Skocz do zawartości
green beret

The Saboteur

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Saboteur kupiony w UK/IE bedzie mial PL napisy czy musze kupic w PL ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UK Saboteur będzie miał polsie napisy, a polska angielskie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również gram w Sabotażystę i uważam że jest to dobry tytuł. Grę kupiłem w ciemno i opłacało się zaryzykować. Jak już kolega wcześniej napisał wiele rzeczy do zrobienia i mam teraz ponad 10 h na liczniku i 80% story mode oraz 18% celów pobocznych. Więc jak widać jest to gra na wiele godzin. Sabotażysta to zlepek gier takich jak GTA Merceneries oraz AC. ;) Krótko mówiąc gra warta polecenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekam jeszcze trochę, szczerze mówiąc to bardziej byłem napalony na sabotażystę niż na asasyna ale po pierwszych słabych reckach jakoś przestało mi się palić. W ogóle jakoś podejrzanie cicho o tej gierce było przed premierą pomimo, że po targach sporo osób w tym ja się podnieciło :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekam jeszcze trochę, szczerze mówiąc to bardziej byłem napalony na sabotażystę niż na asasyna ale po pierwszych słabych reckach jakoś przestało mi się palić. W ogóle jakoś podejrzanie cicho o tej gierce było przed premierą pomimo, że po targach sporo osób w tym ja się podnieciło :]

Ja od jakiegoś czasu nie sugeruję się żadnymi reckami lub tego podobnymi rzeczami, wolę sam sprawdzić grę niż poczytać jaka to ona chuj.... Wiem i rozumiem że dla wielu jest to wyrzucenie pieniędzy w błoto i nikt nie chcę kupić tu żadnego shitu, ale prawd jest taka iż każdy ma swój gust i gry które mu nie podchodzą podobają się innym.

Co do Sabotażysty to również o nim przed zakupem nie słyszałem, ba nawet żadnego trajlera nie widziałem ale zdecydowałem się kupić i nie żałuję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda przeciętnie ale pewnie grywalność i klimat jest dobry. Pozostanie mi czekać aż gra będzie stosunkowo tańsza niż na dzień dzisiejszy i wtedy sięgnę po ten tytuł :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze powiedziec ze do kupna ostatecznie przekonala mnie recenzja na portalu, ktora jest bardzo fajna i zachecajaca do kupna :) ocena 8- tez jest ok, na IGN tez, 20 zaczne grac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam maly problem, uruchomilem gierke i chce wpisac kod zeby unlock jakas tam lokacje, gra laczy sie z serwerami, wpisuje kod i niby koniec. uruchamiam gre a tam napisane ze nie sciagnalem tej lokacji czy chce sciagnac teraz? no to naciskam tak, a tam pokazuje sie napis ze nie ma zadnych do sciagniecia :) hehehe i o co kaman?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem recenzje tej gry i nie powiem ale bardzo mi się spodobała... Teraz czekam aż mikołaj dostarczy mi ta gre pod choinke ;D (to dziwne mam 16 lat i piszę coś o mikołaju...)

Bardzo mi się podoba patent z kolorową i czarno białą częścią miasta... Jeśli ktoś posiada the sboteur proszę niech napisze ile zajmuje przejście... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem recenzje tej gry i nie powiem ale bardzo mi się spodobała... Teraz czekam aż mikołaj dostarczy mi ta gre pod choinke ;D (to dziwne mam 16 lat i piszę coś o mikołaju...)

Bardzo mi się podoba patent z kolorową i czarno białą częścią miasta... Jeśli ktoś posiada the sboteur proszę niech napisze ile zajmuje przejście... :P

Bylo to wczesniej powiedziane.. Sam watek glowny zajmuje ok 12 h gry, ale misje poboczne (choc podobne) wydluzaja mocna gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam maly problem, uruchomilem gierke i chce wpisac kod zeby unlock jakas tam lokacje, gra laczy sie z serwerami, wpisuje kod i niby koniec. uruchamiam gre a tam napisane ze nie sciagnalem tej lokacji czy chce sciagnac teraz? no to naciskam tak, a tam pokazuje sie napis ze nie ma zadnych do sciagniecia :) hehehe i o co kaman?

Zassaj ze sklepu tam jest, tylko z poziomu gry bo nie jestem pewien czy znajdziesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba się skusze, bo właśnie mam ochotę na jakaś gierkę z fajnym klimatem 2 wojny światowej :) nie jestem pewien czy mi podejdzie bo nigdy nie bylem fanem gta ale np mafia mi się bardzo podobała, a w sumie porównujecie ją do tych gier. A jak oceniacie sterowanie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem recenzje tej gry i nie powiem ale bardzo mi się spodobała... Teraz czekam aż mikołaj dostarczy mi ta gre pod choinke ;D (to dziwne mam 16 lat i piszę coś o mikołaju...)

Bardzo mi się podoba patent z kolorową i czarno białą częścią miasta... Jeśli ktoś posiada the sboteur proszę niech napisze ile zajmuje przejście... :P

No no ^^ Forum od 21 latek, ładnie ładnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to nie na temat ale piszę z konta brata... Nie mam zamiaru robić drugiego niepotrzebnego konta z lipnymi danymi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to nie na temat ale piszę z konta brata... Nie mam zamiaru robić drugiego niepotrzebnego konta z lipnymi danymi...

To pozostaje mieć nadzieję, że brat nie jest z rocznika który jest w nicku :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pozostaje mieć nadzieję, że brat nie jest z rocznika który jest w nicku :wink:

*Koniec OT*

Ktoś zdobył platynę? :) ma ktoś może listę tych ukrytych trofeów? Bo niegdzie nie ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest numer rocznika tylko jego ulubiona liczba... A mój brat ma 22 lata... (wiem że nie na temat ale muszę kolegów sprostować...)

Edytowane przez Luki98

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mnie ktoś kto tą erg już poznał bardzo dobrze ukierunkować bo waham się co do zakupu. Porównujecie tą grę do mafii i gta. Mafia mi się bardzo podobała, gta prawie w ogolę nie grałem nie ciągło mnie w kierunku tej gry. Czy Saboteur może mi podejść ?? Z czego więcej ten tytuł czerpał ??

a i czy dostępne są w grze polskie napisy ??

Edytowane przez EsoxNH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja coraz bardziej się utwierdzam w przekonaniu, że ta gra to crap. <_< Skoki dziwaczne, bugi, dziwne AI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giera ogólnie ma wady ale jaka nie ma. Dużo się zastanawiałem ale jak zacząłem grać to zassała mnie :) gram równocześnie w Uncharted 2 i powiem że już nie jest taka fajna jak pierwsza. Nic nowego tak jakbym dalej grał w jedynkę w nowych lokacjach, brak adrenalinki, więc Saboteur wygrywa klimatem i to nie byle jakim. Co do assassyna nowego to nie wiem ale jest tak samo jak z U2 - czyli ten sam model dużo lepiej opakowany, tak więc zakupiłem Saboturka i nie żałuje. Jest dużo do zniszczenia, połączenie kilku motywów skradanka, rozwałka, wspinaczka,sandbox, bekarty wojny, indiana jones, 2 wojna swiatowa, co tam jeszcze. Powiem w skrócie: nie nudzi mnie to co jest do zrobienia mimo setek podobnych obiektów ale jaka motywacja ! do wysadzania. I wcale nie jest łatwa jak piszą bo wystarczy dać na fakin hard i już nie pogracie hyhyh jak w gta4, które było odgrzewanym kotletem i w szybko znudziło. GRA MUSI MIEĆ KLIMAT I WCIĄGAĆ reszta to pikuś. Saboteur ma w sobie te najważniejsze cechy. Polecam:pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem że zaopatrzę się w ten tytuł na okres świąteczny, mam ochotę na klimatyczna grę pełną akcji :) Dzięki za opinie !

jeszcze tylko zapytam czy w grze są dostępne PL napisy ?

Edytowane przez EsoxNH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem że zaopatrzę się w ten tytuł na okres świąteczny, mam ochotę na klimatyczna grę pełną akcji :) Dzięki za opinie !

jeszcze tylko zapytam czy w grze są dostępne PL napisy ?

tak, są dostępne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile średnio czasu potrzeba na ukończenie głównego wątku ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile średnio czasu potrzeba na ukończenie głównego wątku ??

Ciężko powiedzieć. Gram 21 godzin a mam główny wątek na 55 % a misje poboczne na 33 %.

Gra na prawdę wciąga nie żałuje nawet grosza za tą pozycje.

Assasin 2 czeka na półce bo mam jeszcze sporo szwabów do rozwalenia.

To chyba nasze narodowe zboczenie, że jak widzimy niemców w 1941 to chcemy wszystkich wykończyć a do tego jaka frajda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, to widzę że gra na wiele zimowych wieczorów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×