Skocz do zawartości
augustyniak

Sklepy internetowe

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę zaczynać nowego tematu...

Będę kupować rzeczy na amazonie brytyjskim i pomyślałem sobie, że kupię też jakąś grę bo tam jest taniej a koszty za przesyłkę i tak się rozłożą. I tutaj pytanie - w ich pomocy pisze, że gier do Polski nie wysyłają - czy tak jest na prawdę ? Jeśli zamówię książkę i grę na PS3 to nie zrealizują zamówienia ? Nie ma możliwości jakoś tego obejść ? Jeśli nie to polecacie jakiś sklep internetowy gdzie można kupować taniej gry na PS3 ? Może być długa przesyłka, ale chciałbym aby było jak najtaniej i nie japońskie okładki Znacie jakieś sklepy które np. z USA/Kanady wysyłają gry (np. U:DF w okolicach 150zł) albo macie jakiś sprawdzonych kontrahentów na Ebayu ?

Czy na gadget-asia sprzedawane są gry z okładkami po angielsku, czy japońsku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy na gadget-asia sprzedawane są gry z okładkami po angielsku, czy japońsku?

Na http://www.gadget-asia.com przy kazdej grze w nawiasie masz jezyk wydania - wiekszosc w ang.

Swoja droga to nie pojmuje dlaczego wysylaja miedzy innymi na Grenlandie a do Polski nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na http://www.gadget-asia.com przy kazdej grze w nawiasie masz jezyk wydania - wiekszosc w ang.

Swoja droga to nie pojmuje dlaczego wysylaja miedzy innymi na Grenlandie a do Polski nie.

Pewnie przez przekręty albo jakieś dziwne prawo dot właśnie takich przesyłek..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na http://www.gadget-asia.com przy kazdej grze w nawiasie masz jezyk wydania - wiekszosc w ang.

Swoja droga to nie pojmuje dlaczego wysylaja miedzy innymi na Grenlandie a do Polski nie.

ludzie na gadget-asia kupowali DS3 chyba więc do Polski wysyłają. A co do wersji angielskiej - gra może być po angielsku, ale opakowanie/instrukcja po japońsku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ludzie na gadget-asia kupowali DS3 chyba więc do Polski wysyłają. A co do wersji angielskiej - gra może być po angielsku, ale opakowanie/instrukcja po japońsku...

1. O wysylaniu pisalem wzgledem amazon.co.uk bo z gadget-asia na pewno sla do Polski. 2. watpie, zreszta zdjecie okladek tez tam jest - zagladales wogole? wydanie angielskie to wydanie angielskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc wszystkich ...

z okazji ze jestem nowy i dopiero kupilem konsole (PS3) mam pytanie....

zamowilem sobie gry z USA do polski ktore sa w formacie NTSC czyli nie pojda u nas?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkich ...

z okazji ze jestem nowy i dopiero kupilem konsole (PS3) mam pytanie....

zamowilem sobie gry z USA do polski ktore sa w formacie NTSC czyli nie pojda u nas?

pozdrawiam

Na gry PS3 nie ma blokady regionalnej.

Jest na gry PS2 i PSX.

Będzie działac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oooo extra dzieki kolego...

ale czy musze miec tv z ntsc???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz lcd to nie ma problemu z pal/ntsc ale jak już starszy kineskopowiec itd to żeby był kolor musisz mieć kabel rgb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za pomoc czyli moge domowic jeszcze kilka gier

teraz ide na poszukiwaniu tmeatu o PSStore ...

pozdrawiam i do przeczytania na pewno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość webster8

Sa jakis sklepy ktore korzystaja z amerykanskiej walut(dolary) i wysylaja do Polski??/ Wydaje mi sie w $ jest najtaniej...taki amazon.....GTA 4 LE maja za 99$...pzdr

??? Da ktos znac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na amazon.com pisze że wysyłka do europy softwaru to 4 dolary. są jakieś dodatkowe koszta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Amazonie nie opłaca się kupować bo jest drogo.

Ja osobiście kupuję na http://www.videogamesplus.ca . Dolar kanadyjski jest po takim samym kursie jak dolar amerykański (a czasem nawet tańszy) więc jest taniocha. Wysałają do Polski plus dodatkowo oznaczają paczki jako "gift" , czyli urząd celny może nam skoczyć

Ceny są naprawdę przystępne np: Preorder na GTAIV kosztuje 59.99 CAD x 2,18 (kurs z 27.03.08) = 130,77 zł + plus wysyłka 5,25 Euro (18,48zł). Co daje w całości 149,25 zł .Stówka taniej niż w Polsce

Polecam ten sklep!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie czy na plaźmie uruchomie gry z ameryki w systemie ntsc?? Bo zastanawiam się właśnie nad kupnem GTA za granicą, bo faktycznie taniej wychodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA miało być grą jak Def Jam Icon. NTSC nie pójdzie na PAL konsoli. Nie warto ściagac z zagranicy. Lepiej kup w Polsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiecie czy na plaźmie uruchomie gry z ameryki w systemie ntsc?? Bo zastanawiam się właśnie nad kupnem GTA za granicą, bo faktycznie taniej wychodzi

Arczi co ty gadasz przecież gry na PS3 nie są regionalizowane. Każda gra z Ameryki albo Azji Ci pojdzie na LCD lub plaźmie. Było już wcześniej o tym., jeśli masz telewizor kineskopowy to bedziesz potrzebował kabla RGB, inaczej będziesz miał wszystko czarno-białe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Chyba zamówię to GTa za granicą, 100 zł taniej wychodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Arczi co ty gadasz przecież gry na PS3 nie są regionalizowane. Każda gra z Ameryki albo Azji Ci pojdzie na LCD lub plaźmie. Było już wcześniej o tym., jeśli masz telewizor kineskopowy to bedziesz potrzebował kabla RGB, inaczej będziesz miał wszystko czarno-białe.

Gdzieś już było napisane że GTA ma blokadę. Żeby się Rafix nie zdziwił i nie miał zamiast 100 zł w kieszeni to w ,,błocie''. Poczekaj aż wypowie się ktoś kto także wie że jest blokada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie znam, dlatego pytam. Mam nadzieję, że takiej blokady nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bzdura nie ma regionalizacji na gry ! Czasem wrzucą demko tak aby działało tylko na NTSC żeby cały świat nie wchodził na premiery dem na pss USA...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TU macie wyjaśnione wszystko.

If you are a PS3 person, then I would say that you should consider buying GTA IV from any country as it will be region free, though please be aware that this may not have your language and you may not be able to get some of the download content that has only been only slated as a Xbox 360 only release.

Czyli generalnie xklockowcy mają problem. Co do PS3 mogą byc problemy tylko ptzy ściąganiu dodatków z PSN bo możliwe, że trzeba będzie je zasysac z amerykańskiego PSN bo z europejskiego nie będą działac. I tyle. Z tego co wiem żadna gra na PS3 nie jest regionalizowana, jedynie dodatki mogą byc problematyczne.

Zresztą lepiej żeby się nie rozmyślili bo już zamowiłem preordera na GTAIV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Bo cały czas zastanawialiśmy się z kumplem czy brać, czy nie Ale chyba zamówię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Irlandii i ten sklep ma nawet uzywane gry, nawet ani jednej ryski np. beowulf kosztuje dzis 17 euro za nowa gre

www.gamestop.ie

pozdrawiam rodakow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×