Skocz do zawartości
rozki

XMB- pytania

Rekomendowane odpowiedzi

Czy komus wiadomo kiedy takie cudo ma sie pojawic na nasze chlebaki? :) Moze ktos wie jakie bedzie posiadac funkcje? Moze poprostu ktos wie cos wiecej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson
Czy komus wiadomo kiedy takie cudo ma sie pojawic na nasze chlebaki? :) Moze ktos wie jakie bedzie posiadac funkcje? Moze poprostu ktos wie cos wiecej?

Nie rozumiem pytania... XMB to Cross Media Bar który ma każde ps3..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o mozliwosc uzywania tego w czasie gry- cos jak ma xbox 360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson

Mamy to dostać wraz z patchem 2.0 czyli prawdopodobnie za ok 2 tyg, w grze będziemy mogli odbierać i wysyłać wiadomości, prowadzi czas głosowy, przeglądać zdjęcia, odtwarzać muzykę etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tja, a ta data skad? ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson
tja, a ta data skad? ;p

Ze źródła informacji, nie podam go =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skoro mowa o 2.0.... Sony zapewniało, że będzie żarło mniej RAMU, a z tego co widzę, to będzie go brać JESZCZE więcej, więc gry będą działały jeszcze wolniej !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson
A skoro mowa o 2.0.... Sony zapewniało, że będzie żarło mniej RAMU, a z tego co widzę, to będzie go brać JESZCZE więcej, więc gry będą działały jeszcze wolniej !

Z czego to wywnioskowałeś ? to, że jest ulepszany, nie znaczy, że nie pracują nad ilością zjadanego ramu =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech...możliwość wychodzenia do XMB podczas gry powinna być od samego początku. A co do daty premiery - wolę poczekać na oficjalny komunikat Sony i się cieszyć wtedy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten in-game XMB będzie (JEŚLI będzie) pewnie ostro ograniczony... muzyczkę puścić, z kumplami pogadać, ale pewnie nawet wave'a nie będzie... ale nie będę krakał - pożyjemy, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie bede mowil na temat nowego XMB... Jak bedzie to zaczne o nim mowic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie po co to wychodzenie z gry do XMB. Nie widzę żadnego zastosowania. Lepiej niech zabiorą się za optymalizację kodu wypuszczanych gier i zmniejszą rozmiar pamięci zajmowanej przez XMB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zastanawia mnie po co to wychodzenie z gry do XMB. Nie widzę żadnego zastosowania. Lepiej niech zabiorą się za optymalizację kodu wypuszczanych gier i zmniejszą rozmiar pamięci zajmowanej przez XMB.

A jak dostaję info że ktoś mi wysłał wiadomość podczas gry ? Albo wchodzi kumpel z którym chcę pograć w sieci. To kończę wyścig, przechodzę do XMB, odpisuję/informuję i wracam do gry po chwili. A obecnie się to nie opłaca bo wychodzenie, wchodzenie trwa zbyt dużo czasu i jeśli się komunikować to tylko przez komp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson
Zastanawia mnie po co to wychodzenie z gry do XMB. Nie widzę żadnego zastosowania. Lepiej niech zabiorą się za optymalizację kodu wypuszczanych gier i zmniejszą rozmiar pamięci zajmowanej przez XMB.

1. Mp3 w trakcie gry

2. Odbieranie i wysyłanie wiadomości bez restartowania gierki...

3. Voice czat (nie potwierdzone)

4. sprawdzanie czegoś w przeglądarce...

5. i wiele innych mniejszych dupereli, jedna z najbardziej wyczekiwanych opcji przez 90% posiadaczy ps3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie na 90% niepotrzebne i nie mam zamiaru tego używać.  Albo gram w grę albo przeglądam WWW. Nie  widzę tego 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×