Skocz do zawartości
lda77

Problemy I Pytania (Ogółem)

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny patch ^_^ Trofea działają, ale do multi się nie da wejść :thumbsup: ŚMIECH NA SALI XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Też mam problem z MW2 przy połączeniu online cały czas myśli

Okienko: Status online

Tworzenie listy gier

Uaktualnianie stopnia i odblokowań

Łączeniem z serwerem tworzenia gry

wczoraj i dziś rano wszystko było ok a teraz myśli już 10 min :/

Swoją drogą jest już patch 1.02 ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojjj coś mi się wydaje że nie pogramy sobie dzisiaj..... Info ze strony uk.playstation.com "PlayStation Network jest niedostępna, ponieważ jest obecnie w konserwacji. Przepraszamy za niedogodności..."

Wracając do tematu MW2 i grania online , zastanawia mnie jakim cudem ta gra przeszła przez fazę beta testów, przecież to już zakrawa o kpinę. Kupuję produkt za ciężkie pieniądze, który w ocenie końcowej nie jest pełnowartościowy...

Edytowane przez zguto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pojawił się patch 1.02 ciekawe co poprawili, a co popsuli...

Edit: hahahahah teraz nawet do lobby nie da się wejść ^^

Niestety u mnie tez kiszka po calosci. Okienko Status Online i stoi. Z ciekawszych opcji to czasem pojawia sie Complete w tej trzeciej pozycji, a potem znika i tak w kolko jak murzyn na pasach. Jabym mial obiad na ogniu to moze bym zostawil laczenie na dluzsza chwile, ale poki co cierpliwosc nie pozwolila mi sprawdzic, czy metoda czekania cos daje. NAT type mam open ale ni huhu. Po wyjsciu Fat Princess tez mialem jazdy - pomagalo podlaczenie ps3 bezposrednio do kabla, bez routera. Moze dzis sprobuje ten manewr z MW2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety u mnie tez kiszka po calosci. Okienko Status Online i stoi. Z ciekawszych opcji to czasem pojawia sie Complete w tej trzeciej pozycji, a potem znika i tak w kolko jak murzyn na pasach. Jabym mial obiad na ogniu to moze bym zostawil laczenie na dluzsza chwile, ale poki co cierpliwosc nie pozwolila mi sprawdzic, czy metoda czekania cos daje. NAT type mam open ale ni huhu. Po wyjsciu Fat Princess tez mialem jazdy - pomagalo podlaczenie ps3 bezposrednio do kabla, bez routera. Moze dzis sprobuje ten manewr z MW2.

Ponoć multi już dzisiaj działało. Znowu skopali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poki co jestem w pracy :) Ostatni raz wejsc do multi probowalem w srode po poludniu (moze kolo 16). Jak wroce do domu i konsola nie bedzie pod okupacja brata to sie przetestuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi dziś (CZWARTEK 12.11.2009) działało od godziny 10:00 - 15:00 nie natrafiłem na żadne problemy - zobaczymy wieczorem jak zwiększy się ilość graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi dziś (CZWARTEK 12.11.2009) działało od godziny 10:00 - 15:00 nie natrafiłem na żadne problemy - zobaczymy wieczorem jak zwiększy się ilość graczy.

Mnie multi działa od 7,czyli od kiedy wszedłem ażdo teraz czyli cały czas. Zdarzają się jeszcze problemy z wywalaniem,i oczywiście zaproszenia,ale czekamy na jutrzejszy patch :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi dziś (CZWARTEK 12.11.2009) działało od godziny 10:00 - 15:00 nie natrafiłem na żadne problemy - zobaczymy wieczorem jak zwiększy się ilość graczy.

A jak z lagami? (nie mogę wejść i zobaczyć bo w pracy jestem:/)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z lagami? (nie mogę wejść i zobaczyć bo w pracy jestem:/)

Zależy od hosta,dzisiaj grałem cały dzień,i lagi było może 3 razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupuję produkt za ciężkie pieniądze, który w ocenie końcowej nie jest pełnowartościowy...
Amen zguto.

Płacimy ciężką kasę za wybrakowany towar - to jest kpina z graczy, ergo klientów.

Ja grałem dzisiaj kilka godzin - chyba ze 3 - błędy zauważone na wersji 1.2.50:

- notoryczne wywalanie hosta - a oczekiwanie na następnego trwa z kilka minut - jak się połączy

- w dalszym ciągu cuda z zapraszaniem do Party - zgroza

- lagi w jednym na pięć rozegranych meczach - dobór host w dupe wsadzić

Jest już patch 1.3, ale na razie nie mam siły tego instalować.

Poczekam sobie do 22, i wtedy się zobaczy.

Ogólnie IW dało poważnie d...y, to co nam zafundowali to jest wstyd i hańba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co kupiłem gre posiadam patch 1.3 i nie da się grać nadal trofea wpadają normalnie ale znowu jak chce je porównac z kogoś zdobyczami to jest bląd od razu na 7% na dodatek jak sam odświezam swoje trofea to tez pokazuje bląd, jeszcze wracając do multi jeśli chodzi o specjal ops to gdy klikam graj we dwóch online to odrazu bez żądnego zastanowienia pokazuje błąd i wyśjcie.. a jesli chodzi o multi jakiś mecz publiczny to nie łączy wogóle z żadną grą... to jakaś żenada ze strony infinity ward że dopuścili do czegoś takiego. Przecież po patchu 1.3 większośc problemów miała zostać rozwiązana w moim przypadku nic to nie dało...

czekam na kolejne patche :( nic innego nie pozostało

Edytowane przez gWOOdn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co kupiłem gre posiadam patch 1.3 i nie da się grać nadal trofea wpadają normalnie ale znowu jak chce je porównac z kogoś zdobyczami to jest bląd od razu na 7% na dodatek jak sam odświezam swoje trofea to tez pokazuje bląd, jeszcze wracając do multi jeśli chodzi o specjal ops to gdy klikam graj we dwóch online to odrazu bez żądnego zastanowienia pokazuje błąd i wyśjcie.. a jesli chodzi o multi jakiś mecz publiczny to nie łączy wogóle z żadną grą... to jakaś żenada ze strony infinity ward że dopuścili do czegoś takiego. Przecież po patchu 1.3 większośc problemów miała zostać rozwiązana w moim przypadku nic to nie dało...

czekam na kolejne patche :( nic innego nie pozostało

Chyba jesteś wyjatkiem,bo z tego co wiem to ja i wilele innych osób gra normalnie i mecze prywatne i publiczne oraz publiczne z ekipą. Spec ops też śmiga na 2 przez siec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jesteś wyjatkiem,bo z tego co wiem to ja i wilele innych osób gra normalnie i mecze prywatne i publiczne oraz publiczne z ekipą. Spec ops też śmiga na 2 przez siec.

paranoja jakaś ... a jak już mnie dołaczy do gry to pokazuje nicki ludiz którzy grają i odrazu nie utrzymano przenoszenia hosta ... i koniec multi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, podczas gry w MW 2 też wam strasznie głośno PS'ek chodzi(głośno jak na Playa)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mała podpowiedź dla osób które nie moga grac multi

:)

JEŚLI ktoś ma NAT: ograniczony to napewno nie pogra :) musi zadzwonić do dostawcy internetu i poprosić i udostępnienie NAT bo nie moze grać na konsoli :)

mi też chodzi normalnie cichutko ale też się mieszsza czasem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurdę czy wam też tak kiepsko mp działa?

Podczas sesji mp w MW2 połowę czasu spędzam szukając jakiegoś działającego meczu :/

W skrócie napiszę że bardzo ciężko mi cokolwiek znaleźć a jak się już uda to na 85% zaraz dostane jakiś error.

Hmm nie wiem czy to tylko u mnie czy tak ogólnie psn działa.

W sumie to chyba nie psn bo taki U2,K2,Socom itd. działają dobrze, wiadomo że czasami coś przymuli ale kurde bez jaj za taką grę to ja podziękuje.

Na koniec napiszę że mój net faktycznie nie należy do najlepszych 1mb neo(jeszcze rok męczarni i może jakieś upc się weźmie).

Jakieś pomysły? Mam nadzieję ze mam po prostu źle skonfigurowany router lub tak jak kolega powyżej napisał "NAT" ograniczony.

Ma ktoś podobnego neta? Proszę o jakieś info jak wam działa.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy można zmienić NAT w ustawieniach routera TP-LINK? W MW2 wyświetla mi NAT średni, wywala mnie co grę z tą samą wiadomością ,,Minął czas połączenia z serwerem" Poradzi ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ja mam powiedzieć mam nat ograniczony i łaczy mnie tylko z nie którymi przyjaciółmi, ale grać się da. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie w 60-tce wiatrak szybko wchodzi na szybsze obroty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja 250-tka (slim) pracuje nie głośniej niż zwykle, ale czytnik cały czas doczytuje. Denerwuje mnie to i chyba średnio służy żywotności mechanizmu (??) Na zdrowy rozum chyba mogli (nadal mogą?) zrobić to tak, żeby potrzebne dane zrzucać na dysk i kasować po zakończeniu meczu.. Nawiązując do wcześniejszych wypowiedzi, u mnie multi chodzi bez zarzutu od czwartku (nie mówię tu niestety o zaproszeniach). Grałem w różnych porach bo akurat wziąłem wolne. NAT: otwarty, łącze z Vectry (8Mb, w nocy 16Mb), połączenie z routerem przez Wi-Fi (między konsolą i Linksys-em jest 30cm i jedna półka...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra jakaś jak już mi się uda cudem znaleźć jakiś meczyk to na sam koniec czasami potrafi wywalić "Minął czas połączenia z serwerem".

Udało mi się jakoś ustawić i w konfiguracji ps3 pokazuje nat-2 ale za dużo to nie zdziałało :/

Ehh jakby nie mogli zrobić normalnych serwerów...

Edytowane przez Bishi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bishi mam ten sam problem co ty. Tak mnie to denerwuje, że aż odechciewa się grać, do tego brak skilla i dostaje po dupie zawsze :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wszytskich którzy maja problem z multi. Pierwsze co włączcie opcje multi i po lewej stronie macie rozpoczęcie rozgrywki i reszte tych opcji mniej więcej na środku ekranu po lewej stronie jest napis: NAT jeśli jest pokazane NAT niedostępny albo ograniczony to jedyne co mozecie zrobić to zadzwonić do swojego dostawcy internetu w poniedziałek i poprosić o udostępnienie w większości firm zrobią to od ręki i za darmo. ruter nie ma na to wpływu. bo zależy to wyłącznie od dostawcy internetu.

ale mimo wszytsko jeśli mamy NAT niedostepny albo ograniczony to możemy zagrać z kolegą prywatny mecz lub zagrać specjal Ops we dwóch pod warunkiem ze ktoś nas zaprosi do gry:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×