Skocz do zawartości
Radoi_PL

Medal Of Honor

Rekomendowane odpowiedzi

ja tam w MoH lubie bardziej niż ostatnie wydania Cod BO i Cod MW3 cóż bugi są na multi ale ogólnie jedna fajna rzecz małe mapy i po 12 ludzi na tronie daje to niezły czad :) i dobrze szkoli umiejętności szybkiej strzelanki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

puma111, singiel niestety według trochę krótki. Na HARD dałem radę przejść w 7-8 godz. A co do multi to w godzinach popołudniowych, wieczornych siedzi dużo ludzi (po ponad 2 tysiące nawet). Rano są problemy, ale ogólnie: na multi siedzi trochę ludzi i zawsze jest z kim pograć thumbsup.gif. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie nowy MoH, ponoć ma być ulepszony(!!!), mam nadzieję że poprawią grafikę i wyeliminują rozwiązania z poprzedniej dekady bo gra niewiele się różniła od Frontline ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się upewnić czy online pass jest potrzebny do tej gry ?? Ponieważ obecnie można kupić ją za grosze, a bym sobie nawet zagrał bo na widok CoD robi mi sie nie dobrze, a BF3 jest fajny na PC.

Kolejnym moim pytaniem jest czy są tylko 2 dodatki do tej gry, chyba "hot zone" i "tier 1" czy opłaca się je zakupić na PSN

Proszę o odpowiedz Tak/Nie , a nie o opinie czy gra jest słaba i nie warta kupna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online Pass jedynie daje zestaw dwóch mapek, nie pamiętam nazw.

Co do tych dodatków, Tier 1 to bodajże odblokowanie wszystkich broni/gadżetów od startu, czyli moim zdaniem nie warto. Co do hotzone, nie wiem, nie mam, ale mapki z podstawki i tak mi wystarczają, dosyć fajnie zrobione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka miesięcy temu się pytałem, ale nikt nie odpowiedział. Czy ktoś jeszcze w to gra? Nie zależy mi na tłumach, ale na popykaniu lekkim przez multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@FimbuIvinterPL zależy w jakich godzinach. Jeśli wieczorem lub nocą to gra sporo ludzi, a jeśli rano lub przed południe to na trybach Deathmatch lub Misja Bojowa też nie będzie problemu z ludźmi, natomiast z Kontrolą Sektoru lub Atakiem Na Cel mogą być problemy. Gierkę na multi polecam, aczkolwiek z rozmiarem mapek to przesadzili (są małe, a nawet bardzo). Jeśli byś potrzebował kogoś do gry w MoHa, to ja jestem chętny popykać na multi. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda ruch na multi? gra jeszcze w to ktoś? Ostatni raz grałem w tego MOHa z rok temu to jeszcze dało się grać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobudka, w multi cały czas ruch, gra nie poszła do piachu jak przewidywali niektórzy :), warto zagrać bo chyba niepowtarzalna okazja w barwach narodowych (GROM).

Grałem wczoraj bez problemów najmniejszych (poza tymi co były wcześniej oczywiście)!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega wyżej chyba pomylił gry. Medal of Honor Wartfighter jest 2 lata nowszą grą od Medala bez podtytułu.

 

Czy może ktoś powiedzieć jak wygląda multiplayer w Medal of Honor 2010? Gra ktoś jeszcze. Zagrywałem się kiedyś w tą część. To mój multiplayerowy hit obok Bad Company 2 i Black Opsa. Pomimo tego, że kiedyś posiadałem wersję na PS3, a do dzisiaj posiadam MoHa na PC'cie to jednak powróciłbym do konsolowego szturmowania Afgańskich wiosek :).

Wydaje mi się, że te gry wyróżniały się klimatem na tle dzisiejszych multiplayerowych strzelanek. Tytuły wychodzące obecnie, które nastawione są na rywalizacyjne tryby wieloosobowe klimatu już nie posiadają. Co jak co, ale w Medal of Honor 2010 z tą całą otoczką wojny w Afganistanie, projektami map przypominającymi wioski, które mogłyby istnieć, modele postaci i tym samym ich ubiór, no mistrzostwo. I gdy przysiadło się do takiej gry to można było się wczuć ten klimat. KD ratio nie było takie ważne, a ludzie nie gonili aż tak za punktami, gdyż odblokować w tej grze dosłownie wszystko można było w kilka- kilkanaście godzin.

 

Zdecydowanie chciałbym powrotu do strzelanek osadzonych w czasach drugiej wojny światowej. Myślę, że teraz byłby to zbliżony powiew świeżości w gatunku do sytuacji z 2007 roku, kiedy to Infinity Ward zaryzykowało osadzając Coda 4 w czasach współczesnego konfliktu.

Edytowane przez Mantf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×