Skocz do zawartości
green beret

The Saboteur

Rekomendowane odpowiedzi

Też zapaliłem się na początku do tej gry lecz w sklepie stanowczo mi ją odradzono mowiąc, że zawiera multum błędów w gameplayu. Zrezygnowalem i kupiłem MW2 - jestem zadowolony :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zapaliłem się na początku do tej gry lecz w sklepie stanowczo mi ją odradzono mowiąc, że zawiera multum błędów w gameplayu. Zrezygnowalem i kupiłem MW2 - jestem zadowolony :biggrin:

Lol, za to MW2 ma zero błedów. pewnie mw2 było droższe ;) w jakim sklepie kupowałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, za to MW2 ma zero błedów. pewnie mw2 było droższe ;) w jakim sklepie kupowałeś?

Tez się dziwie. Czemu ci odradzono ??

Ale nie można mieć pretensji. Każdy kieruje się swoim gustem i subiektywnie odbiera gry.

Laska mojego kolegi chciała mu kupić grę i poszła do MM a tam za największy hit polecono jej Fallout.

Niby super tytuł to fakt, ale koleś zupełnie nie trawi RPG i to co dla jednego jest Hitem dla innego Shitem.

Sabteur dla mnie nie jest hiciorem ale ma w sobie to coś, że biegam jak głupi i wysadzam posterunki i wieżyczki snajperów.

Gra faktycznie zawiera sporo błędów np. rozwaliłem wieżyczkę, która się rozpadła w drobny mak a koleś nadal stał w przestworzach.

Jest tutaj super rozbudowany system zdobywania umiejętności. Właśnie zaczajam się na ostatni most do wysadzenia i dostanę super umiejętność.

Podkładając ładunki w przebraniu nie będę wkurzał niemców a wtedy podejdę i wysadzę 10 na raz i zdobęde .......... no i tak można dłuuugo.

Zassało mnie jak nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miszcz: otóż Cię zdziwię ale MW2 było sporo tańsze. W sklepie tym co zawsze na Ursynowie - ufam gościom bo mają podobne gusta do moich.

Wesołych Świąt!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh nie dziwcie się, że doradzili mu MW2 zamiast Saboteur'a. MW to w końcu Call of Duty - marka jakiej nie ma żadna inna gra. Nawet jeśli to odgrzewany kotlet to BARDZO DOBRY kotlet i Saboteur nie może nawet sobie stanąć obok gry IW. Sabotażysta odrzucił mnie grafiką, gameplay'em (możliwe, że jak bym zagrał to zmieniłbym zdanie, ale tyle wydatków, że brak pieniędzy na średniaki), sztucznością (boże jak on skacze).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh nie dziwcie się, że doradzili mu MW2 zamiast Saboteur'a. MW to w końcu Call of Duty - marka jakiej nie ma żadna inna gra. Nawet jeśli to odgrzewany kotlet to BARDZO DOBRY kotlet i Saboteur nie może nawet sobie stanąć obok gry IW. Sabotażysta odrzucił mnie grafiką, gameplay'em (możliwe, że jak bym zagrał to zmieniłbym zdanie, ale tyle wydatków, że brak pieniędzy na średniaki), sztucznością (boże jak on skacze).

ta gra szybko spadnie ponizej 100zl gdzie sie nie pytałem o nią to wszyscy sie uśmiechali i mówili ze raczej nie będą jej zamawiali

ja osobiscie mialem ja kupic teraz ale wole poczekac i kupic ja tanio bo w styczniu i kwietniu sa najwazniejsze premiery 2 gier Mafia 2 i Red Dead Redemption

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety panowie z Pandemic (developer) mają jeden, dość poważny problem. Mianowicie nie potrafią dopracować i doszlifować swoich gier. To samo było z Mercenaries 2 i ostatnim LOTRem.

BTW: Sabotażysta to ostatnia ich gra i sudio jest już zamknięte R.I.P :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro po pracy prosto do sklepu i kupię The Saboteur. Lubię klimat WWII. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z bonusem Fuks. Nie kapuje co trzeba dokładnie tam zrobić. Jednym nabojem zabić dwóch Niemców?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabotażysta w świeta dołączył do mojej kolekcji gier, odpaliłem i musi jeszce trochę na swój czas poczekać smile.gif taki mariaż Mafii i Ojca chrzestnego.

Ostatnie półrocze trochę nas rozpieściło U2, MW2, Assasin 2 to gry napewno wizualnie przynajmniej półkę wyżej Sabotażysta napewno posiada bardzo rozbudowaną fabułę i gra jest przeznaczona dla miłosników klimatu II wojny.

Ja, napewno do niej przysiądę. Kiedy??? Jak przejde Assasyna, bo przygody Ezio wciągneły mnie nie na żarty smile.gif

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierka jest fajna bo są w niej zawarte pomysły z innych gier takich jak: GTA4,Assasins Creed ipt. polecam bo jest jednom z ostatnich gier Pandemonic:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z bonusem Fuks. Nie kapuje co trzeba dokładnie tam zrobić. Jednym nabojem zabić dwóch Niemców?

Bardzo łatwe do zrobienia, podczas każdego alarmu poczekaj aż niemcy ustawią się jeden za drugim i wtedy strzel (ze snajperki). Zabijesz 2 za jednym strzałem i musisz to powtórzyć 10 razy.

Ogólnie platynka bardzo łatwa, lecz czasochłonna, przejście na 100% zajęło mi 35h.

A i tak na marginesie, radzę nie sugerować się tymi opiniami na temat tej gry bo jest to kawał dobrego i klimatycznego kodu.

Jeśli kogoś story pochłonie tak jak mnie to nie będzie chciał wyłączyć konsoli ;)

Edytowane przez Marek21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj trochę grałem. Saboteur nie jest tylko jedną z największych niespodzianek 2009 - to wielka niespodzianka 2009 roku. :)

Bohater Sean Devlin w poszukiwaniu zemsty i intrygujący 1940 Paryż II wojny światowej. Historie, to jest interesujące.

Wygląda to wspaniała, ma zabawnymi ze wspaniałym głównego bohatera i wciągający gameplay, który pozwala wybuchnąć hitlerowcy ponownie...

Graficznie jest to całkiem przyzwoity, oświetlenie jest bardzo dobry, czarno-biały filtr.

Ktoś zeskakując Wieży Eiffla i życia! Klik -

Oto jak to zrobić! :laugh: :ok:

Zabiłem tylko nieco mniej cywilów niż naziści. :laugh:

Sporo arty - http://jasianinvasion.blogspot.com/

Nie koniec...Zobaczcie - http://www.youtube.com/watch%3Fv%3D2TkC68gRcq0&prev

Dziwne zachowanie nazi :teehee:

Śmierć autora Pandemic. Szkoda! :( Cholera, świetna gra! Polecam! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super arty! Swoją drogą, ktoś walczy o platynę w tej grze? Ja mam 25h na liczniku i 35% tych zadań pobocznych jak niszczenie wieżyczek itd.

Jeśli chodzi o samą gre to jest strasznie niedopracowana ale wiedziałem na co się godziłem. Klimat jest naprawdę świetny. To że Pandemic znika to oznacza to też że nie ujrzymy już żadnych łatek i patchy to Saboteura?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super arty! Swoją drogą, ktoś walczy o platynę w tej grze?

Widać kolego nie czytasz cudzych postów, bo jak już napisałem wcześniej platynkę zdobyłem kilka dni temu i zajęło mi to prawie 35h. ;)

Ta gra mnie dłużej przytrzymała przy konsoli niż ten cały przereklamowany U2.

Dobrze że jeszcze od czasu do czasu ktoś wyskoczy z czymś nowatorskim a nie tylko doda numerek do nazwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczalem zabawe z ta gierka.

Przed kupne poczytalem troche recenzji, opinii i sie zastanawialem...

A teraz nie wiem nad czym :) Ta gierka jest naprawde dobra produkcja. Klimat, muzyczka, odcienie szarosci. Jakos mi nie przeszkadzaja braki graficzne. Wspinaczka znosna ;)

Generalnie polecam ta gierke bo to fajne polaczenie kilku innych duzych tytulow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem kilka godzin u kumpla na PC-cie i mogę powiedzieć jedno: Gra mnie zaskoczyła bardzo pozytywnie ! Jest to nic innego jak połączenie Mafii 2, Godfather 1 oraz Assassin's Creed 2 :D Swiat przypomina Mafie 2. Typy misji Godfathera i Assassin's Creed 2. Zachowanie głównego bohatera, jego chodzenie, wspinanie sie, zabijanie po cichaczu - AC2. Bronie - Godfather. Mam tylko pytanie do graczy posiadającą grę na PS3 w obcojęzycznej wersji językowej. Czy jest możliwość wyboru języka w grze na inny (np. mając grę zakupioną w j. neimieckim ustawić ang i na odwrót)). Troche to głupie pytanie skoro gra jest po neimiecku no to powinna być tylko po niemiecku ale prosze napisać czy jest mozliwość wyboru języka w grze. Bo widziałem niemieckie gry na allegro chodzące po 100 zł a w porównaniu do anglika (160) jest spora różnica cenowa :D A okładka mi nie przeszkadza jakby była po swabsku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kacper

ja dorwalem wlasnie wersje promo, i tuz po zakonczeniu instalacji wybieramy jezyk, ja mialem angielski / wloski / rosyjski / niemiecki i polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera - wciąga gra! The Saboteur ma dużo rzeczy wysadzić. :)

Muzyka jest cool! Dźwięki wydobywające się samochodowego radia są wspaniałe i klimatyczne.

Efekty dźwiękowe nie są duże, a głos działających jest dobra, ale jest to dalekie od najwyższej klasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem swoja plytke w irlandi i mam ang/niemiecki/francuski/polski/ sadze ze w niemieckiej wersji jest podobnie najwyzej spytaj o kod z pudelka BLS xxx jesli bedzie taki sam jak w wersji ang tzn. za na 99.9% gra ma tez PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera - wciąga gra! The Saboteur ma dużo rzeczy wysadzić. :)

Muzyka jest cool! Dźwięki wydobywające się samochodowego radia są wspaniałe i klimatyczne.

Efekty dźwiękowe nie są duże, a głos działających jest dobra, ale jest to dalekie od najwyższej klasy.

zgodze sie, wciaga i to jak cholera, chyba najwieksze moje zaskoczenie w tym roku obok Batmana, gra laczy ze soba moje ulubione gry i nie jest to skaleczone, mistrzowskie tez nie, ale wystarcza aby sie wciagnac i zachwycac klimatem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, chyba się skuszę skoro tak mówicie. Poczekam tylko aż nieco stanieje a takie są prognozy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak kupie grę w Niemczech będę miał PL język?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak kupie grę w Niemczech będę miał PL język?

Tak, ale gra może być jakoś ocenzurowana, (zielona krew, brak swastyki) ofc, Niemcy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×