Skocz do zawartości
eXcumation

Batman: Arkham City

Rekomendowane odpowiedzi

Na 99% będą Two Face, Black Mask i Penguin. Można to wywnioskowac po tym teaserze, który został pokazany kilka miesięcy temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wiadomo nowa część batmana będzie nosiła tytuł Arkham City

a tu dwie "tapety"

batman-arkham-city-okladka-2-1280_4b5p.jpg

batman-arkham-city-okladka-1-1280_4b5p.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

modle sie zeby zrobili otwarte Gotham :biggrin: ...

właśnie tego również mi brakuje

choć sama nazwa Arkham Asylum sugeruje że będziemy grać tylko w więzieniu arkham

no ale mogli by pouciekać z tego więzienia żeby ich łapać w Gotham City

a narazie ciskam w lego batman na psp :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Haha ;d Poczytaj troche newsow. Zle zapisano tytul gry, bo nikt nie mowil (po teaserze z VGA) ze to Arkham Asylum 2. Teraz to juz przeszlosc jak poznalismy prawdziwy tytul - Arkham City ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Haha ;d Poczytaj troche newsow. Zle zapisano tytul gry, bo nikt nie mowil (po teaserze z VGA) ze to Arkham Asylum 2. Teraz to juz przeszlosc jak poznalismy prawdziwy tytul - Arkham City ;)

a faktycznie obiła mi się o uszy nazwa Arkham City ale z początku nie skojarzyłem( ta jasne przecież jest powyżej) :) dzięki

to kiedy premiera bo nawet nie wiem :whistling:

Edytowane przez erwines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a faktycznie obiła mi się o uszy nazwa Arkham City ale z początku nie skojarzyłem( ta jasne przecież jest powyżej) :) dzięki

to kiedy premiera bo nawet nie wiem :whistling:

szkoda ze dopiero jesien 2011 ; <

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, moze nadrobię zaległość i zagram w jedynkę, pewnie po premierze dwójki będzie do zgarnięcia za 5-6 dych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedynka byla swietna ale czulem sie troche "ciasno" - mam nadzieje ze swiat bedzie wiekszy i troche wiecej luzu nam tworcy dadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynka to byl majstersztyk - naprawdę gra kozacka. Rozbudowana - wiele gadżetów, przede wszystkim ten 'wallhack' - bardzo przydatny, ale też bardzo ułatwiający rozgrywkę. Bat: AA był grą idealną, grafika powalała, grywalność też, klimat ( ah ta Harley Quinn ) tym bardziej. Arkham City kupię na pewno, szkoda, że zostało tak dużo czasu do premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
( ah ta Harley Quinn )

Harley to Harley, ale Poison Ivy to było coś ^^ Takich wrogów mogę mieć w każdej grze, aż czekałem na kolejny przerywnik z nią w roli głównej :D

Ja właśnie skończyłem pierwszą cześć, gra była świetna, trochę challenge dawały po tyłku, ale i tak gra jest bardzo dobra.

Po Riddicku jest to najlepsza gra na bazie filmu/komiksu, może nawet lepsza od Riddicka, szkoda że takie wyjątki raz na kilka lat się przytrafiają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kisiel za te skany.

Nie są najlepszej jakości, ale na bezrybiu...

Widać jednak, że gra nie straci swojego wdzięku i można się spodziewać dobrego sequela. (Nie, nie wnioskuję tego tylko po skanach) Ale ja jestem wielkim fanem jedynki, więc mogę być trochę subiektywny ;)

Trzymam kciuki za kolejną odsłonę, bo ta 'przystojna' twarz Two-Face'a aż prosi się o 'Bat-lifting' :woot:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie Armored Batsuit :P Zdobyłem go już w jedynce to chce w nim śmigać w dwójce :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to zdecydowanie numer jeden jesli chodzi o gry na ktore czekam z niecierpliwoscia : >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dzisiaj zagrałem w demko jedynki i co tu dużo mówić... za chwilę składam zamówienie na jedynkę, a dodatkowo batman 2 ląduje na szczycie listy gier na, które czekam i któe kupię od razu po premierze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batman AA był pierwszą grą, jaką przeszedłem na PS3 i oczarował mnie zupełnie. Grafiką, muzyką, fabułą, wszystkim. Do dwójki ponad rok czekania, więc jest czas by odświeżyć sobie przygodę w domu wariatów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji - można by zmienić ten tytuł. Bo gra już się nazywa Batman: Arkham City jakby ktoś nie wiedział :cool:

Edytowane przez SouL
Słuszna uwaga. Mówisz - masz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla ożywienia trochę tematu;

IGN wypuścił dzisiaj garść świeżych screenów.

Harlequin i jej nowy emo make-up, mmm :ok:

batmanarkhamcity2010090.jpg

Jest też wzmianka nt. opcji Multi i możliwym co-opie online. Stawiam na Batman i Catwoman, ale równie dobrze by się grało Jokerem i Harley Quinn - Woo hoo :woot:

źródło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harley Quinn, nie Harlekin!

Gra must-have. Oby niczego nie skopali.

Edytowane przez SouL
lol, wiem. Ale zwykłem ją tak nazywać ;) Możnaby rzecz, że się spoufalam ghe ghe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do co-opa to fajnie jak by mozna było zagrać Robin'em albo Nightwing'iem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny rewelacyjny tytuł już nie mogę się jej doczekać. Portfel wielu graczy naprawdę poważnie ucierpi w przeciągu kilku następnych miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj będzie się działo ,

Ja dla odświeżenia klimatu przechodzę od dziś jedynkę na Hard i nadal gra się świetnie na moje nic nie muszą zmieniać

(może tylko jakiś limit czasu dla trybu detektywa) ;)

Co do części drugiej ciekawe co wymyślą fajnego w edycji kolekcjonerskiej może jakaś figurka Harley albo Catwoman lub Batmobil w skali 1:1 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×