Skocz do zawartości
lda77

Problemy I Pytania (Ogółem)

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, słuchajcie mam pytanie. Dzisiaj wieczorkiem usiadłem sobie, Ogarnąłem się z kumplem na skype, no i mieliśmy chęć w końcu pograć razem w multi. Niestety, kiedy chcieliśmy stworzyć grę niestandardową, nikt z Nas nie mógł się połączyć. Po wysłaniu zaproszeń wyskakiwał błąd nie można dołączyć do sesji czy coś takiego. Raz on tworzył raz ja. W żadną stronę nie działało. Czy są to problemy u Acti czy gdzieś może w ustawieniach w grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sie zdarza bardzo czesto i to od poczatku. Ja mam tak ze jednego dnia tez sie nie moge z kims polaczyc, a nastepnego sie udaje :)

Ale bywa mi i tak ze z taka osoba sie juz polaczyc wcale nie moge. To po prostu chyba internety sie nie zgrywają

Edytowane przez Fresh--PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vezuu to chyba nie jest do tego odpowiedni dział ;] No ale cóż. Po kilku filmikach stwierdzam że musieliśmy kiedyś ze sobą już grać, bo też znam Marko czy Sediitero :) Kojarzysz mnie może? :biggrin: Rozumiem ze to twój kolega? :D

Edytowane przez Fresh--PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 lata? xd, to tylko 3 CoD'y. A w przeciągu tych 3 lat, nic specjalnego. Mimo to gdybym miał nazbyt hajsu, kupowałbym co roku. 
Teraz mam CoD AW. Co do fabuły, jakaś tam jest. Ale CoD to przede wszystkim świetna akcja. Kampanii jeszcze nie przeszedłem, jedynie zagrałem parę misji w czasie, gdy PSN było nie aktywne. Mile spędzony czas.
Co do multi. Jak każdy CoD, jest spoko. Bardzo dużo możliwości wyglądu postaci - chociaż to tylko zbędny dodatek. Dla fanboya Call od Duty, gra się spodoba. Są dwie, czy trzy mapki, które mi nie podeszły, ale nie zbyt mi to przeszkadza.
 

Jeżeli wspomnieć o "pierwszych lepszych" CoD'ach, to oczywiście CoD MW i CoD WaW. Jak dla mnie, Call od Duty : World at War to najlepiej spędzone setki godzin gry. Teraz może to już nie zachwycać, ale kiedyś było mega. 

Co do nowszych wersji gry, to myślę, że godne polecenia są BO i BO2. W Ghosta nie grałem, jedynie pare godzinek w triala. Przez ten czas, nie mogę powiedzieć złego słowa.

To chyba tyle. Ale się rozpisałem. Nie wiem czy pomogłem. Ale proszę.

Edytowane przez hadeSik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , panie i panowie mam problemi i nie tylko ja z dołączeniem do znajomego , dotyczy to COD Ghosts i BO2 , nie ma znaczenia czy to na zaproszenie czy " do gry" . I tu moje pytanie  : Wie ktoś może czy te pajace odpowiedzialne za te gry robią coś w tej sprawie , czy wzieli kasę od nas graczy i mają nas w d....  . To może my gracze zbojkotujmy BO3 i pokażmy im gdzie ich mamy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 lata? xd, to tylko 3 CoD'y. A w przeciągu tych 3 lat, nic specjalnego. Mimo to gdybym miał nazbyt hajsu, kupowałbym co roku. 

Teraz mam CoD AW. Co do fabuły, jakaś tam jest. Ale CoD to przede wszystkim świetna akcja. Kampanii jeszcze nie przeszedłem, jedynie zagrałem parę misji w czasie, gdy PSN było nie aktywne. Mile spędzony czas.

Co do multi. Jak każdy CoD, jest spoko. Bardzo dużo możliwości wyglądu postaci - chociaż to tylko zbędny dodatek. Dla fanboya Call od Duty, gra się spodoba. Są dwie, czy trzy mapki, które mi nie podeszły, ale nie zbyt mi to przeszkadza.

 

Jeżeli wspomnieć o "pierwszych lepszych" CoD'ach, to oczywiście CoD MW i CoD WaW. Jak dla mnie, Call od Duty : World at War to najlepiej spędzone setki godzin gry. Teraz może to już nie zachwycać, ale kiedyś było mega. 

Co do nowszych wersji gry, to myślę, że godne polecenia są BO i BO2. W Ghosta nie grałem, jedynie pare godzinek w triala. Przez ten czas, nie mogę powiedzieć złego słowa.

To chyba tyle. Ale się rozpisałem. Nie wiem czy pomogłem. Ale proszę.

A czy masz problemy o których piszę powyżej ?

Edytowane przez rattlesnake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję temat, i zapytam. Czy ktoś z obecnych tutaj planuje zakup nastepnego CODa na PS3?

Jeśli tak to od razu wam mówię że wywalenie pieniędzy w totalne błoto. Pograłem dzisiaj chwilkę na ps3 i to jest tragedia. Gra wygląda gorzej niż ghost (już AW wygląda lepiej), 30fps i to niestabilne, obraz jaki rozmazany i radzę wam dobrze żebyście jej lepiej nie kupowali.

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję temat, i zapytam. Czy ktoś z obecnych tutaj planuje zakup nastepnego CODa na PS3?

Jeśli tak to od razu wam mówię że wywalenie pieniędzy w totalne błoto. Pograłem dzisiaj chwilkę na ps3 i to jest tragedia. Gra wygląda gorzej niż ghost (już AW wygląda lepiej), 30fps i to niestabilne, obraz jaki rozmazany i radzę wam dobrze żebyście jej lepiej nie kupowali.

Miałem kupić ale też doszły mnie takie informacje. Dlatego przesiadłem sie na ps4. Szkoda że ps3 zaczyna być traktowana po macoszemu przez niektórych twórców gier

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×