Skocz do zawartości
arab

Podłączanie PS3 do monitora VGA D-SUB (analog)

Rekomendowane odpowiedzi

ten częściowo sprawny jest pewnie uszkodzony. tekst tylko po to, żeby go pchnąć dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość p00h
ja tez mam przejsciowke, i co z tego?? mam nawet dwa komplety i tez fotki moge wyslac... ale componentami nie mozna arab wyslac sygnalu YUV wiec przestan pisac bzdury

Proszę nie obrażaj ludzi, w szczególności jak nie masz racji. Doczytaj sobie np. tu:

http://en.wikipedia.org/wiki/Component_video

Fizycznie komponentami można przesłać jakikolwiek sygnał się chce. Co więcej, w SD sygnał component z odtwarzaczy DVD zawsze jest YPbPr / YCbCr, czyli inaczej mówiąc właśnie YUV.

Anyway. Obraz z konsoli jest RGB, ale z sync-on-green, co objawia się właśnie zielonym przebarwieniem obrazu, jeżeli monitor tego nie wspiera, i do tego rzeczywiście żaden kabelek nie pomoże. Jeśli wspiera, to będzie wyświetlał normalny obraz.

BTW - obraz YUV wyświetlony jako RGB będzie raczej mocno różowy niż zielony, sygnał luminancji zostanie bowiem przełożony na czerwony. W drugą stronę nie próbowałem, ale powinien być odbarwiony i znacznie ciemniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

chodzilo mi o to ze componentami z ps3 nie ma opcji przesylania rbg w hd. a co do monitorow to wiem ze sa takie ktore maja obsluge YUV ale wtedy zazwyczaj tez wejscia na componenty albo bnc i nie znalem jeszcze nikogo kto taki ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson

Wczoraj byłem u brata mojej dziewczyny, ma łądnie podłączoną konsolke do monitora VGA dzwięk przez wzmacniacz i wieże JVC, wszystko pięknie działą poza jednym mankamentem, jak tam ktoś wyżej napisał gdy coś jest bardzo jasne (naprawdo bardzno) przebarwia sie troszeczkę na zielono, reszta jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arab! Zabierz mnie z pracy pewnego dnia, wezmę aparat i udowodnisz co Twoje.

Z tego co mi mówił i jak mówił jego sposób naprawdę działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rejpon

Siemano... Szukam chętnych do zrzuty na zamówienie transkoderów z Chin

http://www.luckyglory.com/productinfo.asp?proid=299

Ogólnie możliwości transkodera są baardzo duże jak na takie urzadzenie (zachowanie aspect ratio itp.)

Jak coś to gg:4577724

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakiej cenie takowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson
W jakiej cenie takowe?

49$ bodajże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rejpon

No ogólnie pisałem do producenta, który zajmuje się też dystrybucją. 45$ za sztukę + wysyłka... poprosiłem, żeby sprawdził ile to będzie dla 5 sztuk, bo tyle minimalnie można zamówić.

Narazie chciałbym zebrać jakąś ekipę chetnych, a później mozna oszacować koszty. Nie mam zamiaru na tym zarabiać nawet złotówki jakby co to nawet jakies zdjęcie faktury mogę rzucić czy coś  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób oddzielny wątek w dziale Blackmarket.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×