że mam headset i oni mnie słyszą i ja ich... Natomiast jeśli chodzi o Warhawk'a to w ogóle mi nie pokuje, ze mam headseta i nikt mnie nie słyszy! Tylko ja słyszę w headsecie kogos! Tak właśnie wygląda mój problem... :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niektorych grach wlacza sie "zbieranie" glosu jakims przyciskiem na padzie. Np w resistansie chyba L3 albo R3. Nie mam HSa i nie wiem jak to jest w Warhawku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy takie coś http://allegro.pl/item429667312_superwygod...ech_mobile.html zadziała z ps3?? Ma ktoś kto może wyrazić opinię??

Aha i czy da rade zrobić tak żeby dźwięk leciał przez ampli z głośników a headset tylko jako mikrofon?? Może głupie pytanie ale jestem zielony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli sprzedawca nie strzelil byka w opisie to 7h czuwania to niewiarygodnie malo. Tu aukcja innego HSa ktory ma 24 razy dluzszy czas czuwania, a czas rozmowy jest porownywalny z czasem czuwania tego twojego Headseta KLIK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że zamiast rozmów dał czuwania.

A jak z moim drugim pytaniem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

hmm...popróbuje coś ponaciskać, ale wątpię, żeby to coś dało, bo niby czemu tylko mi się ta opcja włącza? :-/ Dobra...dzięki chłopaki za zainteresowanie się moim problemem! Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam słuchawkę BT Samsunga wep180 i niestety nie potrafię jej zesparować z konsolą, czy możecie napisać co po kolei powinienem robić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do headsetów mogę polecić Nokię BH-503, Są troszkę drogie (ok 200zł) ponieważ są stereo i mają sterowanie muzyką (niestety działą tylko z telefonami niektórymi i komputerem) ale ładnie działają z plejką, dźwięk czysty. Na starszych softach nie mogłem jej sparować ale teraz działa bezproblemowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !!

Jak ktoś sie rozeznaje w temacie to prosiłbym o jakąś istrukcję do nowego headseta ponieważ obiecywali tyle funkcji a jakoś nie mogę ich znaleźc. Podłączyłem go przez blueconcta i nie wiem jak działa mute i czy działa oraz jak uruchomić funkcje samego mikrofonu po wstawieniu do podstawki.

PS3_20Wireless_20Headset_20Full_20Manual_POL.pdf

Edytowane przez kill
Dodałem w załączniku polską instrukcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tutaj coś znajdziesz więcej:

http://forum.blu-ray.com/showthread.php?t=55271

Jest instrukcja obsługi do HS. Według niej żeby działały wszystkie funkcje musisz mieć FW 2.50 i sparować HS z PS3 za pomocą kabla USB tzw. tryb Automatic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×