Skocz do zawartości
Gość Enkidu

PS3 kontra Godzilla... znaczy XboX 360

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marti701

I czy wyszły na PS3 jakieś gry z spit screenem ?

W x360 w call of duty można grać w 4 osoby na jednej konsoli, w wersji na PS3 ponoć tego nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I czy wyszły na PS3 jakieś gry z spit screenem ?

W x360 w call of duty można grać w 4 osoby na jednej konsoli, w wersji na PS3 ponoć tego nie ma

RFoM ? Multiplayer w wersji offline ? Nie testowałem ale wyglądało to jak split screen dla 4 osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yep, Ressistance obsługuje 1-4 graczy na jednym ekranie.

(X360 fanbojom mówimy stanowcze nie, idź sobie trolluj na innych forach...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I czy wyszły na PS3 jakieś gry z spit screenem ?

W x360 w call of duty można grać w 4 osoby na jednej konsoli, w wersji na PS3 ponoć tego nie ma

Wersja na ps3 byla robiona w krotkim czasie na przyslowiowym kolanie, czyli byle by bylo,byle pieniadze wpadaly w kieszen. Odbilo to sie rowniez na jakosci produktu. Dlatego online obsluguje mniej osob, textury sa nizszej rodzielczosci a splitscreena nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yaro

Ale Was się fajnie czyta !!! :) Jak za dawnych czasów.

Co jest fajniejsze:

ATARI czy COMMODORE

SNES czy MEGA DRIVE

PSX czy SATURN

PS2 czy XBOX

i tutaj jescze pasuje coś w stylu:

Co wolisz:

NYSĘ czy ŻUKA

WARSZAWĘ czy SYRENĘ

MATCHBOX'y czy HOTWEEL'sy

BUŁKI czy CHLEB

HE HE HE HE HE

Podświadome utożsamianie się ze społecznościa, która nam bardziej pasuje. Brak tolerancji i mały kroczek od konsolowego rasizmu.

Po co tworzyć konflikty, które do niczego dobrego nie prowadzą.... Pewnie większość z Was powie teraz, że wcale nie myśli o samobójczym ataku na siedzibę Billa. Ale powiem wam, że tak to właśnie wygląda i tyle :)

Prawdziwy gracz, gra na wszystkim i nie szydzi ze sprzętu bo go akurat nie posiada, lub go nie stać na owy.

Koleżka - nie chce mi sie sprawdzać który, napisał, że Xbox360 to chłam, :) Gratuluję koleżko, proponuję skończyć studia z imponującymi wpisami w indeksie, przeprowadzić się do piwnicy i zacząć pracę nad konsolką wszechczasów, będziesz bogaty, szczęśliwy no i uszczęśliwisz wszystkich supertanią i superpozbawioną wad konsolą nazwaną zapewne twoim imieniem. Do roboty chłopie !!! Nie mogę się doczekać ;D

Mam obydwie konsolki (PS3 i X360) i powiem wam że obydwie mają wady jak i obydwie są super, ale gdyby na rynku konsol istniało tylko SONY to PS3 kosztowałoby pewnie z 5000 pln i taka to była by jego "zwycięska" zaleta :) Pozdrówka

P.S. Ciekawe ile ten nowy czytnik BlueRay pochodzi, bo laserki sony to dłuuuuga i niezbyt ładna bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie do końca się wczytałeś w dyskusję. Owszem jest tu kilka głosów jednostronnych i niepopartych rzeczowymi argumentami ale większość wypowiada się obiektywnie. Nie wiem czy zauważyłeś, ale temat zaczyna się od watpliwości dotyczących zakupu PS3. Zupełnie się nie zgadzam, że jest to spór na poziomie przedszkola, typu "bo Atari to ma więcej pamięci od ZX Spectrum i dlatego jest lepsze". Raczej luźna dyskusja o wadach i zaletach obu systemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem PS2 jeszcze przed wydaniem tych w zielonych pudeleczkach (z poprawionym laserem) i do dzis laser sprawuje sie niezawodnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon85pl

zorbie małe porównanie ogólne padów

xbox - zasilanie na akumulatorki , można wymienić i dalej cieszyć sie bezprzewodowoscia , wibracje ciekawe kształty ,  Czy wygodny pad ? moim zdaniem wygodny, można podłączyć headseta do pada

wady: cieszki ,

ps3 - czujnik ruchu . lżejszy od xboxa360

wady: brak inowacji (ten sam kształt) , wbudowany akumulator w pad , brak wibracji

Moim zdaniem innowacyjny pad xboxa360  rożni sie w 20% od swojego starego brata ;)  ale jest małe utrudnienie dla ludzi którzy sie przyzwyczaili do starego.

A teraz do pada ps3 moim zdaniem wada i zaleta jest to ze niemożna wymienić ogniwa . zaleta - dzięki temu jest bardziej poręczniejszy , wada jest oczywista stara baterie z telefonu komórkowego sie wyrzuca i kupuje nowa . Niestety pad ps3 nie posiada takiej możliwości . Plotki głoszą ze będzie można oddać zużyty pad i dostaniemy nowy , ale ile w tym prawdy ... ? Moim zdaniem Sony mogło umieścić pod padem jakaś klapka czy coś co by umożliwialialo wymianę na jakieś poręczne małe ogniwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wady: brak inowacji (ten sam kształt)

dragon a od kiedy to jest wada???  ;) Przysłowie mówi, że lepsze jest wrogiem dobrego. Toże pad od x-a się zmienił wynika z tego, że poprzedni był po prostu widocznie nie najlepszy (chociaż mi odpowiadał i ten od ps2 i ps3 też mi odpowiada).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon85pl

głownie chodziło mi o  to żeby np zajeli sie drobiazgami ;]  np mogli by jakaś gumę zastosować co by sie dłoń  nieslizgala , albo specjalnie wyprofilowane uchwyty .  Pamiętam jak grałem u brata na ps2 wydaje mi sie grant turismo 2 to później był  tak mokry pad ze ręką sie śliziwala i bylo to bardzo niekomfortowe bo musicalem zrobic kilku min przerwę (umyc rece , wytrzec pada z potu ;) by móc normalnie grac ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podświadome utożsamianie się ze społecznościa, która nam bardziej pasuje. Brak tolerancji i mały kroczek od konsolowego rasizmu.

Po co tworzyć konflikty, które do niczego dobrego nie prowadzą.... Pewnie większość z Was powie teraz, że wcale nie myśli o samobójczym ataku na siedzibę Billa. Ale powiem wam, że tak to właśnie wygląda i tyle :)

Prawdziwy gracz, gra na wszystkim i nie szydzi ze sprzętu bo go akurat nie posiada, lub go nie stać na owy.

Koleżka - nie chce mi sie sprawdzać który, napisał, że Xbox360 to chłam, :) Gratuluję koleżko, proponuję skończyć studia z imponującymi wpisami w indeksie, przeprowadzić się do piwnicy i zacząć pracę nad konsolką wszechczasów, będziesz bogaty, szczęśliwy no i uszczęśliwisz wszystkich supertanią i superpozbawioną wad konsolą nazwaną zapewne twoim imieniem. Do roboty chłopie !!! Nie mogę się doczekać ;D

Mam obydwie konsolki (PS3 i X360) i powiem wam że obydwie mają wady jak i obydwie są super, ale gdyby na rynku konsol istniało tylko SONY to PS3 kosztowałoby pewnie z 5000 pln i taka to była by jego "zwycięska" zaleta :) Pozdrówka

P.S. Ciekawe ile ten nowy czytnik BlueRay pochodzi, bo laserki sony to dłuuuuga i niezbyt ładna bajka.

Po pierwsze, nikt cie tu tak na prawdę nie zapraszał. Jeżeli jeteś fanboyem M$ proszę Cię bardzo, masz od tego setkę innych forów, na których możesz wylewać gorycz związaną z konsolą M$ (która, notabene psuje się częściej niz lasery w konsolach SONY).

Wracając do głównego wątku - co jest (dla mnie) argumentem przemawiającym za zakupem PS3:

- brak abonamentu (vide Xbox Live - który właścicieli konsoli M$ bardzo boli)

- możliwość instalacji systemu operacyjnego (spróbuj zainstalować na Xpudle360 Windowsa)

Pozdrawiam, ale swój jad idz wylewać gdzie indziej. Przykro mi, że zmarnowałeś pieniądze na Xpudło - bo za tą kasę byłbyś w stanie kupić samochód. Owszem, wydałem więcej na PS3 ale wydałem je świadomie.

p.s. To jest moja pierwsza i ostania wypowiedź w temacie wyższości jednej konsoli nad drugą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×