Skocz do zawartości
Emir

Call Of Duty

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam tak prawie co misje, że przechodze a tu pucharek nie wpada wiec musze cala misje powtarzac od nowa...;/ a jeszcze dodam ze gram na veteranie wiec wkur... mnie to niesamowicie. Nie mam pewności, że pucharek za przejscie wpadnie wiec wole powtórzyc jakas misje niz calego veterana.Ogólnie jestem bardzo zawiedziony tym codem, tzn. do samej gry nie mam nic dobrze sobie odswieżyc klasyka z pc, ale trofea doprowadzaja mnie do szału.

Mam to samo. I teraz muszę od nowa całość na Veteranie przechodzić? Nie ma mowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapisywanie checkpointow na veteranie to jedna wielka pomylka.Przechodzi sie misje,gosc zabija mnie na koncu i dzien dobry jestem na poczatku misji.Ch**nia jak nie wiem co.Ogolnie poziom veteran gdyby nie te bledy to bylby szybki do przejscia.Naszczescie platyne mam juz zaliczona.Ale co lecialo miesa podczas grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wszystkie puchary wpadały prawidłowo. Gierka super, ale już nigdy w nia nie zagram.

PS. Platynka jest :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałbym odświeżyć temat. Jeśli ktoś pobrał już raz grę z PSN na inną konsolę to czy jeśli kupię PSN code od tej osoby to jeszcze raz będę mógł ściągnąć gierę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zrobiłem platynkę. Coś wspaniałego, w pudełku z MW2 miałem kod na Classic i szczerze mówiąc lepiej bawiłem się przy CoDzie z PSN. Kiedyś to robili gry... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś to robili gry... :)

To zasługa Infinity Ward robią najlepsze COD!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×