Skocz do zawartości
lda77

Problemy I Pytania (Ogółem)

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś jeszcze ma problemy z połączeniem? Czasem muszę ze 20 minut czekać aż wynajdzie mi jakąś grę do której można się dołączyć. Masakra dosłownie. Nie grałem w MW1 więc nie wiem jak to tam wyglądało ale po zachwytach wszystkich liczyłem, że takie podstawowe sprawy to maja dopracowane... ech...

EDIT (by ONE): Pozwoliłem sobie na edycje tematu. Od teraz wpisujcie tu wszelkie problemy jakie napotkaliście podczas rozgrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie już nad tym pracują to normalne w sumie w dniu premiery jakiegoś hiciora z Killzonem tak samo było myślę że w ciągu 2 dni max ogarną to :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo,taki hicior,każdy chce grać w multi ;) To normalne że serwer może paść czy wolno chodzić ;) Zobaczycie co będzie jutro ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie wszystkie maszyny trzymajace serwer musza byc wlaczone, i o to efekt, mysle ze jutro bedzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie na resztę do jutra :).

Swoją drogą to jutro zacznie sie kocioł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Cieszy mnie, że Sony dba o jakość swojej usługi sieciowej i pilnuje, aby wszystko działało poprawnie wykonując częste konserwacje. Niestety trudno mi jednak zrozumieć dlaczego wybierają tak nieodpowiednie momenty na przeprowadzenie takich działań.

Co prawda odbędzie się ona rano, bo od 9 do 12, ale w dzień premiery Modern Warfare 2? Mam dziwne wrażenie, że niektórzy gracze nie będą z tego specjalnie zadowoleni. Ci, którzy już rozpoczną swoje gry nie powinni mieć problemu, mogą natomiast wystąpić kłopoty z logowaniem się do PSNu w tym okresie, choć Sony obiecuje, że będzie to maksymalnie 15 minut."

Widać że Sony działa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z wersją polską i angielską? Mając wersję angielska mogę grać z ludźmi mającymi wersje polskie? ( ponoć w WaW był problem z połączeniem wersji językowych:/)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie sadze zeby byl z tym problem gdyz ta wersja angielska byla przeznaczona na europe.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez macie problem z zaprazaniem friendsow do swojego party? Probujemy z 5cioam kolegami w roznych konfiguracjach i dupa :/ nie no , placi czlowiek 200 zl i ma grac z przypadkowymi ludzmi? padaczka:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostawałem zaproszenia, ale nie mogłem ich zaakceptować :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heyka! Pytanie do ogółu , czy w polskiej wersji macie trofea , bo za cholerę nie chcą wpaść . Singiel już padł . :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie wskakują, ale bratu tak... Dziwne <_< Mam nadzieje, że to naprawią! Aż szkoda przechodzić kampanie bez zdobywania trofeów :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety nie idzie zestawić party do coopa czy nawet multi... na prawde jestem zawiedziony. firma z takim doswiadczeniem i taki fail...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś dlaczego nie mogę grać w SPEC OPS albo MULTI z kumplem online? Jak chce dołączyć do jego gry albo on do mojej to jest zawsze "sesja do której chcesz dołączyć jest nieważna"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm jak by ci to delikatnie powiedziec....zjebali to i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurdę lekko się zawiodłem.

Meczyki jakoś długo szuka a o zapraszaniu znajomych można zapomnieć...można się wkurzyć :/

Na szczęście Trofea mi zalicza chociaż najmniej mnie to interesuje.

Moim skromnym zdaniem pierwsza część bije dwójkę na głowę.

Sp zaliczę i chyba będzie trzeba się z tym tytułem pożegnać.

To już WaW dawał mi większą frajdę(zombie itd.) i znacznie mniej problemów ba prawie żadnych w nim nie uświadczyłem.

Mam nadzieję że gierka mnie jeszcze czymś zaskoczy no i żeby panowie producenci zabrali się do roboty z tymi bugami i to szybko.

Edytowane przez Bishi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ale ten temat dotyczy PROBLEMÓW, a wasze opinie o MW2 kierujcie do innego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert Bowling zapowiedzial ze Party Invite patch bedzie DO piatku (czyli dostaniemy go w piatek o godzinie 23.59 ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to raczej problem, jestem ciekaw tylko czy ktoś wie OCB.

Mianowicie na multi, o co chodzi z tym TYP NAT:Ograniczony??

Ktoś wie, co to zmienia jak jest nieograniczony??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert Bowling powiedział że wszystko poprawią, trofea i zapraszanie przyjaciół. Jego wypowiedz:

"Thanks for the feedback from PS3 players we already have a patch in the wings for release. Trophy update asap. Party invite update by Friday".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pojawił się patch 1.02 ciekawe co poprawili, a co popsuli...

Edit: hahahahah teraz nawet do lobby nie da się wejść ^^

Edytowane przez zguto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert Bowling powiedział że wszystko poprawią, trofea i zapraszanie przyjaciół. Jego wypowiedz:

"Thanks for the feedback from PS3 players we already have a patch in the wings for release. Trophy update asap. Party invite update by Friday".

No, to czekamy do piątku :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielki plus dla IW za szybkie działanie z tą łatką. Oby coś pomogła.

teraz już nawet z serwerem nie da się połączyćdry.gif

Edytowane przez k3th007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×