Skocz do zawartości
eXcumation

Batman: Arkham City

Rekomendowane odpowiedzi

A czy my przypadkiem nie zabiliśmy Scarecrow'a w Arkham Asylum? Bo już nie pamiętam..

Status Scarecrowa nie jest do końca wyjaśniony.

Scarecrow został wciągnięty do wody przez Killer Croca, co pozwala nam przypuszczać, że Croc go po prostu zeżarł pod wodą jak to czynią aligatory. Aczkolwiek w zależności od poziomu, na którym ukończyliśmy Arkham Asylum są trzy różne zakończenia - w tym też

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rany boskie, Batman AC, Assassin's Creed Revelations, Uncharted 3, Hitman - skąd tu wziąść na to pieniądze? :biggrin:

Systemu walki nie zmienili wcale. Może i dobrze bo po co zmieniać coś co jest dobre. Mimo wszystko szkoda bo oglądając ten gameplay miałem wrażenie, że "przecież to już było". Te same ciosy, przechwyty i uniki. Do tego nie zmienili wcale wizerunku Batmana. Wiem, że miał wyglądać mrocznie ale dla mnie jest jakiś taki szary i nijaki. Nie wiem skąd wy bierzecie te "całą plejadę bohaterów" - jak dotąd pokazano tylko Catwoman i Two-Face'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem skąd wy bierzecie te "całą plejadę bohaterów" - jak dotąd pokazano tylko Catwoman i Two-Face'a.

Na gameplay'u tak, ale wcześniej były jeszcze dwa cinematic trailers, w którym można było zobaczyć kolejno Jokera, Harley Quinn i Hugo Strange'a. Oprócz tego na podstawie opublikowanych artów bądź wypowiedzi samych twórców zostały potwierdzone oficjalnie następujące postacie:

Czarna Maska, Pingwin, Człowiek Zagadka (jako pełnoprawny, wyrenderowany bohater - niejedynie głos jak w poprzedniej części), Mr Freeze, Talia al Ghul, Victor Zsasz, Calendar Man, Trujący Bluszcz, Alfred, Jack Ryder oraz przytoczeni wyżej Kobieta-Kot i Dwie Twarze.

Zaś według nieoficjalnych plotek wspomina się jeszcze o:

Szczurołapie, Hushu i Killer Crocu. Różne zakończenia pierwszej części mogą wskazywać, że w Arkham City może się również pojawić Bane, bądź Scarecrow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu gameplay'u jestem przekonany że zagram ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu gameplay'u jestem przekonany że zagram ;)

Ja jestem od dawna przekonany, że zagram, ale raczej nie w dzień premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem specjalnie na bieżąco jeśli chodzi o tą grę. Zauważyłem ze na niektórych gameplayach można grac jako kobieta kot. Jak to będzie wyglądać w praktyce, będzie można dowolnie wybierać kim chcemy grac czy gramy tylko Batmanem a Kobieta Kot będzie dostępna tylko w niektórych momentach/rozdziałach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem specjalnie na bieżąco jeśli chodzi o tą grę. Zauważyłem ze na niektórych gameplayach można grac jako kobieta kot. Jak to będzie wyglądać w praktyce, będzie można dowolnie wybierać kim chcemy grac czy gramy tylko Batmanem a Kobieta Kot będzie dostępna tylko w niektórych momentach/rozdziałach

I Batmanem i Catwomen pograsz tylko tam gdzie pozwolą Ci na to twórcy.

PS:

Może być coś takiego jak arena i może tam będzie można wybrać kim chce się grać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co? Inglisz nie trudna language. Jedynie dialogi z Riddlerem mogą być trudne do zrozumienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co? Inglisz nie trudna language. Jedynie dialogi z Riddlerem mogą być trudne do zrozumienia.

B:AA miało PL wersję, Cenega ostatnio zaczyna polonizować (F3AR, DE:HR). Ja znam angielski bardzo dobrze, ale wolę grać po polsku. Na zachodzie tłumaczenie gry nie jest niczym dziwnym, czemu nasz kraj ma być traktowany inaczej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupie pytanie. Sam potrafię operować angielskim na całkiem niezłym poziomie, ale nie ukrywam, że nie zawsze mam ochotę bawić się w tłumaczenie, tym bardziej w przypadku gier, które zawierają sporo tekstu. Czemu polskie napisy? Chociażby dla wygody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że polskie napisy z możliwością swobodnego ich wyłączenia / włączenia są to najlepsze rozwiązanie w wypadku polonizacji. Przede wszystkim odsuwa się ryzyko zniszczenia klimatu gry poprzez źle podłożony dubbing. Gracze mniej osłuchani z językiem angielskim będą mogli się posiłkować napisami, zaś Ci, którzy zauważą nieścisłości w tłumaczeniu z oryginalnymi głosami zawsze mogę je wyłączyć. Jak dla mnie bomba! Na pewno będę grał z polskimi napisami, aby żaden fabularny smaczek mi nie umknął :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie bomba! Na pewno będę grał z polskimi napisami, aby żaden fabularny smaczek mi nie umknął :)

Popieram obiema rękami i nogami :thumbsup: Mam nadzieję, że coś się w końcu ruszy w temacie polonizacji gier wychodzących na naszym rynku. Jestem Polakiem i chcę grać w gry po polsku aby zrozumieć w nich 110% fabuły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wie ktoś czy będzie jakieś demko może na sonke :P pierwszej części było o ile dobrze pamiętam.

Ponawiam, przydałoby się demko na PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezentuje się znakomicie, tylko cały czas nie podobają mi się ruchy batmana w czasie walki, imo całokształt wygląda bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×