Skocz do zawartości
green beret

The Saboteur

Rekomendowane odpowiedzi

z6488571X.jpg

Siema właśnie przed chwilą zakupiłem swoją kopię dywersanta ,mam nadzieję ,że ta gra mnie nie zawiedzie...........

Tak więc zapowiada się gorąca noc.........bliższe szczegóły co do gry postaram się napisać jutro.........:rolleyes: a teraz ruszam wyzwolić Paryż z rąk okupanta:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja Cię zapytam czy na flagach są swastyki czy politycznie poprawne krzyże?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja Cię zapytam czy na flagach są swastyki czy politycznie poprawne krzyże?

Są swastyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisz koniecznie jak wrazenia!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisz koniecznie jak wrazenia!!

Jak dla mnie kolejny średniak :) video recenzję znajdziesz tu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie kolejny średniak :) video recenzję znajdziesz tu

No jak dla mnie to gierka calkiem niezle sie prezentuje na tej "recenzji". Bo sama recenzja to zenada kompletna. Boze, nie moglem juz tego kolesia sluchac, tak pier...lil :). Taki to problem napisac sobie jakis scenariusz do recenzji i go przeczytac zamiast gadac bzdety o tym co sie widzi na ekranie? Tragedia..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, wiec sytuacja wyglada tak: pogralem dzisiaj 2-3h i moge powiedziec, ze gierka moze nie jest jakas wyjatkowa, ale ma swoj klimat i to wlasnie on przyciaga nas do ekranu :) jak w nia gralem to troche przypomnialo mi sie jak pierwszy raz wlaczylem Mafie :D napisze jakas recke jak pogram dluzej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, wiec sytuacja wyglada tak: pogralem dzisiaj 2-3h i moge powiedziec, ze gierka moze nie jest jakas wyjatkowa, ale ma swoj klimat i to wlasnie on przyciaga nas do ekranu :) jak w nia gralem to troche przypomnialo mi sie jak pierwszy raz wlaczylem Mafie :D napisze jakas recke jak pogram dluzej :)

Skąd masz demko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd masz demko?

Ma pełną wersje a nie demo...;p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od środy gra już leży w marketach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, myślałem że do premiery jeszcze troche:)

bo na pc juz jest, ja liczyłem na tą gre, ale po tej "recenzji" z tvgry.pl ... wiem ze jej nie kupie :) ... fajny klimat, ale cieńka mechanika rozgrywki, ze już o animacji bohatera jak biega nie wspomne. A i miało twardo być wspinanie się, a nie widziałem, ale i tak teraz to już mnie nie interesuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten materiał w ogóle nie przekonał mnie do tej gry, animacje bohatera są paskudne, miasta jakieś puste (gdzie tam są jakieś samochody na ulicy?) a motyw z przebraniem za Niemca jakoś dziwnie wyglądał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten materiał w ogóle nie przekonał mnie do tej gry, animacje bohatera są paskudne, miasta jakieś puste (gdzie tam są jakieś samochody na ulicy?) a motyw z przebraniem za Niemca jakoś dziwnie wyglądał.

Mamy czasy wojny, okupacji niemieckiej a Ty chcesz żeby auta jeździły cały czas? To nie GTA, ani nie wspolczesne czasy. Jest ich tyle ile powinno być jak na grę zlokalizowaną w takich czasach.

Grafika mi nie przeszkadza, jest ok. Głos aktora świetny, klimat mi pasuje, jest polska wersja, ale...

Drewnianie to wszystko wygląda, brak chowania się za zasłonami powoduje, że stoi się naprzeciw niemców i do nich strzela, słabiutko. Ogólnie gameplay wygląda raczej słabo, dośc niedopracowany jest.

Szkoda tej gry, ale znowu az tak nie płaczę, bo z chęcią w nią zagram tylko później jak będzie bardziej przystępna cenowo, a że mam aktualnie dużo tytułów do nadrobienia więc raczej nie płaczę, bo będe grał do przyszłych wakacji żeby nadrobić wszystko (zwłaszcza, że początek roku mi kilka ważnych gier jeszcze dostarczy). Zły czas sobie chłopaki na premierę wybrali, oj zły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, ze ma być ruch jak w GTA, ale jeżeli po ulicy jedzie jeden samochód po za naszym to jest coś nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, ze ma być ruch jak w GTA, ale jeżeli po ulicy jedzie jeden samochód po za naszym to jest coś nie tak.

Nie no bez przesady, jest ich troche więcej - przeglądnąłem aż inne gameplaye po tym co napisałeś i jest ich więcej ale rzeczywiście niedużo. Było nie było II wojna światowa. A przy okazji zobaczylem, że jednek jest możliwośc przyklejenia się do ściany - fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez przesady, jest ich troche więcej - przeglądnąłem aż inne gameplaye po tym co napisałeś i jest ich więcej ale rzeczywiście niedużo. Było nie było II wojna światowa. A przy okazji zobaczylem, że jednek jest możliwośc przyklejenia się do ściany - fajnie.

Ja zwróciłem uwagę na fizykę w grze. Wyszedłem poza Paryż, na małym wzgórzu była droga, strzeliłem do kierowcy, gdy akurat zjeżdżał, koleś zginął, a samochód bezwładnie sunął dalej, aż zatrzymał się na płocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja gierke odpaliłem na PC i powiem Wam ze mi sie naprawde podoba. Moze i wspinaczka moglaby byc lepsza, moze jakies szczegoly tez ale klimat, fabuła i ogólnie cos nowego w stylu mafii wzbudziło we mnie emocje. Ogolnie rzecz biora gra mi sie bardzo podoba naprawde. Jest ładna, fajnie przemyslana. Jaką przyjemność daje niszczenie Niemców czy też popatrzenie sobie na pólnagie panienki w klubie Belle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to po paru godzinach wygląda to tak.............. Faktycznie pierwsze skojarzenie z mafią ,ale to chyba ze względu na podobny okres czasowy ........Krótko mówiąc jest to coś właśnie pomiędzy wspomnianą Mafią a GTA IV z tym ,że obsadzone w realiach II wojny światowej ,a dokładnie w Paryżu roku 1940.. Pomysł fajny , choć nie wpełni wykorzystany.........w/g mnie za mało kombinowania ......wjazdami w stylu bruce'a willisa załatwiamy większość misji.......... co do ruchu na ulicach to uważam ,że jest spory. Samochodów jak na tamten okres ,wystarczająco. Wspinaczka ok ,nie mam jednak porównania do AC2 Misje ciekawe . Ogólnie uważam że fajna pozycja ,aczkolwiek spodziewałem się więcej nawiązań i rozwiązań w stylu Commandos Niestety wielki minus za brak online..........

Co do nazistowskich znaków to w wersji na rynek polski wszystko jest......zagraniczne np.niemiecki mogą się różnić.............. Brak licencji na nazwy aut i broni . Umundurowanie też mogłoby być bardziej poprawne historycznie, ale jednak klimatyczne (takie amerykańskie spojrzenie na okupowaną europę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w grę ok 2 godzin i nie zawiodlem się. Klimat wojny wciąga. Fajna fabuła. Podobnie jak w infamous obszary nie odkryte są czarno-białe. Grę faktycznie można polozyć pomiedzy Mafią i GTA4. Grafika nie jest rewecyjna ale nie przeszkadza i fanie sie wpisuje w klimat. Ogólnie troszke się przestraszylem bo grę kupiłem wcześniej niz przeczytałem recenzje i miałem stracha ale jest ok. Można swobodnie chodzić po mieście i wykanczać po cichu szkopów dostając w zamian bonusy.

Edytowane przez grzesgogo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po filmikach na youtube myślę, że zbyt realistyczna to ta gra nie jest ( kilku metrowe skoki z jednego budynku na drugi ). A jak z przechodzeniem gry na "cichca" ? Można tak robić wiekszość misji czy tylko niektóre? Bo średnio mi pasuje bieganie z karabinem i zabijanie setek szkopów. Do tego tematu bardziej mi odpowiada skradanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazda misje mozna starac sie przejsc po cichu, jest to trudne ale da się. Czasami jednak nie widzialem sposobu to na pałe jak Rambo wparowywałem i robiłem sieczke. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś opisał wrażenia z gry, byłoby fajnie, zamierzam dostać Sabotażystę na gwiazdkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś opisał wrażenia z gry, byłoby fajnie, zamierzam dostać Sabotażystę na gwiazdkę :)

Gram na PC, (wersja na PS3 chyba się nie różni zbytnio) i powiem szczerze, jestem pod wrażeniem. O grach mówi się, że starczy na 5, 6, 8 h zabawy.

A przy The Saboteur, grasz i grasz. Oprócz misji głównych, są jeszcze poboczne. Kilkaset celów do zniszczenia (składy paliw, wieże strażnicze, stanowiska artylerii), miejsca do odwiedzenia (łady widok, czy jakoś tam). Specjalne skocznie dla samochodów, zrzuty, które trzeba odnaleźć. Na przejście całej gry, potrzeba będzie chyba pół roku.

Edytowane przez WaldekM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×