Skocz do zawartości
polarbear_pl

Call Of Duty: Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

Single player

Tryb jednego gacza jest kalsyczny dla serii CoD. Czyli ciekawa fabuła, intensywna, efektowna ale równocześnie krótka i niemiłosiernie oskryptowana akcja. Fabuła jest bezpośrednią kontynuacją wydarzeń z COD4. Nie będę tu jej opisywał bo szkoda spoilować, napiszę tylko że obfituje w kilka ciekawych zwrotów akcji i zapadających w pamięć scen. Misje też są rożne np. śmigamy skuterem, przekradamy się ze snajperką, bawimy się rakietami TV, siadamy za działkiem blackhawka i humwee czyli dla każdego coś miłego. Długość singla to jakieś 5-6 godzin w zalezności od poziomu trudności wiec jak zwykle krótko, jednak nie ma się poczucia niedosytu. Reasumująć klasyczny singiel z serii CoD - jezeli poprzednio wam się podobało to i tym razem sie nie zawiedziecie.

Multi player

Tryb wieloosobowy można podzielić na tradycyjny i misje special ops. Zacznę może od nowość jaką jest ten drugi tryb. Gramy tutaj z drugą osobą (plitscreen lub przez sieć) krótkie misje np. zabij kilka fal wrogów, misje w stylu Prypiati z COD4 jak również pościgamy się skuterem śnieżnym, poosłaniamy kompana z helikoptera lub z AC130 (w misji z COD4:). Za wykonanie misji dostajemy gwiazdki (od 1 do 3 w zaleznośći od poziomu trudności) za które odblokowujemy kolejne wyzwania. Tryb ten jest bardzo miodny i wymaga od nas często dobrej wspólpracy. Szkoda tylko że nie można w niego ot tak zagrać przez sieć tylko trzeba zapraszać znajomego (zamiast jak w Uncharted 2 dobierać automatycznie kompana).

Tradycyjne multi jest jak multi w COD4 na sterydach. Nowe mapy, sporo większe niż w 4. Perki mają teraz 2 poziomy "zaawansowania". Na szczęście usunięto z podstawowych perków te najbardziej wnerwiające takie jak martydoom oraz final stand - są to teraz "nagrody" za tzw. deathstreaki czyli kilka śmierci pod rząd.

Dodano też nowe nagrody za kilstreaki, z których sami sobie skomponujemy odpowiadający naszym upodobaniom zestaw. Dodano także tryb 3 osoby jednak osobiście mi on nie pasuję i raczej nie cieszy się (póki co) dużą popularnością. Do odblokowania jest też wiele popierdólek takich jak znaczki, "tytuły" do personalizacji swojego profilu.

Denerwuje na razie tylko masa camperów no ale to już urok wszystkich gier multiplayer.

Grafika stoi na wysokim poziomie jedynie denerwuje aliasing krawędzi czasem bardzo duży. Dźwięk to mistrzostwo samo w sobie wszystko brzmi tak jak powinno, muzyka też pozwala wczuć się jeszcze bardziej w klimat gry.

Podsumowując: MW2 jest bardzo dobrą grą, dającą wiele radości w multi i z bardzo krótkim jednak mocnym singlem. Ocenę podwyższają misje spec ops w związku z czym w skali 1-10 daję grze 9-. Minusa stawiam za błędy z trofeami które mnie osobiście dotknęły (mimo przejścia singla nie wpadł mi żaden pucharek;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Final Stand" ? A nie powinno być Last Stand ? A te nagrody to chodzi o to, że np: po 5 padnięciach wypadnie nam granat ? Czy jak, bo nie bardzo chyba rozumiem :)- Chodzi mi o "nagrody za tzw. deathstreaki "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

średnia recenzja - oprawę audiowizualną praktycznie pominąłeś, chaotyczny opis single/multi - bardziej mi to pasuje na pisane na szybko wrażenia z gry, a nie jej recenzję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Final Stand" ? A nie powinno być Last Stand ? A te nagrody to chodzi o to, że np: po 5 padnięciach wypadnie nam granat ? Czy jak, bo nie bardzo chyba rozumiem :)- Chodzi mi o "nagrody za tzw. deathstreaki "

"Nagroda" którą dostajemy chwilowo w momencie kiedy zginiemy kilka razy z rzędu bez ubicia przeciwnika. Rzeczywiście "last stand".

średnia recenzja - oprawę audiowizualną praktycznie pominąłeś, chaotyczny opis single/multi - bardziej mi to pasuje na pisane na szybko wrażenia z gry, a nie jej recenzję...

w sumie masz rację - to bardziej takie spisanie wrażeń - rezultat nudy w robocie;)

O oprawie nie wypowiadałem się bo koń jaki jest każdy widzi. Do Uncharted 2 trochę brakuje:)

Edytowane przez polarbear_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...Podsumowując: MW2 jest bardzo dobrą grą, dającą wiele radości w multi...

Otóż NIE :!: Granie w multi przypomina ruletkę albo się trafi, albo się nie trafi, na porządny mecz gdzie nie wywali nam hosta, albo na nowego nie będzie lagów, czy po meczy nie wywali nas z lobby - bo kłopoty z serwerem.

Że o kłopotach pogrania w PArty nie wspomnę.

Ogólnie na razie multi poważnie ssie, daje 4-rech liter, lub coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż NIE :!: Granie w multi przypomina ruletkę albo się trafi, albo się nie trafi, na porządny mecz gdzie nie wywali nam hosta, albo na nowego nie będzie lagów, czy po meczy nie wywali nas z lobby - bo kłopoty z serwerem.

Że o kłopotach pogrania w PArty nie wspomnę.

Ogólnie na razie multi poważnie ssie, daje 4-rech liter, lub coś innego.

owszem wywalenie z serwera się zdarza całkiem często- brak dedykowanych serwerów się kłania. Mimo tych kłopotów do czasu nowego BFa będzie jakaś "realistyczna" (tzn. w naszych czasach, zabijanie kosmitów jest nudne;) strzelanka sieciowa dla zabicia wolnego czasu;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kamperów masa jest na serwerach ale cóż sie da zrobić, dobra snajpera i po problemie xD tylko nabijac heady :D heheheh. A tak no twój opis 100% opisuje nowego COda dzisiaj pogrąłem troche i zwieracze mi puscily, hehe special ops zwłaszcza misja Uniki, ze snajperem w zimie ahh klimatyczne i omało sie nie poplakałem ze szczescia, hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie można napisać świetnej recenzji, kiedy raz się przesło grę, grając w nią blisko 5 godzin, bo tyle pewnie Ci zajęło przejście kampanii. Pozatym chyba głównym motywem, aby napisać, ten tekst, była chyba nadzieja, że będziesz pierwszy... Ale co z tego, że nim jesteś, jak mogłeś wyskrobać coś lepszego więcej grając w tą grę i bardziej się z nią zapoznać. Taka moja rada na przyszłość :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale tego nie da się czytać. Tragedia pod względem merytorycznym i stylistycznym. Tak to można co najwyżej na GaduGadu pisać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest recenzja?? no prosze Ciebie lepiej sobie tak recenzuj gry na telefony komorkowe nie na PS3... gdyby to byla inna gra to moze bym to olal... ale nie MW2 koles ... ta recenzja nie wniosla nic, nie daje zadnego przekazu odbiorcy, po tej recenzji nikt nagle nie zmieni o grze zdania bo po prostu sie nie da wyciagnac zadnych wnioskow, w dodatku towoja recenjza jest stanowczo za krotka ...

postaraj sie next time

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gra porażka. Może dobra dla smarkatych Amerykańców, którzy strzelają na oślep z bazooki i granatnika. Ta gra w multi to takie rozwinięcie QuakeIII. RZEŹ. Dla mnie crap roku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gra porażka. Może dobra dla smarkatych Amerykańców, którzy strzelają na oślep z bazooki i granatnika. Ta gra w multi to takie rozwinięcie QuakeIII. RZEŹ. Dla mnie crap roku.

Ehhh szkoda słow dla ludzi którzy pisza tak o MW 2 i smiac mi sie chce jednoczesnie ze MW 1 jakos nikt nieoczerniał ,a opiera sie na podobnych zasadach i wszyscy ja wychwalali pod niebiosa i długosc singla była podobna ( zreszta jak kazdego cod ) multi tez podobny wiec nierozumiem takiego podejscia.

Z mojego punktu widzenia skoro MW1 był doskonały to jak mozna ulepszyc ideał zastanówcie sie najpierw nad tą kwestia zamiast pisac takie głupoty które jak sie czyta to az kartofle z piwnicy uciekaja.

Osobiscie dla mnie kazda czesc z serii COD zasługuje na miano jednego z najlepszych FPS-ów ostatnich lat i trzeba sie z tym pogodzic wiadomo niema gier idealnych ale niemozna odrazu obrzucac gównem gry która czy ktos chce czy niechce jest bardzo grywalna i wybija sie obronna ręką sposród konkurencji która jest spora w tym akurat gatunku.

A recenzje ( jesli to wogole mozna nazwac recenzja bez obrazy ;) ) mozna by było troche staranniej napisac :) Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recka beznadziejna. Krótka, nieorganiczna i niemiło się ją czyta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w to, gra fajna, grafika też, szkoda, że ja nie lubie grać w takie gry na konsolach, a szczególnie na padzie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak poprzednicy mówie że recenzja mi się nie podobała, a przy okazji napisałeś że spec ops mogą przechodzić tylko 2 osoby, a można także przejść samemu wiem bo mój kolega przeszedł sam weź i uciekaj i pare innych trudnych misji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×