Skocz do zawartości
Emir

Call Of Duty

Rekomendowane odpowiedzi

Aaa, widze ze nie jestem sam :D Gram na najwyzszym poziomie trudnosci i za cholere nie moge tego momentu przejsc. Raz mi sie udalo wyczyscic wlasciwie wszystko tylko potem zszedlem nieostroznie na dol i mnie zabili :P Tam mozna miec sporo granatow, ja mam 10 standardowo + leza 2 paczki i oplaca sie ich uzywac. Ogolnie dla mnie chyba najtrudniejsza misja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa, widze ze nie jestem sam :D Gram na najwyzszym poziomie trudnosci i za cholere nie moge tego momentu przejsc. Raz mi sie udalo wyczyscic wlasciwie wszystko tylko potem zszedlem nieostroznie na dol i mnie zabili :P Tam mozna miec sporo granatow, ja mam 10 standardowo + leza 2 paczki i oplaca sie ich uzywac. Ogolnie dla mnie chyba najtrudniejsza misja.

Ja nawet zjechałem windą na dół, wyczyściłem pierwszą trójkę ale potem przyszła kolejna i nie dałem rady:P A granatów nie używam bo boje się że nie będę wystarczająco oddalony od niego. I w ogóle niewygodnie się nimi rzuca, sterowanie skopane po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet zjechałem windą na dół, wyczyściłem pierwszą trójkę ale potem przyszła kolejna i nie dałem rady:P A granatów nie używam bo boje się że nie będę wystarczająco oddalony od niego. I w ogóle niewygodnie się nimi rzuca, sterowanie skopane po prostu.

Jak dlamnie sterowanie swietne prostota ktorej brakuje w innych grach

Najtrudniejsza misja na hardzie jest na lotnisku to zaraz po tamie jest

Ogolnie gra jest tak samo swietna jak w nia gralem z 7 chyba lat temu

na multi powracaja wspomnienia stare miejscowki, smiesznie jest jak sie gra z ludzmi ktorzy nie grali w to na PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misja z niemcami der cos tam jest nie do przejscia na veteranie;/;/;/;/;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pytanko

przeszedlem cala gre na Veteranie ale trofi wlecialo tylko za veterana a za harda i regulara nie czy to oznacza ze gre trzeba isc na kazdym poziomie trudnosci?

wie ktos cos na ten temat?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pytanko

przeszedlem cala gre na Veteranie ale trofi wlecialo tylko za veterana a za harda i regulara nie czy to oznacza ze gre trzeba isc na kazdym poziomie trudnosci?

wie ktos cos na ten temat?

pozdrawiam

Szacunek! Mnie nosi przy tym veteranie.

Widzę że lipa jak tylko wpada jeden trophy a nie reszta, nie spodziewałem się czegoś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem dziś tamę na Veteranie. Teraz siedze w ciężarówce, i strzelam do szkopów.

Na forum wyczytałem : you HAVE to play it THREE times to unlock the difficulty trophies?! Doesn't Veteran unlock the other ones too?

Yup. You have to play it 3 times.

Edytowane przez rivel88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odzew

coz pozostaje przejsc gre 3 razy

jak tam idzie wam Veteran?:)

Ja nie moge teraz na Vet przejść gdzie jedzie się na ciężarówce zaraz po misji na tamie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dasz rade:)

ja mialem problemy pozniej przy obronie takiego budynku normalnie masakra hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zdobędę Platyne, tylko pierw gtrzeba Veterana skończyć, bo na innych poziomach to jakoś pójdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miło się gra w ten tytuł, mimo tego, że ma swoje lata jest nadal bardzo grywalny. Fajnie, że jest też multi, co prawdo niezbyt rozbudowane, ale gra się przyjemnie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra nawet fajna ale czy wam tez tak muli np w Stalingradzie za tych statkach pod sam początek misji, multiplayer jest niedopracowany ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś gra w tutaj w multi bo za cholere żadnego lobby nie moge znaleźć. czasami ta FFA ktoś tam gra ale ja nie lubie tego trybu wiec tak glupio troche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos chcialby wymienic COD:C na jakies gry z PSN to pisac ID:luuki1990. Mam pare gier z psn, dodatki do Burnout Paradise i Fallout 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi też muliło w Stalingradzie :P. Co do multi, może jest nie tyle niedopracowany co dosyć skromny, w sensie nierozbudowany. Przypomina mi ten w nowym Wolfensteinie.

Brakuje mi dwóch trofeów do platyny, oczywiście zostały te najtrudniejsze czyli przejście gry na veteranie i hardzie. Nie wiem czy jest sens się w ogóle za to zabierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na multi ? PSN : Rabus_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może jeszcze u kogoś wystąpił taki błąd.Mianowicie:

Od razu zacząłem grac na veteran. Trophy za ukończenie misji ładnie wpadały,

ale pod koniec kampanii amerykańskiej(Ostatnie 3 misje)za ukończenie levelu nagroda nie wskoczyła.

Pucharek za skończenie gry amerykanami też nie wpadł.

Gram dalej Brytolami i lipa.

Te trophy za misje są do ogarnięcia,bo będę grę przechodził na innych poziomach.

Zastanawiam się tylko czy jak skończę grę na veteranie to pucharek wpadnie.

Ktoś miał podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się przypomina stare dzieje. Mapa harbor, tylko mosin, krk i bash. Tyle multi a sp?

Masakra na veteranie. No qffa MASAKRA. Zacząłem i skończę(tak myślę). Misja ''Tama'' póki co.

Szkoda tylko, że poprzednie dificulty się nie odblokowują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już splatynowałem, gicior gierka :) Na veteranie to hardcore, bynajmniej ostatnie misje brytyjskie i rosyjskie... Pavlov to tragedia. Ale wspomnienia są bezcenne, czyż nie :)

Na multi wycinam - przed chwilą deathmatch, wygrałem 30 do najwyższego wyniku za mną 15 z 8 ludźmi ^^ No ale to takie cieniasy że to szok :P

@romala

Mi raz nie wpadły trophy tak, zrestartuj lepiej grę, bo może Ci nie wpaść za cały poziom trudności... I tak pewnie będziesz przechodził 3 razy, więc trophy za misje to pestka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może jeszcze u kogoś wystąpił taki błąd.Mianowicie:

Od razu zacząłem grac na veteran. Trophy za ukończenie misji ładnie wpadały,

ale pod koniec kampanii amerykańskiej(Ostatnie 3 misje)za ukończenie levelu nagroda nie wskoczyła.

Pucharek za skończenie gry amerykanami też nie wpadł.

Gram dalej Brytolami i lipa.

Te trophy za misje są do ogarnięcia,bo będę grę przechodził na innych poziomach.

Zastanawiam się tylko czy jak skończę grę na veteranie to pucharek wpadnie.

Ktoś miał podobny problem?

Ja mam tak prawie co misje, że przechodze a tu pucharek nie wpada wiec musze cala misje powtarzac od nowa...;/ a jeszcze dodam ze gram na veteranie wiec wkur... mnie to niesamowicie. Nie mam pewności, że pucharek za przejscie wpadnie wiec wole powtórzyc jakas misje niz calego veterana.Ogólnie jestem bardzo zawiedziony tym codem, tzn. do samej gry nie mam nic dobrze sobie odswieżyc klasyka z pc, ale trofea doprowadzaja mnie do szału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 3/4 gry na Hardened, i Platyna :) Już na tą grę patrzeć nie mogę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×