Skocz do zawartości
Gość Buson

Czy będziesz kopiował w The Eye Of Judgment?!


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Buson

Jak wiemy karty są niestety kopiowalne, co o tym sądzisz, masz zamiar oszukiwać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kopiować pewnie tak, oszukiwać nie. W starterze jest 38 kart więc żeby pyknąć partyjkę offline z bratem będę musiał albo dorobić parę kart albo poczekać tydzień na boosterki,a że dzięki świętu zmarłych będę miał w tym tygodniu trochę wolnego czasu to pewnie zwycięży ta pierwsza opcja. Poza tym w każdej karciance w którą grałem zdarzało mi się testować wymyśloną talię na proxach zanim wywaliłem kasę na karty i nie wydaje mi się to strasznym oszustwem. Jeśli rozwinie się jakaś scena turniejowa to trzeba będzie trochę potrenować a do tego przydaje się dostęp do wszystkich kart. Natomiast w normalnych grach online czy ewentualnych turniejach na pewno będę używał tylko oryginalnych kupionych kart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson
Kopiować pewnie tak, oszukiwać nie. W starterze jest 38 kart więc żeby pyknąć partyjkę offline z bratem będę musiał albo dorobić parę kart albo poczekać tydzień na boosterki,a że dzięki świętu zmarłych będę miał w tym tygodniu trochę wolnego czasu to pewnie zwycięży ta pierwsza opcja. Poza tym w każdej karciance w którą grałem zdarzało mi się testować wymyśloną talię na proxach zanim wywaliłem kasę na karty i nie wydaje mi się to strasznym oszustwem. Jeśli rozwinie się jakaś scena turniejowa to trzeba będzie trochę potrenować a do tego przydaje się dostęp do wszystkich kart. Natomiast w normalnych grach online czy ewentualnych turniejach na pewno będę używał tylko orginalnych kupionych kart.

1. Jeszcze nie ma skanów kart w sieci

2. boosterki już w środe wysyłają z: www.gamelord.pl/można kupić już dzis w sklepach hobbystycznych.

3. Proxy wiadomo.. ale tylko offline imo... / to usprawiedliwienie jest, ponieważ w każdej karciance bawi się w proxy zanim się włoży kasę w dobry deck, bo w takim dragon ball'u, czasem na działający perfekcyjnie deck trzeba było z 2k wywalić =]

4. Ze znajomymi w necie... jeszcze można się umówić, ale moim zdaniem oszukiwanie obcych jest już "karalne" ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. raczej myślałem o powieleniu części tego co dostanę z grą

2. niestety gamelord ma kijowe opcje płatności i jeżeli będę tam coś kupował to ewentualnie przy okazji wizyty w łodzi, z resztą jak w środę wyślą to dostanę i tak po weekendzie

a co do reszty to zgadzam się całkowicie, chociaż może nawet proxy nie będą potrzebne bo wygląda na to że seta się da złożyć z 3-4 boxów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej wie ktos czy czarnobiale kopie tez dzialaja bo chcialbym sobie z kolega zagrac a 38 kartami to tak nie zabardzo idzie ;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem to tak. Do gier z kumplami przy jednym stole wydrukuję sobie karty, bo w starterze mało ich jest, ale do grania w online będę kupował  oryginalne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wcale drukarki nie ma ;) tzn mam ale się rozsypała (przez okno) jak wkurzylem się że musze dać 200zł za kolorowy tusz do HP , jak kumpel miał orginalny do epsona za 30 a podrabiany za 10 :] miałem zamiar kupić nówkę ale powiedziałem " po co mi to" do drukowania mam szkołe :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dost tego !!!! wkurzyliście mnie !!!! Wolam Kononowicza i niczego nie będzie <evil>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×